دانستنی های عطر

عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه ۲۰۲۰

جو مالون لندن ما را با جدیدترین ساخته عطر ساز ماتیلد بیجاوی- اسکارلت پاپی کولون اینتنس در بطری قرمز یاقوتی عمیق شگفت زده کرد. این از زیبایی عجیب مزارع خشخاش انگستان و آسیا الهام گرفته شده است. این عطر دقیقاً به موقع قبل از کریسمس ، سال ۲۰۲۰ در فروشگاه ها ظاهر شد. رایحه فانتزی خشخاش قرمز با ترکیبات شیرین پودری ، گلی و بالزامیک ترکیب شده است.
رایحه ای طاقت فرسا ، جسورانه و شیرین و منحط. به گفته سلین روکس ، رئیس توسعه عطر. “این عطر بزرگتر از زندگی است اما هنوز هم بسیار پیچیده و تصفیه شده است.”

Scarlet Poppy Intense Jo Malone London for women and men 2 - عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه 2020

“پیمانی که من با آن شروع کردم مخملی و قدرتمند بود ، بنابراین همه چیز در مورد ساختن آن بود. مانند یک نقاشی ، شما با یک ایده مرکزی شروع می کنید و پیرامون آن گسترش می یابید. ” می گوید عطرساز ماتیلد بیجاوی. “آرکان خشخاش مایل به قرمز بسیار پرزرق و برق و گل است ، با شکوفه هایی که شدت غنی در قلب عطر ایجاد می کند. این با اوریس تکمیل می شود ، برای آن لمس بسیار نرم مخملی و انبوهی از هلیوتروپ برای یک احساس عمیق ، پودری ، با یک رایحه بالای برج ، به طوری که عطر از همان ابتدا غنی است. “

این ترکیب با برج پودری باز شده و فوراً شما را در یک پیله محافظ گرم و شیرین قرار می دهد. شما احساس راحتی و امنیت می کنید. قلب گل ، یک گل میوه ای است که دارای رنگی از عنبیه و میوه انجیر است و به طور یکپارچه در قاعده دانه های لوبیای تونکا ، هلیوتروپ پودری و جو جو که قبلاً در عطرهای Jo Malone تجربه کرده ایم ، مخلوط می شود.

Scarlet Poppy Intense Jo Malone London for women and men 3 - عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه 2020

SCARLET POPPY COLGNE INTENSE

عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه ۲۰۲۰

الموندو
عطر زنانه آزارو وانتد گرل تونیک

نت برتر: مشک
نت های میانه ای: شقایق قرمز ، ریشه زنبق ، انجیر
نکات اساسی: دانه های تونکا ، هلیوتروپ ، جو

عطر ادکلن اسکارلت پاپی کولون اینتنس نسخه ۲۰۲۰ از طریق وب سایت رسمی جو مالون لندن به صورت ۵۰ و ۱۰۰ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *