دانستنی های عطر

عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه ۲۰۲۰

جو مالون لندن ما را با جدیدترین ساخته عطر ساز ماتیلد بیجاوی- اسکارلت پاپی کولون اینتنس در بطری قرمز یاقوتی عمیق شگفت زده کرد. این از زیبایی عجیب مزارع خشخاش انگستان و آسیا الهام گرفته شده است. این عطر دقیقاً به موقع قبل از کریسمس ، سال ۲۰۲۰ در فروشگاه ها ظاهر شد. رایحه فانتزی خشخاش قرمز با ترکیبات شیرین پودری ، گلی و بالزامیک ترکیب شده است.
رایحه ای طاقت فرسا ، جسورانه و شیرین و منحط. به گفته سلین روکس ، رئیس توسعه عطر. “این عطر بزرگتر از زندگی است اما هنوز هم بسیار پیچیده و تصفیه شده است.”

Scarlet Poppy Intense Jo Malone London for women and men 2 - عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه 2020

“پیمانی که من با آن شروع کردم مخملی و قدرتمند بود ، بنابراین همه چیز در مورد ساختن آن بود. مانند یک نقاشی ، شما با یک ایده مرکزی شروع می کنید و پیرامون آن گسترش می یابید. ” می گوید عطرساز ماتیلد بیجاوی. “آرکان خشخاش مایل به قرمز بسیار پرزرق و برق و گل است ، با شکوفه هایی که شدت غنی در قلب عطر ایجاد می کند. این با اوریس تکمیل می شود ، برای آن لمس بسیار نرم مخملی و انبوهی از هلیوتروپ برای یک احساس عمیق ، پودری ، با یک رایحه بالای برج ، به طوری که عطر از همان ابتدا غنی است. “

این ترکیب با برج پودری باز شده و فوراً شما را در یک پیله محافظ گرم و شیرین قرار می دهد. شما احساس راحتی و امنیت می کنید. قلب گل ، یک گل میوه ای است که دارای رنگی از عنبیه و میوه انجیر است و به طور یکپارچه در قاعده دانه های لوبیای تونکا ، هلیوتروپ پودری و جو جو که قبلاً در عطرهای Jo Malone تجربه کرده ایم ، مخلوط می شود.

Scarlet Poppy Intense Jo Malone London for women and men 3 - عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه 2020

SCARLET POPPY COLGNE INTENSE

عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه ۲۰۲۰

الموندو
عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021

نت برتر: مشک
نت های میانه ای: شقایق قرمز ، ریشه زنبق ، انجیر
نکات اساسی: دانه های تونکا ، هلیوتروپ ، جو

عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه ۲۰۲۰ از طریق وب سایت رسمی جو مالون لندن به صورت ۵۰ و ۱۰۰ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *