دانستنی های عطر

معرفی عطر مولینارد سانتال اینسولنت ۲۰۲۰

 عطر مولینارد سانتال اینسولنت 2020

افزودنی جدید در خانه تاریخی مولینارد در فرانسه در مجموعه لس المنتس در بطری های شیشه ای بنفش آشنا وجود دارد که چند بار به طرز ماهرانه ای تغییر کرده است. مولینارد یکی از قدیمی ترین عطاری های فرانسوی است و در واقع یکی از قدیمی ترین عطاری ها است که همچنان وجود دارد ، زیرا به عنوان یک تجارت خانوادگی در سال ۱۸۴۹ در شهر گراس در جنوب فرانسه تاسیس شد و هنوز هم به همین دلیل خانواده باقی مانده است روز بنابراین این نشان دهنده بیش از ۱۷۰ سال عطر بدون توقف است که با هر استانداردی یک شاهکار است.

لس المنتس که با صنعتگری مفتخر به افتخارآمیز و با استقبال از بهترین انتخاب ها در عطرسازی سربلند است ، خطی است که شامل جلوه های دوست داشتنی با هدف عطر سازی است که هرکدام یک ماده اولیه را برجسته می کنند. این خط در حال حاضر شامل آمبره ، کویر ، فیگو ، فلور ،یاسمین ، لاواند ، موگوت ، ماسک ، پاچولی ، رز ، وانیل ، وانیل فروتی ، وانیل پاچولی و ویولت است. سانتال  اینسولنت جدیدترین ، دلیل جشن گرفتن است ، زیرا چوب عرفانی محبوب و محبوب آسیا به سبک گالیک واقعی تجدید می شود.

تمام رایحه های موجود در این مجموعه با غلظت ادوپرفیوم در بطری های ۷۵ میلی لیتر موجود است و روی پوست کاملاً ماندگار و قابل تشخیص هستند و تجربه ای غنی و ارزشمند را ارائه می دهند.

Santal Insolent Molinard for women and men 2 - معرفی عطر مولینارد سانتال اینسولنت 2020

معرفی عطر مولینارد سانتال اینسولنت ۲۰۲۰

ادکلن سانتال  اینسولنت. وودی شرقی

الموندو
عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس

الهام عرفانی در قلب جنگل های مقدس هند …

در عطر سانتال اینسولنت ، چوب گرانبها با نت های مخملی در تضاد با تندی های هل و فلفل قرار می گیرد تا سرانجام با ظرافت روی زمینه کهربا چرمی کشیده شود. آفرینشی با رمز و راز و وقاحت ، با هارمونی های شرقی و چوبی. – یک یادداشت از نام تجاری

نوید یک چوب صندل که مرجع کلاسیک منطقه میسور هند را به یاد می آورد ، همیشه موسیقی شیرین برای گوش هر عطر معطر است ، به ویژه کسانی که خاطره ای از عطرهای قدیمی مادر و پدر خود دارند که حاوی چیزهای واقعی است که امروزه تحت آن است حفاظت از وضعیت گونه های در معرض خطر.

بنابراین بخش گستاخی اشاره به شخصیت نوآورانه آفرینش است که جز شیری در چوب صندل تحت عنوان جدیدی استفاده می کند ، که با پودر شدن کهربا و نرم بودن شیک کالاهای چرمی عالی می شود ، در حالی که هنوز با اطمینان از ادویه های شرقی تولید می شود. لرزش اولیه باعث می شود شما نرمی زیر آن را بیشتر درک کنید ، دقیقاً مانند زندگی.

اگرچه عطر سانتال بلاش همچنان انتخاب من در مورد عطرهای نرم ، شیری و مدرن چوب صندل است که میراث فرهنگی و گیاه شناسی هند بدون احساس گناه پوشیده می شود ، اما به نظر می رسد عطر سانتال  اینسولنت تلاش خوبی برای ایستادن به تنهایی است. دهانه تند همان چیزی است که آن را بسیار م اکتیو می کند ، زیرا در عین حال خنک و گرم است و به نظر من این همان چیزی است که عطرهای نرم را در قلمرو جالب توجه و به یاد ماندنی بالا می برد. مانند ماسک ، در همان خط مولینارد ، چیزی فراتر از چیزی است که روی قلع می گوید.

الموندو
عطر زنانه كلين كلسيك سانشاين

 عطر مولینارد سانتال اینسولنت ۲۰۲۰

Santal Insolent Molinard for women and men

  • نت های بالایی: عنو ، هل ، فلفل
  • نت های قلب: چوب صندل ، بخور ، چوب درخت سرو
  • نت های پایه: عنبر ، پاپیروس ، آکورد چرم

ادوپرفیوم  جدید مولینارد، سانتال اینسولنت با قیمت ۷۵ میلی لیتر در سایت رسمی مولینارد با قیمت ۱۱۹ یورو به فروش می رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *