دانستنی های عطر

عطر زنانه اسکار د لا رنتا آلیبی ۲۰۲۲

نقد و بررسی عطر زنانه اسکار د لا رنتا آلیبی ۲۰۲۲

Review of Oscar De La Renta Alibi

بررسی عطر

عطر جدید Oscar De La Renta Alibi نام دارد. با قضاوت بر اساس ویدیو کلیپ، قهرمان عطر بی وفا است. او مخفیانه وارد اتاق می شود تا عطر را اسپری کند و با آرامش بازدم کند – نزدیک بود! و سپس، همانطور که در مورد افراد گناهکار معمول است، غرور او در امنیت فکر رشد می کند – هر اتفاقی بیفتد، من حقایق خود را دارم. طبق بیانیه مطبوعاتی، آنها می خواستند “دوگانگی زنانگی مدرن” را به تصویر بکشند و همانطور که می بینید، آنها این کار را به معنای واقعی کلمه انجام دادند. اما عطرش خوبه

عطر آلیبی یکی از آن عطرهایی است که مردم بدون اینکه به دنبال ارزش هنری در آن باشند، به آن می پردازند. رایحه ای خوب برای خانم هایی است که بین پوشیدن پیراهن و خط چشم به محرک های مثبت نیاز دارند – همان حس خوب زیباسازی سریع و ساده. همچنین پوشیدن آن زمانی که واقعاً نمی خواهید عطر واقعی بپوشید، خوب است.

این برای جلوگیری از هر گونه سوژه ملموس، برای بریدن تمام زوایا ساخته شده است، هیچ لنگری برای نگه داشتن آن ندارد – آیا این گلدار است؟ – بله، اما نه واقعا؛ آبزی و میوه ای؟ – فقط یه ذره؛ وانیل؟ بله، اما به طور یکپارچه با مشک لک شده است. مشک؟ بله، اما تقریبا نامحسوس. در واقع دوگانگی

می توان گفت که پیش پا افتاده است، اما برای چنین اظهارات تند بسیار خوبی است.

الموندو
نت های خورشیدی در عطرسازی

Review of Oscar De La Renta Alibi - عطر  زنانه اسکار د لا رنتا آلیبی 2022بالا: ماندارین، گل زنجبیل

میانه: آکورد آبی، ارکیده وانیلی، هلیوتروپ

پایه: مشک بدن، پرالین، چوب عنبر

زنجبیل، اگر در آنجا باشد، تند نیست، اما تازه است – همراه با نارنگی، یک سیب سبز ترد را ایجاد می کند، اما، خوشبختانه، فقط برای یک لحظه، به شبنم گل تبدیل می شود. گلها غیر قابل تشخیص، تار، کوچک و کم رنگ هستند. من آن را دوست دارم! عطرهایی که از یک عنصر واقعی به عنوان طعمه استفاده می کنند، سریعتر از عطرهای انتزاعی برای عموم جذابیت دارند، اما عطرهای انتزاعی فصلی ندارند و چیزهای بیشتری برای کشف کردن ارائه می دهند.

شروع مرطوب میوه ای به یک دسته گل شبنم دار تبدیل می شود و سپس بی سر و صدا روی کرکی بی وزن از مشک تمیز – اما نه جیر جیر – واقعا دلپذیر دراز می کشد. این عطر صمیمیت و تأیید عموم را جذب می کند – این عطر برای خشنود کردن ایجاد شده است، این تنها ایده آن است، شما می توانید “دوگانگی” یا پیچیدگی یا هر گونه دسیسه را از بیانیه مطبوعاتی رد کنید. این فقط یک عطر گاه به گاه واقعاً خوب با نامی بد است. متاسفم، خیانت جذاب به سبک جیمز باند اتفاق نیفتاد.

این برند چندین عطر جدید از جمله Volupté Tendre منتشر کرده است، تلاشی غیرمنتظره برای تازه کردن عطر چاشنی Volupté ایجاد شده توسط سوفیا گروسمن. بطری به همان شکل باقی مانده است، بسیار به روح دهه ۸۰-۹۰ و حس نوستالژی و ناهنجاری را به یکباره تداعی می کند. هیچ ارتباطی بین عطر قدیمی و جدید وجود ندارد و تفاوت بسیار زیادی در کیفیت و غنای ترکیب وجود دارد. Volupté Tendre یک رایحه گلی-میوه ای تازه بسیار ساده با تم گل رز و سیب سبز است، بسیار شبیه به علی، اما ساده تر. اشاره به پوست ابریشمی و لمس گرمای وانیلی، آلیبی را جذاب تر می کند.

الموندو
عطر مردانه تريبيوت آوون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *