دانستنی های عطر

عطر مردانه اسکاندل ژان پول گوتیه پور هوم

Scandal Pour Homme Jean Paul Gaultier for men

عطر ادکلن مردانه اسکاندل ژان پول گوتیه پور هوم

در اواسط ژوئن ۲۰۲۱ ، مجموعه محبوب اسکاندل ژان پول گوتیه اولین عطر مردانه اسکاندل پور هوم را ارائه کرد. این مجموعه با نسخه مست کننده اسکاندل در سال ۲۰۱۷ آغاز شد ، که در آن عسل ، کارامل ، پاچولی ، پرتقال خونی و گلهای خامه ای سفید در غالب ترین و مجلل ترین آنها قرار دارند. پس از موفقیت در خلقت اول ، ژان پول گوتیه اولین تغییر در ستون ، اسکاندل بای نایت را ارائه داد ، که با یک ترکیب غلیظ و مست کننده ، جایی که عسل با دانه های تونکا و گیلاس مخلوط می شود ، شمارا اغوا می کند.

Scandal Pour Homme Jean Paul Gaultier for men 1 - عطر مردانه اسكاندل ژان پول گوتيه پور هومScandal Pour Homme Jean Paul Gaultier for men 2 - عطر مردانه اسكاندل ژان پول گوتيه پور هوم

سومین عطر زنانه این خط اسکاندل ا پاریس، با شکوه تر و گلی تر است ، که رایحه های خورشیدی گل یاس با عسل و گلابی های خوشمزه را مخلوط می کند ، در حالی که سو اسکاندل! از سال گذشته میوه های مثبتی را ارائه می دهد که همراه با نت های شیرین تمشک لبریز از یک دسته گل زیبا از گل های سفید و لکتونیک است.

خلاقیت های مردانه دی ان ای ستون این مجموعه را حمل می کند و به این ترتیب از یک کارامل قهوه ای که با دانه های تونکا و وتیور ترکیب می شود ، طرفداری می کند. این ترکیب با یک تکه هل بسیار شیرین و یک سایه گیاهی ادویه جات و ترشی جات آغاز می شود. طبق این مارک تجاری ، اسکاندل پور هوم به عنوان قصیده ای برای مردانگی ایجاد شده است ، عطری که آماده است تا جذابیت و شجاعت مالک را آشکار کند.

الموندو
عطر ادکلن مردانه کرید اونتوس 10 انیورساری 2020

Scandal Pour Homme Jean Paul Gaultier for men 1 - عطر مردانه اسكاندل ژان پول گوتيه پور هوم

نت های آغازین:  سالویا اسکلاریا
نت های میانی: کارامل قهوه ای
نت های پایه: وتیور ، دانه های تونکا

بطری تروفی شکل با درپوش تاجی شکل ، ترکیب پیروزمندانه را منعکس می کند و احساسی را که برای دیگران به جا می گذارد ، جشن می گیرد. بطری به گونه ای طراحی شده است که میتواند دوباره پر شود. رنگ مایع خاکستری است و کاملاً با تاج طلایی و جزئیات قرمز روی کلاه ترکیب می شود. برای بسته بندی خط مراقبت از بدن ، گولتیر رنگ قرمز را انتخاب کرد.

Scandal Pour Homme Jean Paul Gaultier for men 3 - عطر مردانه اسكاندل ژان پول گوتيه پور هوم

اسکاندل پور هوم به صورت ادو تویلت ۵۰ میلی لیتری ، ۱۰۰ میلی لیتری و ۱۵۰ میلی لیتری در شیشه هایی به اندازه ۲۰۰ میلی لیتر در دسترس است. این مجموعه محصولات مراقبت از بدن را نیز ارائه می دهد: اسپری دئودورانت ۱۵۰ میلی لیتر ، دیو استیک و ژل حمام کامل ۱۵۰ میلی لیتر. طبق گفته پویگ ، فرانسه اولین کشوری است که ژان پول گوتیه فروش جدیدترین مجموعه اسکاندل پور هوم را از ۲۱ ژوئن ۲۰۲۱ آغاز خواهد کرد.

Scandal Pour Homme Jean Paul Gaultier for men 4 - عطر مردانه اسكاندل ژان پول گوتيه پور هوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *