دانستنی های عطر

عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

جدیدترین عطر ژان پل گوتیه اسکندل گلد، در ژوئیه ۲۰۲۱ وارد می شود ، به عنوان یک نسخه چرمی ، به طور انحصاری در خاورمیانه راه اندازی و در دسترس است. جدیدترین آفرینش موفقیت مجموعه اسکندل را دنبال می کند ، برجسته سازی عقد غنی و زیبا عسل موجود در اولین رسوایی که منتشر شد. همانطور که پویگ با ما در میان گذاشت: “منحصر به فرد خاورمیانه ، عطر ژان پل گوتیه اسکندل گلد، نامه ای عاشقانه از ژان پل گولتیه به منطقه و تفسیری بویایی از روح فریبنده ، رمز و راز و جذابیت سرزمین ها است.

Jean Paul Gaultier Scandal Gold 1 - عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

Scandal Gold Jean Paul Gaultier for women

جسور ، مجلل و رسوا ، این عطر ژان پل گوتیه اسکندل گلد است. ادوپرفیوم جدید و منحصر به فرد محدود عطر ژان پل گوتیه اسکندل گلد در ژوئیه سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد ، مقاومت در برابر آن غیرممکن است. چایپر چرمی شرقی و شدید ، جذابیت شیک و نمایشی پاریسی را به خود جلب می کند. عطر زنانه فوق العاده زنانه ژان پل گوتیه با مخملی سیاه و با پاهای برجسته طلایی ارائه می شود ، بیانیه رسوائی جدید است. عطر اسرارآمیز و دلربا ، همراه با نت هایی از زعفران ، یاسمن و چوب صندل ، ادکلن خواب هیپنوتیزم اسکندل گلد ترکیبی اغوا کننده از با ارزش ترین مواد است.

Jean Paul Gaultier Scandal Gold 7 1 - عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

ایمان همام ، الگوی نمادین میراث مراکش و مصر ، چهره جدید و جذاب اسکاندال است. امان با استقبال از کمپین اسکندل گلد با یک لباس عروس قرمز و غنی از لباس ژان پل گوتیه ، جوهر زن اسکندل گلد ، با تمام قدرت و جذابیت زنانه است. “

الموندو
عطر زنانه گوتال فولی دن سویر

 

Jean Paul Gaultier Scandal Gold 6 - عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

Scandal Gold Jean Paul Gaultier for women

“تفسیر مجدد شدید و مجلل اسکندل ، اسکندل گلد ردیابی چرمی شرقی چایپر را ارائه می دهد که از زنانگی خالص و محکم تجسم می یابد. ترکیبی قدرتمند از عسل و عصاره گل رز ، یک یادداشت جذاب یاسمن و اعتیاد فریبنده یادداشت های زعفران ، چوب صندل و چرم.”

Jean Paul Gaultier Scandal Gold 4 - عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

Scandal Gold Jean Paul Gaultier for women

عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

Scandal Gold Jean Paul Gaultier for women

عطر زنانه شیک و جذاب که در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شده است. این عطر توسط برندی مطرح به نام ژان پل گوتیه به بازار عرضه شد عطار آن دافنه بوژه، فابریس پلگرین، حمید مراتی کاشانی می باشد و در دسته عطر های رایحه های چایپر قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به رز ، یاس، فلفل صورتی ، گل یلانگ ، عسل ، زعفران ، لوبان ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، چرم ، گیاه ناگارموتا اشاره کرد.

Jean Paul Gaultier Scandal Gold 5 - عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد


ژان پل گوتیه اسکندل گلد

برند ژان پل گوتیه
عطار دافنه بوژه، فابریس پلگرین، حمید مراتی کاشانی
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی رایحه های چایپر
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه رز ، یاس، فلفل صورتی
اسانس میانی گل یلانگ ، عسل ، زعفران
اسانس پایه لوبان ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، چرم ، گیاه ناگارموتا

“یک بطری کاملاً طلایی بیانی کننده ، با پاهای خیره کننده و باریک. تمام شیشه های طلایی و طلایی. با شوخ طبعی و شوخ طبعی ، زن اسکندل گلد عادت دارد هر کجا که برود ، سر و صدا ایجاد کند. به عنوان شب ، بسته بندی مستطیلی در مخمل لوکس با راه راه سبک “à la Jean Paul Gaultier” گنجینه ای را به شکل نسخه جدید شرقی ، اسکندل گلد پنهان می کند. “

Jean Paul Gaultier Scandal Gold 2 - عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل گلد

جنجال طلای رسوایی جین پائول گولتی

عطر زنانه اسکندل گلد فقط به عنوان یک ادوپرفیوم ۸۰ میلی لیتری به تعداد محدود در دسترس است که به طور انحصاری برای خاورمیانه راه اندازی شده است.

الموندو
عطر كايالی لانچ سويت دايمند پينك پپر ٢٥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *