دانستنی های عطر

عطر مردانه لورا بیاجیوتی روما اومو گرین سوینگ

روما اومو گرین سوینگ نوشته لورا بیاجیوتی
Roma Uomo Green Swing Laura Biagiotti for men
عطر جدید ۲۰۲۱ توسط الموندو

لورا بیاجیوتی یک عطر مردانه با الهام از حومه ایتالیا روانه بازار کرد ، این رایحه یک نسخه تازه تر از عطر مارک معروف روما اومو گرین سوینگ است. با چرخش جدید روما اومو گرین سوینگ ، این مارک چهل و چهارمین دوره مسابقات گلف ریدر کاپ را جشن می گیرد ، که در سال ۲۰۲۳ در باشگاه گلف و کشور مارکو سیمون ، جایی که دفتر مد خانه در آن برگزار می شود ، برگزار می شود.

“روما اومو گرین سوینگ عطری است که لورا بیاجیوتی به یک شیوه زندگی فعال اختصاص می دهد: مرزی جدید در ظرافت مردانه. عطر کلاسیک روما اومو ، عطری تاریخی که از سال ۱۹۹۲ علامت بویایی سبک بیاجیوتی برای مردان بوده است ، به جهان پیوست گلف که خانه مد علاقه زیادی به آن دارد. در واقع ، لورا بیاجیوتی باشگاه گلف و کشور مارکو سیمون را تاسیس کرد ، که میزبان رسمی چهل و چهارمین دوره جام رایدر در سال ۲۰۲۳ خواهد بود. ” از وب سایت LB

Roma Uomo Green Swing Laura Biagiotti for men 1 - عطر مردانه لورا بياجيوتي روما اومو گرين سوينگ

برترین ها: ترنج ، هل ، کوینس
قلب: شمعدانی ، برگ بنفشه ، دانه تونکا
پایه: چوب سرو ، وتیور ، چوب ترمه

گرین سوینگ عطری است با قلب فوژری (شمعدانی ، برگ بنفشه و دانه تونکا) که از طراوت ملایم میوه ها و لمس تند ظریف هل متحرک شده است. ترکیب سبز طراوت بر پایه چوبی صاف از چوب ترمه ، مشک و سرو قرار دارد. این عطر توسط دافنه بوگی از فیرمنیش خلق شده است.روما اومو گرین سوینگ در ۴۰ و ۷۵ میلی لیتر EDT (به ترتیب ۴۸ و ۶۳ یورو) موجود است. لورا بیاجیوتی یک فروشگاه رسمی در آمازون برای مشتریان آمریکایی افتتاح کرده است.

الموندو
عطر دولچه گابانا د اونلی وان ادو پرفیوم اینتنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *