دانستنی های عطر

عطر هاوس آف سیلیج رابی ریژن

عطر هاوس آف سیلیج رابی ریژن

Ruby Reign House Of Sillage for women and men

نیکول مادر ، مدیرعامل و بنیانگذار House of Sillage از عرضه عطر جادویی Ruby Reign خبر داد. “همه مواد به طور ویژه از سراسر جهان تهیه شده اند و یک اسانس منحصر به فرد را ارائه می دهند.”

Ruby Reign یک نسخه محدود است و متعلق به مجموعه طراحی Tiger Siberian است که Emerald Reign اولین نسخه از آن در سال ۲۰۱۲ بود. “چشمان یاقوتی خشن و شجاع بر روی بطری و طرح، نشان دهنده سال خوش شانسی و شجاعت ببر برای همه است. ببر با شکوه اعتماد به نفس دارد، عشق خالص، شرافت و محافظت را دوست دارد. غرق در زره و قدرت است. از انرژی و قدرت، جوهر واقعی ببر با وقار با ردپایی از ترنج، کهربا، زعفران و گل رز تسخیر شده است.”

House of Sillage Ruby Reign 2 - عطر هاوس آف سیلیج رابی ریژن

ترنج، برگ سرو، رز، زعفران

آگاروود، گایاکوود،شکوفه پرتقال، جیر

عنبر، مشک، چوب سدر، بخور، نعناع هندی، دانه تونکا

House of Sillage Ruby Reign 1 - عطر هاوس آف سیلیج رابی ریژن

Ruby Reign یک نسخه محدود است که با عناصر گرانبها ساخته شده است. این کلاه دارای طلای زرد ۱۸ عیار است و با بیش از صد کریستال سواروسکی تزئین شده است. این بطری که در فرانسه ساخته شده است با شیشه فرانسوی به صورت دستی جلا داده شده و حاوی کنسانتره عطر با بیست درصد اسانس است. برای پوشیدن همه طراحی شده است.

این عطر در حال حاضر برای پیش خرید (تحویل اوایل مارس ۲۰۲۲) در دسترس است و به طور انحصاری در وب سایت House of Sillage در دسترس خواهد بود. به قیمت ۳۹۵ دلار آمریکا به فروش می رسد.

الموندو
عطر ادکلن سرج لوتنس فمینیت دو بویس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *