دانستنی های عطر

عطر زنانه سلین ریمباد

Rimbaud Celine for women and men

سلین ریمباد را راه اندازی می کند

توسط سانیا پکیچ

هنگامی که در سال ۲۰۱۹، هدی اسلیمان به عنوان مدیر خلاق سلین انتخاب شد، زندگی جدیدی به این برند داد. در همان سال، او همچنین مجموعه سلین هاوت پرفیومری را با ۹ عطر رده بالا معرفی کرد. در سال ۲۰۲۲، عطر دهم به این مجموعه پیوست: ریمبود، عطری که به نام شاعر فرانسوی آرتور رمبو نامگذاری شده است.

اخیراً Blackpink به عنوان چهره اولین کمپین تبلیغاتی مجموعه سلین هاوت پرفیومری انتخاب شده است که توسط خود مدیر خلاق عکسبرداری شده است.

گفته می شود که عطر جدید جوهره جوانی و مفهوم هویت فراتر از جنسیت را به تصویر می کشد. اسلیمن از پرتره ای از رمبو الهام گرفت که در دوران نوجوانی مدام با خود همراه می کرد. او گفت که همیشه می خواست عطری بسازد که آرمان شهر را تداعی کند، جوهره جوانی و این پرتره معروف را به تصویر بکشد. بنابراین، او هماهنگی های ظریف و درونگرا را انتخاب کرد، شکلی از شکنندگی بویایی.

Rimbaud Celine for women and men 1 - عطر زنانه سلین ريمباد

ریمباد همه چیز درباره دوگانگی است، بازی بین روشنایی و تاریکی. این عطر با طراوت اسطوخودوس، معمولی برای ادکلن های مردانه، در تضاد با لهجه پودری ریشه زنبق، که به طور سنتی بیشتر زنانه در نظر گرفته می شود، به تصویر کشیده می شود. شیک و در عین حال بی تکلف، مانند مظهر عطر یک پیراهن سفید شفاف است.

این ترکیب همچنین شامل نت های وانیل، آکوردهای گل های سفید، نرولی، مرکبات و چوب است.

رایحه: اسطوخودوس، زنبق، نرولی، مرکبات، وانیل، چوب

الموندو
عطرهای فصل بهار چه ویژگی دارند؟

سلین ریمباد به صورت یک ادو پرفیوم ۱۰۰ و ۲۰۰ میلی لیتری عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *