دانستنی های عطر

عطر ادکلن مشترک شم نیشان ۲۰۲۱

پس از دو خلاقیت بسیار موفقیت آمیز در اواخر نوامبر ۲۰۲۰ – عطر نیشان اژه توسط عطرساز ایلیاس ارمنیدیس و عطر نیشان توسط سیسیل زاروکیان نیشان عطر جدیدی را برای مجموعه پرستیژ خود ارائه می دهد که با نفس توسط کریس موریس در سال ۲۰۱۹ آغاز شد.

جدیدترین عطر ، شم ، اجازه می دهد تا نور از تاریکی بدرخشد.

عطرساز جدیدترین نسخه نیشان لوکاس سیوزاک است. لوکاس ، که از یک سلسله عطاری های جنوب فرانسه بود ، هنگامی که فهمید بهترین دستاوردی که در زندگی می تواند ایجاد زیبایی از طریق حواس باشد ، تصمیم گرفت که عطاری شود. او در سال ۱۹۹۴ به فلوراسینت پیوست ، سپس در سال ۱۹۹۸ کریشن آروماتیکز که اکنون سیمرایس است). لوکاس که یک عطرساز نسل سوم در خانواده اش است ، مسیر خلاقانه خود را دنبال کرده است. در سال ۲۰۱۳ ، وی به پاس قدردانی از کارهای خود ، از طرف مرکز لوکس و خلاقیت ، “Prix Lalique” جایزه دریافت کرد. در سال ۲۰۱۵ ، او کار خود را در عطرهای بین المللی کاسموس آغاز کرد.

Shem Nishane for women and men 2 - عطر ادکلن مشترک شم نیشان 2021“بگذارید نور از تاریکی بدرخشد.”

“با رایحه نورانی شیم ، نیشان از همه دعوت می کند تا از تاباندن نور خود لذت ببرند که به دنبال کردن مسیر خود خواهد بود. شم  به معنای شمع است. یک شمع با روشن کردن یک شمع دیگر چیزی از دست نمی دهد. هزاران شمع می توانند از یک شمع روشن شود و عمر شمع کوتاه نخواهد شد. خوشبختی هرگز با تقسیم شدن کاهش نمی یابد. همانطور که اجازه می دهیم نور ما بدرخشد ، ناخودآگاه به دیگران اجازه می دهیم که چنین کاری کنند. همانطور که از دست خودمان آزاد می شویم ترس ، حضور ما در واقع دیگران را آزاد می کند. “

الموندو
نت عود در عطرسازی

Shem Nishane for women and men 3 - عطر ادکلن مشترک شم نیشان 2021

عطر ادکلن مشترک شم نیشان ۲۰۲۱

Shem Nishane for women and men

عطر ساز: لوکاس سیوزاک

نت های برتر: هل ، گل رز ترکی ، شمعدانی

نت های میانی: اسمانتوس ، کهربا ، سیپریول

نت های پایه: المی ، وتیور ، چرم

عطر شم برای پیش خرید از طریق وب سایت رسمی نیشان به عنوان یک عطر ۵۰ میلی لیتر با قیمت ۴۹۵ یورو در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *