دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن زرجف سیو می ۲۰۲۱

در ابتدای دسامبر سال ۲۰۲۰ ، زرجف اولین عطر از مجموعه ویژه  اسپری تو هلپ را به عنوان پروژه خیریه و همبستگی جدید خود ارائه داد. ادوپرفیوم در پرچم آبی و سبز دریایی خود ، ۱۹۸۶ با ترکیبات خود کاملاً شیشه را منعکس می کند و رایحه ای مرکباتی ، دریایی و معطر ، شکیل و کاملاً تازه ارائه می دهد.

آفرینش جدید سیو می توسط فرد لوکس زرجف ایتالیا فردا ، ۸ ژانویه ، ۷ عصر به وقت اروپای مرکزی  ۶ عصر به وقت انگلستان ارائه می شود. #SaveMe عطر توسط سرجیو مومو و دکتر برایان می گیتاریست ملکه ارائه خواهد شد.

Save Me Xerjoff for women and men 1 - معرفی عطر ادکلن زرجف سیو می 2021

عطر ادکلن مشترک زرجف سیو می

برای پیگیری نمایش زنده به پیوند اینجا مراجعه کنید: https://shop.livescale.tv/xerjoff_spray_to_help

عطر ادکلن مشترک زرجف سیو می

همانطور که مارک توضیح می دهد ، “مأموریت” اسپری برای کمک “ارتقا پیشرفت های قابل توجهی در نحوه آدرس دهی جهان به سرزمین و جامعه ، کمک به تحقق اهداف توسعه همبستگی است. انتخاب یک پروژه خاص و دستیابی به موفقیت آن با مشارکت شرکت یکی از موثرترین راه ها برای تأثیرگذاری بر آینده و سرمایه گذاری برای منافع عمومی است.

اعتماد “SAVE ME” از دفاع از زندگی وحشی اروپایی محافظت می کند ، و چشم خود را در “کمپین های مرتبط” بین المللی حفظ می کند.

Save Me Xerjoff for women and men 2 - معرفی عطر ادکلن زرجف سیو می 2021

Save Me Xerjoff for women and men

توسط دکتر برایان می و آن برومر با هدف نجات و حفاظت از حیات وحش تاسیس شد. این انجمن با هدف ایجاد تغییرات در تمام سطوح پایداری با همکاری NGO ها ، دولت و حوزه تجارت کار می کند. حمایت از حیات وحش و محیط زیست برای تضمین آینده خاصی برای هر یک از ساکنان زمین. “

الموندو
نحوه درمان بیماری های رایج با رایحه درمانی

 عطر ادکلن مشترک زرجف سیو می، با نت هایی از فلفل صورتی ، یاسمن ، سیکلامن و بابونه و به دنبال آن یک قلب غنی از گل های توبروز ، میموزا ، یلانگ-یلانگ و گاردنیا باز می شود. پایه دنباله ای خامه ای و آرام از چوب صندل و مشک را فراهم می کند. عطر ادکلن مشترک زرجف سیو می بصورت نسخه ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۲۳۵ یورو از طریق وب سایت رسمی زرجف در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *