دانستنی های عطر

عطر مردانه اسکالپرز د کلاب اسکالپرز

عطر مردانه اسکالپرز د کلاب اسکالپرز
Scalpers The Club Scalpers for men

توسط میگل ماتوس
یکی از غرفه‌های بزرگ‌تری که در کن در نمایشگاه TFWA 2021 بازدید کردیم، غرفه‌ای بود که توسط شرکت اسپانیایی Perfumes Y Diseño انجام شد. در داخل آن، یکی از برندهای جدیدی که فرصت آشنایی با آن را داشتیم، اسکالپرز بود. اسکالپرز یک برند مد اسپانیایی با حال و هوای کلاسیک و فقط لمس سبکی سرکش است. مفهوم این است که بخشی از یک باشگاه انحصاری از افرادی باشید که ارزش‌ها و زیبایی‌شناسی یکسانی دارند. امسال این برند اولین عطر مردانه خود را به نام اسکالپرز د کلاب که توسط عطرسازان Ane Ayo و Clément Gavarry تشکیل شده بود، روانه بازار کرد.

اولین عطر اسکالپرز می خواهد نمادی از مد سفارشی خانه باشد و طراحی بطری نمونه کاملی از آن است. همانطور که این برند بیان می کند، “ما می دانیم که استایل چیزی نیست که به شانس سپرده شود، زمان آن است که خیاطی شود، ما نمی توانیم اهمیت ظاهر را فراموش کنیم. شکل ما را به یاد شانه های یک مرد می اندازد. شما می خواهید کت شما کاملاً متناسب باشد. شیشه ای با کیفیت بالا که به رنگ خاکستری گرم رنگ آمیزی شده است به طوری که بطری رنگ های مشخص لباس اسکالپرز را تداعی می کند. لوگو با نقره ای متالیک، لبه ای سرکش را به ما می دهد، تقریباً وحشی… در نهایت، یک قرقره نخ به عنوان درپوش چوبی که با بدنه فلزی تضاد دارد. بدون شک، کلید سبک آن در ترکیب مواد نهفته است.”

الموندو
عطر کژال آلماز 2022

Scalpers The Club Scalpers for men 3 - عطر مردانه اسکالپرز د کلاب اسکالپرز

در مورد عطر، من بسیار خوشایند شگفت زده شدم. این یکی از آن عطرهایی است که حول توافق های آشنا کار می کند، آنها را تغییر می دهد و آنها را به امضای متفاوت تبدیل می کند که به شما تازگی و برخی ارجاع می دهد و هر از گاهی بین آنها جابه جا می شود. اسکالپرز د کلاب یک عطر چوبی معطر است که عنصر فوژر در آن وجود دارد. وقتی برای اولین بار آن را اسپری می کنید، نت قهوه است که شگفت زده می شود، و در این مرحله، من بلافاصله به قلمرو Black XS برده می شوم، و منظورم بهترین قسمت های بلاک باستر پاکو ربلن است. اما در این ترکیب، آکورد ظریف تر و کمتر انفجاری است و آن را ظریف تر می کند. به زودی، ترکیبی زیبا از مریم گلی و اسطوخودوس وجود دارد که فرمول را غنی می کند و آن را به خانواده فوگر معطر می رساند. این یک افزودنی عالی به نت کاکائو (و قهوه، همانطور که من آن را بو می کنم) است. آن خیلی خوب کار می کند. همچنین باعث می‌شود به امضای «رایحه‌های آبی» مانند دیور ساواج یا بلو د چنل فکر کنیم.

Scalpers The Club Scalpers for men 1 - عطر مردانه اسکالپرز د کلاب اسکالپرز

Scalpers The Club Scalpers for men

اسکالپرز د کلاب مانند مجموع مؤثری از روندها است، اما اگرچه کاملاً جدید نیست، بسیار لذت‌بخش است، و من آن را بیشتر دوست دارم زمانی که در میانه توسعه آن، نت قوی از گیاه پاتچولی ظاهر می‌شود. این همان سبک نعناع هندی است که ما از مثلاً لالیک هوم a له هوم وویاجر دریافت می کنیم. نعناع هندی تنومند اما متعادل که بیشتر چوبی است تا خاکی و به خوبی به قهوه و نت های کاکائویی بالای آن متصل می شود. همچنین سبک عطر را کلاسیک و جاودانه می کند.

الموندو
فرایند بویایی و تأثیر آن بر رفتار انسان

رایحه اولیه: گریپ فروت، کاکائو، مریم گلی

رایحه میانی: اسطوخودوس، تنباکو، زنجبیل

رایحه پایه: عنبر، خس خس، نعناع هندی، چوب های مخفی

عطر مردانه اسکالپرز د کلاب در حال حاضر در بطری های ۱۰۰ میلی لیتری ادو پرفیوم با غلظت موجود است. عطر دومی نیز توسط این برند با همکاری Perfumes Y Diseño طراحی شده است، اما اکنون برای افشای هر گونه اطلاعاتی در مورد آن زود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *