دانستنی های عطر

عطر هنری رز جدید شیپز کلوزینگ

 عطر هنری رز جدید شیپز کلوزینگ

Sheep’s Clothing Henry Rose for women and men

توسط بث کارستن

هنری رز از عرضه جدیدترین عطر خود خبر داد. این لباس که شیپز کلوزینگ نام دارد دارای نت هایی از فلفل صورتی و رز ترکی است و در ۱۴ مارس ۲۰۲۲ عرضه می شود.

شیپز کلوزینگ دومین رایحه گل و دهمین رایحه هنری رز است. رز گلی مشک دار با نت های ملایم چوب کهربا و دانه فلفل صورتی تند، شیپز کلوزینگ برای کسانی که رایحه های گل را دوست دارند و همچنین کسانی که به سمت رایحه های گرم تر میل می کنند جذاب خواهد بود.

Sheeps Clothing Henry Rose for women and men 3 - عطر هنری رز جدید شيپز كلوزينگ

“هنری رز برای این پرتاب می خواست طرف دیگر گل رز را فاش کند. این رایحه اغلب بی گناه و ظریف تصور می شود. این یک گل مشک دار است که ریشه در گل رز سنتی ترکی دارد و در کنار یک تلویحی غیرمنتظره از دانه فلفل صورتی تند قرار گرفته است. این چنین است. این برند توضیح می دهد که نام “لباس گوسفند” از جایی که نام “شیپز کلوزینگ” از آن گرفته شده است – اولین برداشت آن عطر گلی کلاسیک است، اما این عطر پیچیده تر و تندتر است که عنصر شگفتی را به همراه دارد.”

شیپز کلوزینگ استعاره ای است از
پیچیدگی و چند بعدی بودن
که در درون ما وجود دارد

عطرساز Yves Cassar از IFF گفت: “این رایحه خاطرات من را از چیدن گلبرگ های رز در صبح زود در دره Isparta در ترکیه تداعی کرد. این رز زیبا با دانه فلفل صورتی روشن و تازه، رایحه ای با ظرافت و ظرافت، شگفت زده می شود.”

الموندو
نت عطر چیست

Sheeps Clothing Henry Rose for women and men 2 - عطر هنری رز جدید شيپز كلوزينگ

نت آغازی: گل سرخ فلفل صورتی

نت میانی: گل پرتقال آفریقایی رز ترکی اوریس

نت های پایه: مشک آمبرت (مشک مالو) آمبروود

شیپز کلوزینگ هم اکنون در وب سایت برند موجود است. یک بطری ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۱۲۰ دلار به فروش می رسد. و مانند تمام محصولات موجود هنری رز، لباس گوسفند با مواد تشکیل دهنده آن، EWG تایید شده و Cradle to Cradle دارای تاییدیه توسط موسسه نوآوری محصولات Cradle to Cradle، ۱۰۰% شفاف است. Henry Rose تنها خط تولید عطرهای خوب باقی می ماند که از هر دو سازمان متمایز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *