دانستنی های عطر

معرفی عطر و ادکلن زنانه رز کاردین

معرفی عطر و ادکلن زنانه رز کاردین

گاهی اوقات مجبور می شوم زبان خود را گاز بگیرم که شکایت دارم رایحه های کلاسیک در حال از بین رفتن هستند ، یا اینکه چایپرسهای مناسب در حال نابودی هستند. در اینجا یک دلیل خلاف آن وجود دارد.

به نظرم خیلی جالب است که بهترین عطرهای امروزی در دو طرف طیف بازار هستند. شما کارهای شگفت انگیزی را از مارک های بسیار گران قیمت و یا عطرهای بسیار ارزان دهه های گذشته دریافت می کنید. مانند این یکی: عطر ادکلن رز کاردین ساخته پیر کاردین ، رایحه ای فوق العاده مقرون به صرفه که از بازماندگان دهه ۱۹۹۰ است و توسط فرانسوا کارون ساخته شده است. من این بطری مجسمه سازی زیبا را به یاد می آورم اما به نوعی هرگز آن را بو نمی کردم تا اینکه تصمیم گرفتم این هفته کورکورانه آن را خریداری کنم و وقتی که آن را امتحان کردم متعجب شدم.

عطر ادکلن رز کاردین

عطر ادکلن کوریاندر ، عطر ادکلن آروماتیک الکسیر، عطر ادکلن لاپرلا ، عطر ادکلن نویینگ ، عطر ادکلن آرامیس ۹۰۰. اینها از بزرگترین عطرهای چایپر با گل رز پچولی در تمام دورانها هستند. و اکنون می توانم عطر ادکلن رز کاردین را به آن لیست اضافه کنم. بله ، این خوب است.

فرانسوا کارون کارهای معطر و شگفت انگیزی مانند عطر شوک دی کاردین ، عطر آر دی کابوتشی ، عطر بور فیمیه عمر شریف ، عطر کنزو کا سنت بیو، عطر ادکلن هرمس کانسنتر د اورنج ورت ، عطر ادکلن جورجیو آرمانی جیو و غیره ساخته است. او دوست دارد روی ساختارهای آشنا و انجمن های شناخته شده کار کند ، اما آنها را به اندازه کافی میپیچد تا آنها را از آن خود کند. در عطر ادکلن رز کاردین من اصالت زیادی نمی بینم. به نظر می رسد نسبتاً کلاسیک باشد و قبلاً انجام شده باشد. اما با گفتن این نکته ، وقتی برچسب قیمت خرد و خطوط خیره کننده و پویا و رنگارنگ این بطری را اضافه می کنید ، باید داشته باشید. من ۱۵ یورو برای بطری ۳۰ میلی لیتر پرداخت کردم و اکنون در راه خرید بزرگترین اندازه هستم ، زیرا احساس می کنم این چرخش سنگین خواهد بود.

الموندو
نت های حیوانات در عطرسازی

Rose by Cardin Pierre Cardin for women 1 - معرفی عطر و ادکلن زنانه رز کاردین

معرفی عطر و ادکلن زنانه رز کاردین

کلید اصلی این دکوراسیون گشنیز است که طراوت را در کل ترکیب به ارمغان می آورد. عطر ادکلن رز کاردین هرگز سنگین نیست ، شبنم و گلگون باقی می ماند ، در عین حال خاکی ، چوبی و تند است. همچنین بافت معطر ، خزه و سبزیجات کلی وجود دارد که آن را یکپارچه نگه می دارد. در حقیقت ، به نظر من می رسد که این عطر در یک دهه اشتباه متولد شده است. ده سال قبل و احتمالاً نمادی تلقی می شد. اما شاید عطر ادکلن رز کاردین یک پیرو باشد ، نه یک رهبر ، زیرا شما می توانید صفات و الهامات آن را به وضوح تشخیص دهید. نت اصلی چوب درخت گل محمدی این خشکی سرد را به آن می افزاید ، یک عنصر چوبی گلگون و سیتریک که به خوبی با دانه های گشنیز مخلوط می شود. از نظر من ، عطر ادکلن رز کاردین جایگزین مناسبی برای چایپرهای رز-پچولی است که در بالا ذکر شد. چه چیزی روی میز می آورد که متفاوت باشد؟ در حالی که دقیقاً متفاوت و منحصر به فرد نیست ، بسیار مقرون به صرفه است و بطری را فراموش نکنید. همچنین ، نحوه انفجار آن در دهانه را دوست دارم ، اما همچنین دوست دارم که پس از این دهانه نرم و نرم شود ، و آن را به نسخه ای آرام از آن گروه عطر و بوی زاویه دار تبدیل کند. عطر ادکلن رز کاردین ملایم و آرامش بخش ، مشک و گرم به نظر می رسد ، در حالی که جذابیت خود را در صمیمیت پوست خود حفظ می کند ، خیلی زیاد به بالا و اطراف پرواز نمی کند. من از خرید کور خودم خوشحالم.

الموندو
طراحی جدید برای ادکلن ديور هوم

Rose by Cardin Pierre Cardin for women 3 - معرفی عطر و ادکلن زنانه رز کاردینعطر ادکلن رز کاردین

  • نت های برتر: درخت گل رز ، گشنیز ، آلدئیدز ، هل و یادداشت های میوه ای
  • نت های میانی: گل رز ، میخک ، یلانگ-یلانگ ، یاسمن و لیلی-دره
  • نت های پایه: پاچولی ، بخور ، مشک ، وتیور ، چوب صندل و عنبر.

عطر ادکلن زنانه رز کاردین یک گل رز بدون جنسیت ، بدون زمان و سرانجام بدون آینده است. اما در حال حاضر ، اگر به یک گلدان گل رز خوب اشتیاق دارید و از بودجه کافی برخوردار هستید ، به هیچ وجه یک روز دیگر را بدون آزمایش عطر ادکلن رز کاردین زندگی نکنید.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *