دانستنی های عطر

معرفی عطر دیفرنت کمپانی رز پویوری ۲۰۲۰

در زمستان سال ۲۰۲۰ ، به مناسبت بیستمین سالگرد ساخت خانه ، شرکت مختلف رز پویوری،  یکی از ۳ عطر (به همراه بویس د آیریس و اسمانتوس) را که توسط عطرساز ژان کلود النا در سال ۲۰۰۰ ایجاد شده است ، دوباره عرضه می کند. پایه و اساس این برند مستقل فرانسوی ساخت عطرهای خوب را بنا نهاد.

رز پویوری چشم انداز غیرمنتظره ای از گل رز ارائه می دهد. قاطعانه ، مست کننده و نشکن. اکسیر خوشبو گل رز و ادویه را با نت های چوبی و سایوت ترکیب می کند. این عطر ادویه ای و ادبی گلی ، حیوانی و مسحورکننده مانند همیشه مدرن است ، که اثبات بی جا بودن آن است. بدون تغییر ، این عطر به عنوان بخشی از مجموعه جاست شیک بازگشت.

“من یک کنتراست بی نظیر هستم. گلبرگ در برابر گلبرگ ، گل سرخ و گل رز به پایه گل من ساختار می بخشد. همراه با این دو ، فلفل سیاه و فلفل صورتی از شخصیت خود رونمایی می کنند تا شعله ور شوند.

Rose Poivrée 2020 The Different Company for women and men - معرفی عطر دیفرنت کمپانی رز پویوری 2020

ادکلن مشترک دیفرنت کمپانی رز پویوری

من در عظمت یک سیلا هستم ، گل من ملکه عطر است. عسل ، گرم ، تازه ، وجوه متعدد آن آن را تمام نشدنی می کند. در اینجا ، نت های تند آن برجسته شده است.

من برای زنان و مردان هستم ، گل رز من بی جنس است. شیطان پرستانه ، من یادگار عطرسازی هستم. من رز پویوری هستم. “

عطر ادکلن مشترک دیفرنت کمپانی رز پویوری

نت های بالا: فلفل سیاه ، فلفل قرمز ، گشنیز

الموندو
عطر ادکلن زنانه لیس نوير ایزابی

قلب: گل سرخ دمشق ، گل رز

پایه: وتیور ، سیوت

 رز پویوری با رایحه ای بی انتها که قبلاً به میزان ۵۰ میلی لیتر موجود بود ، هم اکنون در یک بطری ۱۰۰ میلی لیتر ادوپرفیوم موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *