دانستنی های عطر

عطر تروساردی ریفلسو بلو وایب لیمیتد ادیشن

عطر مردانه تروساردی ریفلسو بلو وایب لیمیتد ادیشن

Riflesso Blue Vibe Limited Edition Trussardi for men

با نسخه عطر تروساردی ریفلسو بلو وایب لیمیتد ادیشن ، فصل جدیدی از کتاب تراسردی پرفیومز در کتاب عطرهای داخلی این مردان نوشته شده است. اولین بار ریفلسو بود ،که در سال ۲۰۱۷ ، عرضه شد.پس از آن ریفلسو استریتز اف میلانو در سال ۲۰۱۸ و ریفلسو بلو وایب در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شدند. اکنون نوبت به ریفلسو بلو وایب ، جدیدترین نسخه لیمیتد است.. تراسردی با رنگ جدید و یک ترکیب جدید و هیجان انگیز ، از مارس ۲۰۲۰ نسخه بلو وایب لیمیتد ادیشن را ارائه می دهد.

این تفسیر جدید و غیر منتظره با طراحی ورونیک نیبر ، کشف بزرگ یونگ از الگوهای کهن را که بر روان انسان تأثیر می گذارد ، را نشان می دهد. در اینجا الگو کهن میلان است ، شهری که خانه مهیج مد و سبک زندگی بین المللی است. به همین دلیل ، نت های بالایی (فلفل صورتی و نارنجی زرد) مانند انفجار بلورهای یخ بر روی آغوش گرم نت های قلب (شمعدانی بوربن ، سیستوس و نارنجی تلخ) و لرزش های غیر منتظره نت های پایه هستند ( آمبرامون ، اورکانوکس ، و چوب دریفت).

Riflesso Blue Vibe Limited Edition Trussardi for men 1 - عطر تروساردی ریفلسو بلو وایب لیمیتد ادیشن

برند تروساردی
عطار ورونیک نیبرگ
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی مرکباتی معطر
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه نارنگی ماندارین، لیمو ترش سبز، فلفل صورتی
اسانس میانی شمعدانی ، لابدانیوم، نارنج
اسانس پایه چوب خیس سواحل، آمبروکسان، نوعی کهربا

شکل بطری نمادین که توسط معمار برنده جایزه کارلو کلمبو طراحی شده است بدون تغییر باقی مانده که سطح شیاردار شیشه شبیه رادیاتور موتور است. این اشتیاق مردانه بدون چون و چرا با انتخاب قابل توجهی از رنگ ارتباط دارد: یک گلدان تیره مات برای بطری و یک گلدان تیره فلزی برای بسته بندی. حروف سفید برجسته هم روی بطری و هم روی جعبه ، خاص بودن را به تصویر می کشد. همانطور که آنجلینی بیوتی به ما اطلاع می دهد ، تراسردی ریفلسو بلو وایب از ۱ مارس ۲۰۲۰ به صورت یک ادکلن ۱۰۰ میلی لیتری به تعداد محدود در دسترس است.

الموندو
عطر زنانه جولیت هز ا گان لیلی فانتزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *