دانستنی های عطر

عطر پیور دیستنس رابیکونا Puredistance Rubikona

اولین بار از طریق مصاحبه با جان اوود ووس ، بنیانگذار خانه عطر ادکلن پیور دیستنس ، در مورد رایحه جدید رابیکونا مطلع شدیم. او در حین گفتگو در مورد چگونگی تغییر همه گیری در کار تیمش به آن اشاره کرد. در واقع ، او چیز زیادی به ما نگفت: فقط نام عطر ، زمان عرضه آن و نام عطر ساز که عطر را ایجاد کرده است ، سیسیل زاروکیان – اما از آن زمان می توانید مرا جذاب کنید. اطلاعات اصلی – خود رایحه – در پشت صحنه باقی مانده است.

مهمترین نکته شخصی که می خواهم به آن اشاره کنم این است که روبیکنا از من می خواست که تلاشی برای درک و پذیرش زیبایی آن انجام دهم. بیش از هر رایحه پیور دیستنس. به عنوان مثال ، آنتونیا ، طلا یا M در ژانرهای شناخته شده ای خلق شده اند – یکی از آنها یک گیاه سبز ، دیگری یک شکلات چینی و دیگری عطرهای چرمی است – و من آنها را به راحتی به عنوان ایده های معروف عطر به کمال رساندم. در مورد روبیکنا ، من باید جستجو می کردم که سیسیل زاروکیان سعی در تجسم این عطر دارد و با چه وسیله ای به آن دست یافته است.

Rubikona Puredistance for women and men 2 - عطر پیور دیستنس رابیکونا Puredistance Rubikona

عطر ادکلن پیور دیستنس رابیکونا | Puredistance Rubikona

به نظر من آغاز توسعه ایده یاقوت بود ، که نام رابیکونا به آن اشاره می کند. یاقوتهای با رنگ روشن براق ، که کمتر متداول هستند و قیمت آنها از الماس گرانتر است. رنگ قرمز یاقوت قرمز با گل سرخ منتقل می شود. سایه های نارنجی ، زرد و دیگر یاقوت های واقعی با یلانگ-یلانگ و ترکیب مرکبات. درخشش یاقوت بریده شده با شکوفه نارنج ، نت تند میخک و سالیسیلات نشان داده می شود. پچولی در اینجا به عنوان زمینه مخملی عمل می کند ، زیرا مدت هاست که یاقوت در برمه ، هند ، سریلانکا استخراج می شود – از این رو پچولی به عنوان رایحه مشخص منطقه استفاده می شود. اما پچولی یک رنگ قرمز دیگر نیز می دهد – سایه مخملی قرمز تیره یا بنفش.

الموندو
معرفی عطرهای تابستانه

ماده اصلی رابیکونا شامل مرکبات ، گل رز ، شکوفه پرتقال ، ادویه جات ترشی جات و پچولی است – گرم و تقریباً مایل به قهوه ، با تأکید مداوم روی پاچولی برای من خیلی غیرمعمول بود عشق در ابتدا بو کشیدن؟ قطعاً وقتی صحبت از آشنایی من با روبیکنا می شود چنین نیست. بعد از اولین استشمام چه احساسی داشتم؟ صادقانه بگویم ، میل به حرکت دادن مچ دستم. بو زیاد است. مقدار زیادی پچولی-اوژنول خاکی-ادویه دار ، همراه با شیرینی گل. این باعث شد من به هند فکر کنم. روز اول ، من آن را به عنوان یک پس زمینه معطر و قدرتمند احساس کردم ، بدون اینکه در جزئیات جزئی فرو بروم – چهره های بزرگ عطر بینی من را تعقیب کردند و خود را اعلام کردند. به تدریج ، در شیرینی گل ، من شروع به تمیز کردن جزئیات شیرین گل یلانگ و نارنج ، یک گل رز نرم و یک قلب پودری ظریف کردم. همانطور که مفهوم مارک پیور دیستنس نشان می دهد ، با فاصله گرفتن از زیبایی آن عادت کردم.

Rubikona Puredistance for women and men 4 - عطر پیور دیستنس رابیکونا Puredistance Rubikona

عطر ادکلن پیور دیستنس رابیکونا | Puredistance Rubikona

همه زیبایی و غنای ظریف نیز در روز دوم آشنایی ما ظاهر شد ، زمانی که من به این ترکیب غیر معمول گل های سرسبز ، میخک و پچولی عادت کرده بودم. در روز سوم ، روبیکنا به یک جواهر تبدیل شد ، کریستالی قرمز گل سرخ که روی کوسن مخملی می درخشید ، بلوری با سابقه ای طولانی و غنی. پچولی علاوه بر شخصیت چوبی خاکی ، رنگ پودری ناشی از آلیس به دست آورد و به مخملی سنگین و تیره یک لباس قدیمی تبدیل شد. آلبوم گل مانند عطرهای پرنعمت ، کاملاً پخته و با رنگی کمی حیوانی شروع به صدا کرد. سیلا محتاطانه ، بدون کارامل و شیرینی های دیگر بود. این عطر به خصوص در سرما بسیار زیبا به نظر می رسد – مانند یک عطر همراه ایو سن لورن کورس یا عطر جیونچی جنتلمن. عطرهای مردانه که به مهمانی های قدرتمند پچولی معروف هستند.

الموندو
چگونه از خراب شدن عطر جلوگیری کنیم

اگر عاشق توافق معروف رز-پچولی هستید ، مثلاً در عطر ادکلن کلینیک آروماتیک الکسیر یا عطر ادکلن فردریک مال پورتریت آف لیدی پس آماده شوید تا دوباره آن را کشف کنید ، در یک محیط جدید از شکوفه و گل میخک نارنجی. به تجربه من ، فقط یک چیز را می توانم بگویم – به نتیجه گیری عجولانه عجله نکنید. رابیکونا به گونه ای طراحی نشده است که در دو دقیقه اول و چند بوی خوش برای شما جذابیت ایجاد کند – زیبایی خارق العاده آن به آرامی ظاهر می شود. اما واقعاً یاقوت است که در تاج پیور دیستنس قرار دارد.

Rubikona Puredistance for women and men 3 - عطر پیور دیستنس رابیکونا Puredistance Rubikona

عطر ادکلن پیور دیستنس رابیکونا | Puredistance Rubikona

عطر ادکلن پیور دیستنس رابیکونا در غلظت عطر (۲۸٪) در بطری های مشخصه ۱۷.۵ میلی لیتر ، ۶۰ میلی لیتر و ۱۰۰ میلی لیتری به ترتیب با قیمت ۱۷۵ یورو ، ۲۹۵ یورو و ۴۹۰ یورو از طریق وب سایت رسمی برند و از توزیع کنندگان برند موجود است.

عطر ادکلن پیور دیستنس رابیکونا | Puredistance Rubikona

عطر ادکلن پیور دیستنس رابیکونا | Puredistance Rubikona عطری است گرم. این عطر در سال ۲۰۲۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.

  • نت های برتر: گریپ فروت ، ترنج و ماندارین ؛
  • نت های میانی: گل رز ، زنبق ، یلانگ-یلانگ ، میخک و شکوفه پرتقال ؛
  • نت های پایه: پاچولی ، سدرود ، وانیل ، نت های خورشیدی و مشک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *