دانستنی های عطر

عطر زنانه الیزابت اردن رد دور

بررسی رایحه عطر زنانه الیزابت اردن رد دور
Red Door Elizabeth Arden for women

دوباره به دوران عطر ۸۰ برمی گردم ، کاری که من دوست دارم آن را انجام دهم ، غیرممکن است که جلوی رد دور الیزابت آردن را نگیرم و دوباره از آن بازدید نکنم. حتی اگر در حافظه خود به آن متصل نباشم ، فکر می کنم بسیاری از افراد این ویژگی را دارند و به همین دلیل است که فکر می کنم بسیاری از رایحه های قدیمی بسیار قابل توجه هستند. آنها ممکن است دیگر مد نباشند ، اما برای بسیاری از افراد معنی دارند و این معنی به شخص و بینی فرد بستگی دارد. به هر حال ، برای من ، بوی امروز رد دور (فکر می کنم قبلاً فقط چند بار بوی آن را حس کرده بودم) تجربه جالبی است زیرا این چیزی است که این روزها بر روی هیچ لباسی استشمام نمی کنید ، و بنابراین ، تقریباً یک چیز جدید است ، حتی اگر این عنصر با بسیاری از عناصر موجود در رایحه عطرهای آمریکایی آن زمان همراه باشد.

Red Door Elizabeth Arden for women 2 - عطر زنانه اليزابت اردن رد دور
من نسخه ای را که فکر می کنم آخرین نسخه باشد ، با قیمت بسیار پایین دریافت کردم. در پشت جعبه نوشته شده است: “ظاهر جدید زیبا ، همان رایحه کلاسیک.” بنابراین تصمیم گرفتم که به این بیانیه اعتماد کنم ، حتی اگر فکر کنم تغییر کرده است. یا حداقل بار اول که آن را بو کردم ، به نظر من غنی تر بود. من بطری اصلی را دوست داشتم ، و صادقانه بگویم ، بطری جدید جذابیت کمتری دارد. اما هنوز هم ، خوب است که بعضی از کلاسیک ها هنوز هم هستند ، نه؟ به هر حال ، خرید یک عطر آردن قدیمی تر به نام بلو گراس ، که یک آلدئید گلی زیبا است ، نیز آسان و ارزان است ، اما من آن را برای یک زمان دیگر می گذارم.

الموندو
عطر آکوا کولونیا گوجی اند کاکتوس اکسترکت

عطر زنانه الیزابت اردن رد دور.

این بطری قرمز با درپوش شفاف نسخه ای است که در این مقاله بررسی می کنم.

 عطر زنانه الیزابت آردن رد دور ادای احترامی به درهای سالن های زیبایی الیزابت آردن است. این ادای احترام توسط عطرساز کارلوس بنایم ساخته شده و در سال ۱۹۸۹ ، بیست و سه سال پس از مرگ الیزابت آردن آغاز شد. این یک عطر بسیار شدید ، مجلل و غلیظ است ، یک پچولی گلدار که در آن عسل پیچ و تاب ایجاد می کند که امضا و شخصیت آن را مشخص می کند ، و در غیر این صورت ساختار دلفریب کلاسیک را تار می کند. در این انفجار گلی، یک ورودی نیمه آلدئیدی وجود دارد ، جایی که شکوفه های سفید غالب هستند. اما یک حس رژ لب ، یک گل رز چرب ، غلیظ و روغنی نیز وجود دارد. در واقع ، رژ لب قرمز نمادی از فمینیسم برای آردن است ،چیزی که زنان برای گرفتن حقوق خود شروع به مسلح شدن کردند. مرتبط بودن با سالن های زیبایی نمادین ، و ادای احترام به زنی که استفاده از رژ لب قرمز را گسترش داده است ، منطقی است که رد دور دارای آن عنصر بوی آرایشی باشد.

Red Door Elizabeth Arden for women 3 1 - عطر زنانه اليزابت اردن رد دور

Red Door Elizabeth Arden for women

اما بله ، رد دور به نظر یک سلاح قوی است. به من گفته اند که عطرهای خیلی قوی می زنم ، اما رد دور برای من بیش از حد قدرتمند است ، یا حداقل در ساعت اول. خوب ، چه کسی می تواند آن را سرزنش کند؟ بالاخره باید این ماده با پویزن بمبگذاری کننده رقابت می کرد. اما رد دور تغییر می کند: بعد از مرحله اول طاقت فرسا ، گرفتگی و خفگی ، بهتر حل می شود و هماهنگ می شود. اما مطمئناً ، این ترکیب کوچک عسل-پچولی همیشه یک توافق سخت برای مقابله با آن است. این من را به یاد همان دسته کوچک موسیقی جاز مورد استفاده در جورجیو بورلی هیلز برای مردان می اندازد. در واقع قسمت گلی جورجیو بورلی هیلز را برای او به یاد می آورد ، بنابراین این ممکن است الهام گرفته شده باشد (و اگر منطقی باشد) از این دو نیروگاه و پرفروش ترین کتاب های دهه شانه آمریکایی.

الموندو
معرفی عطر موگلر لس اِکسِپشینز

تابستان باید زمان نامناسب برای امتحان کردن رد دور باشد ، بنابراین من فکر می کنم این بطری را برای زمستان پس انداز خواهم کرد ، زمانی که فکر می کنم می تواند همه زرق و برق و شکوه خود را به روشی کاملا متفاوت نشان دهد. در حال حاضر ، من فکر می کنم چیزی نیست که من بزنم ، اما کی می داند ، ممکن است در یک عصر سرد زمستان بهشت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *