دانستنی های عطر

ادو پرفیوم اتو کرن سیگنیچر من

ادو پرفیوم اتو کرن سیگنیچر من

Signature Man Eau de Parfum Otto Kern for men

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

ادو پرفیوم اتو کرن سیگنیچر من در ابتدای فوریه ۲۰۲۲ به عنوان نسخه قوی تر از اولین نسخه اتو کرن سیگنیچر من که در سال ۲۰۰۸ راه اندازی شد، وارد بازار شد. این عطر متعلق به مجموعه اتو کرن سیگنیچر است که تحت لیسانس مائورر اند ویترس راه اندازی شد.

همانطور که این برند توضیح می دهد، “رایحه جدید اتو کرن سیگنیچر ادوپرفیوم گونه فشرده تر از اتوکرن سیگنیچر کلاسیک است که بر اساس موفقیت عطر دومی است که برای سال ها به عنوان ثابت در صدر لیست های فروش عطر تبدیل شده و در حال حاضر سومین را به خود اختصاص داده است. این برند موفق زمانی که ادوپرفیوم در بازار عطرهای مردانه محبوبیت فزاینده‌ای در بازار عطرهای مردانه پیدا می‌کند، این برند موفق تفسیری معاصر از عطر را ایجاد کرده است. روندی که منعکس‌کننده نگرش به زندگی مردان مشتاق مدرن است. : رایحه‌های تند و شرقی برای ابراز زیبایی و سبک آگاهانه در زندگی تجاری روزمره.”

Signature Man Eau de Parfum Otto Kern for men 3 - ادو پرفیوم اتو كرن سيگنيچر من

اتو کرن سیگنیچر ادوپرفیوم عطری است که جذابیت آن با هویت جاه طلبانه، مدرن و متین استفاده کننده آن تطابق دارد. ادو پرفیوم جدید که در بیان خود قانع کننده است، بیانیه ای واضح را ارائه می دهد و در عین حال به عنوان یک رایحه محجوب و در عین حال فشرده عمل می کند که تأثیر ماندگاری را ایجاد می کند.

عطرهای محبوب خط اتو کرن سیگنیچر در صحنه ای از شکوه چندوجهی با تمام قدرت و شدت یک عطر ادوپرفیوم تنظیم شده اند. ترنج، هل و درمنه در نت بالایی از ظرافت تازه ای برخوردار هستند. اسطوخودوس، شکوفه پرتقال و دارچین حواس را در نت قلبی فریب می دهند. پایه ظریف از دانه های تونکا، مشک و چوب سدر تشکیل شده است. اتو کرن سیگنیچر ادوپرفیوم ظرافت را به روشی جدید معاصر به عنوان تفسیری مدرن از عطر کلاسیک اتوکرن سیگنیچر مجسم می کند.

الموندو
د نيو وانيلا پلانيفوليا ،توبروز ١٩٧٤اند پاپيروس

Signature Man Eau de Parfum Otto Kern for men 2 - ادو پرفیوم اتو كرن سيگنيچر من

نت آغازی: ترنج، هل، درمنه
نت های قلبی: اسطوخودوس، شکوفه پرتقال، دارچین
رایحه پایه: دانه تونکا، مشک، چوب سدر

طراحی این رایحه الهام گرفته شده از الگوی آن، اتو کرن سیگنبچر است. طراحی بسته بندی با امضای کلاسیک ظریف و خالص خود، عشق به کیفیت و سبک را نشان می دهد. فلاکون یک ساخته شیشه ای با خطوط تمیز است که با یک لبه غیر معمول ساخته شده از پلاستیک با کیفیت بالا – زیبایی واقعاً تصفیه شده – تقویت شده است. طرح رنگ به همان اندازه شیک است: مشکی جت رنگ را تنظیم می کند و یک پیوند نوری بین دو نوع عطر ایجاد می کند.

این رایحه با حجم ۳۰ میلی لیتر Eau de Parfum عرضه می شود. این در خرده فروشان متخصص، فروشگاه های بزرگ، داروخانه های منتخب و فروشگاه های آنلاین آنها موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *