دانستنی های عطر

عطر ممو پاریس سیسیلی لدر

ممو پاریس کویرس نومادس: چرم سیسیلی
مجموعه کویرس نومادس از ممو پاریس ، که تجربیات چرمی با کیفیت بالا را جمع آوری می کند ، با خلاقیت جدیدی الهام گرفته از بزرگترین جزیره مدیترانه گسترش یافته است. صنعت چرمی سیسیلیان پس از اوشن لدر که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شده است ، به عنوان یک روش جدید برای تجلیل از پوست چرم ، که در اینجا با روغن مرکبات مختلف و زنده ترکیب شده است ، می رسد. سفری جدید به مقصد الهام بخش سیسیل.

 

Sicilian Leather Memo Paris for women and men 2 - عطر ممو پاریس سیسیلی لدر

Sicilian Leather Memo Paris for women and men

عطر ادکلن لدر پاریس سیسیل

“جزیره ای که نامش آواز سیکادا را به یاد می آورد.
خورشید با غرور می ایستد و زمین از آن استقبال می کند در حالی که میوه ها با آن غرق می شوند.
روغن ترنج ایتالیایی. روغن نارنجی تلخ.
در بزرگترین بانوی مدیترانه از کوه اتنا محافظت می کند.
روح آتشفشان و حضور حاکمیت آن به همراه صنوبر بالزام و چرم سفید،یک جزیره با شخصیت ، سازگار برای یک توافق چرمی باهوش ، پرانرژی و فوراننده را ایجاد میکند که همزمان گرم و نشاط آور است .

Sicilian Leather Memo Paris for women and men 3 1 - عطر ممو پاریس سیسیلی لدر

از کوچه های پالرموی پر جنب و جوش ، بین هل و روغن دانه گشنیز ، در ارتفاعات گلدار Taormina ، یک برگ بنفشه ، به دره معابد ، روح زیبای سیسیلی گسترش می یابد. در سرزمین های آن ، در کوههای آن ، مسیر رزین ها و جنگل ها پیچیده است.
روغن اطلس سدر ، روغن چوب گایاک برای او عطری به همان اندازه گویا و هوایی است که برخورد با آب و آتش و چرم را امکان پذیر می کند. ” – نت رسمی پاریس.نت ها: روغن سدرات ، روغن چوب درخت سرو ، آکورد چرم سفید ، روغن پرتقال تلخ ، روغن ترنج ، روغن آهک ، روغن هسته گشنیز ، روغن هل ، گل حنا ، برگ بنفشه ، روغن چوب گایاک ، روغن پاچولی و آکیگالوود. عطر ادکلن لدر سیسیلی به صورت ادوپرفیوم ۷۵ میلی لیتری با قیمت ۲۰۵ یورو وارد بازار می شود.

الموندو
عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *