دانستنی های عطر

عطر جدید کلین رادیانت نکتار

عطری جدید از کلین ریزرو کالکشن: رادیانت نکتار

Radiant Nectar Clean for women and men

شرکت کلین در سال ۲۰۰۲ توسط راندی شیندر کانادایی تاسیس شد و هدف آن ایجاد عطرهایی بود که مورد توجه مردم قرار گیرند. در طول سال ها ، پیشنهاد آنها به طور پیوسته رشد کرده و به سه خط مختلف تقسیم شده است: مجموعه کلاسیک کلین؛ ساخته شده از عطرهایی سبک ، با سایش آسان و دارای بسته بندی های آگاه از محیط زیست است. مجموعه کلین ریزرو ؛ یک مجموعه “از مزرعه به رایحه” که با “ذخیره” مواد تجاری پایدار ساخته شده است. با ذهنیت مردم و کره زمین ایجاد شده است.

مجموعه اونت گاردن؛ مجموعه ای “از باغ به رایحه” که دو ماده را برای ایجاد یک تجربه رایحه نادر و لوکس “اونت گارد” با دو ماده دیگر با منبع پایدارتر جفت می کند.رادیانت نکتار قصد دارد “هنگامی که عطر خوش آب و هوای بهار با گرمای تابشی تابستان آمیخته می شود ، هارمونی ایجاد شده توسط مادر زمین را کپسول کند.” بطری نسخه محدود ارث دی نتوورک نیز برای کمک به همهمه زنبورهای در خطر انقراض راه اندازی شد. فقط برای مدت زمان محدودی ، رادیانت نکتار در بطری تزئین شده با زنبور عسل ارائه می شود تا به افزایش آگاهی کمک کند.

Radiant Nectar Clean for women and men 2 - عطر جدید كلين راديانت نكتار

Radiant Nectar Clean for women and men

“آوریل ۲۰۲۰ ، پنجاهمین سالگرد ارث مانتس است ، یک نقطه عطف مهم و رویدادی است که ما افتخار داریم از آن حمایت کنیم. اگرچه کلین هر روز پایداری خود را اثبات می کند ، ارث مانتس فرصت ما برای گسترش شور و اشتیاق و پاسخگویی در سطح جهانی است.””شهد گلابی شما را فوراً شکار می کند. در مرحله بعدی ، دانه های امبرت پایدار دستی که در السالوادور برداشت شده اند مشک طبیعی ایجاد می کنند که روی پوست می ماند و توسط اوریس باتر پایدار و مجلل برای یک رایحه کاملاً پویا و مست کننده ملاقات می شود. چوب سفید سرو چوبی و لیکوید ماسک سرانجام این رایحه درخشان را جمع و جور می کند. “این خانه درباره رادیانت نکتار به ما می گوید.

Radiant Nectar Clean for women and men 3 - عطر جدید كلين راديانت نكتار

Radiant Nectar Clean for women and men

یکی از تلاش های پایدار آنها انتخاب محل خرید بذر برجک خود ، محصولی از درختچه های شبیه به گل و گیاه است. این مارک همکاری با شرکتی را انتخاب کرد که بذرهای امبرت پایدار را تهیه می کند و توسط کشاورزان در السالوادور برداشت شده است که به پشتیبانی برنامه های آموزشی کمک می کند و منبع پایداری از درآمد را برای کشاورزان محلی و جوامع آنها فراهم می کند.

الموندو
عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

نت های مهم: دانه های امبرت ، شهد گلابی
نت های میانی: کره اوریس ، دانه های هویج ، گل تنباکو
نت های پایه: سفید چوب سدر ، امبروکسان ، مشک مایع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *