دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه مون بلان سیگنچر ۲۰۲۰

در سال های اخیر ، ما از مونت بلنک بیشتر در رابطه با عطرهای مردانه آنها نام بردیم ، این برند با موفقیت موفق عطر ادکلن مردانه مونت بلنک اکسپلورر و عطر ادکلن مردانه مونت بلنک لجند شناخته شده است. در سال ۲۰۲۰ ، سرانجام ، عطر جدید زنانه ستون جدید اعلام شد ، اما به دلیل کوید ، همین ماه به برخی از کشورها وارد شد. این عطر به عنوان عطر مون بلنک سیگنچر نسبت داده می شود تا بر اهمیت آن برای برند تأکید کند.

عطر ادکلن زنانه مون بلان سیگنچر عطری است گل و شیر ، خامه ای ، نرم ، وانیلی. من عطر مون بلانک سیگنچر را به همراه عطر ادکلن ایسی میاکه ا دراپ د ایسی جدید امتحان کردم که الکس در مقاله اخیرش بسیار جذاب توصیف کرد. من متوجه شباهت در خلق و خوی و ساختار آنها شدم – هر دو آنها بسیار عطر لاکتونیک هستند و دارای شخصیت های نرم و نوازشی هستند. آنها جدا از دسته مدرن پیشنهادهای راحت راحت دیگر مارک ها هستند که تقریباً یک سوم کل عطرهای جدید بازار را تشکیل می دهند ، دو عطر دیگر “تازه” و “شیرین” هستند. متفاوت بودن در یک قفسه لوکس در حال حاضر یک موفقیت است.

Signature Montblanc for women 3 - عطر ادکلن زنانه مون بلان سیگنچر 2020

عطر مون بلانک سیگنچر زیبا و دوست داشتنی است ، مهربانانه در آغوش می کشد ، چیزی را در ترکیب شیر و مشک آن با هم ایجاد می کند ، مانند یک کودکی یک محافظ محافظتی ایجاد می کند ، و بنابراین یک پیوند شخصی با رایحه است. عطر مون بلانک سیگنچر غیرطبیعی زنانه است ، مادرانه شیرین است و این ویژگی های خارق العاده (و مطلوب دیگران) را در شخصیت یک خانم تأکید می کند – دوستی ، آرامش و لطف ، صبر و توجه ، لمس نرم. اگر چنین فردی باشید ، زیبایی درونی شما را ارتقا می بخشد. اگر اینگونه نباشد ، باعث می شود شما و دیگران به فکر بهترین ها باشید. شیر ، وانیل و مشک به نسبت صحیح – یک اتحاد جادویی است.

الموندو
عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا 2021

من یک نمونه گرفتم ، اما من به یک بطری کامل احتیاج دارم (خوشبختانه آنها ۳۰ میلی لیتر دارند) ، و خود بطری قابل توجه است. این مدل به شکل مرکب مونتبلانک طراحی شده است ، اما آنچه در ظاهر آن بیشتر جذاب است جوهر سفید معطر داخل آن است. پیام های مخفی و نامرئی با شیر نوشته می شوند تا خود را در بالای شمع نشان دهند. من این ایده را دوست دارم ، و حتی یک گلدان پخت شیرین را روی گلبرگهای گلهای خارق العاده آن که با دقت شلاق زده اند ، می گیرم. عطر مون بلان سیگنچر یک عطر بزرگ نیست ، اما عطری است دوستانه و خلع سلاح شده.

Signature Montblanc for women 1 - عطر ادکلن زنانه مون بلان سیگنچر 2020

عطر مون بلانک سیگنچر دارای یک دهانه ظریف گل مرکبات است ، با این حال ، آن تازه تر از ترش ، و گل بیشتر از مرکبات است ، بنابراین با خیال راحت از امکان شیر خامه ای جلوگیری می شود. در عوض ، ما به ماگنولیای معمایی و گل صد تومانی با طراوت – دو گلی که شهرت بویایی موهوم آنها اغلب فراتر از عطر واقعی آنها است ، داده می شود. ماگنولیای رمانتیک و باشکوه مطمئناً باید چیزی عالی ، لرزان ، ملایم ، شبنم ، خجالتی و در عین حال باشکوه باشد. گل صد تومانی تصویری کامل از زیبایی طبیعی بی نظیر ، ملایم و کمی سرکش است. بسیار جالب است که هنگام بوییدن عطر مون بلان سیگنچر به آنها فکر کنید ، با این حال ، تمام گلهای آن به یک عطر خامه ای و یکدست و کمی مزه دار ترکیب می شوند.

الموندو
عطر نيو فرگرنس عمبر بلنك

وقتی برای اولین بار بوی عطر مون بلان سیگنچر را حس کردم ، فکر کردم: این چیز دیگری است ، اما احساس آن را می دانم. این خاطره ای از یک دنج بودن یکبار شاد بود که از کودکی در لایه های مختلف موقعیت های زندگی شلیک می کند. بسیار شبیه آنچه الکس از بوی عطر ادکلن ایسی میاکه ا دراپ د ایسی تعریف کرد. هر چه بیشتر سعی می کردم کلید درستی برای سوراخ کلید پیدا کنم ، در ریزه کاری های ارزشمند خاطراتم فرو می روم ، وابستگی من به عطر بیشتر می شود. آنها دکمه سمت راست را فشار دادند و من مطمئن هستم که بسیاری از ما می توانیم به همین روش با شیرینی شیرین آن ارتباط برقرار کنیم.

Signature Montblanc for women 2 - عطر ادکلن زنانه مون بلان سیگنچر 2020

عطر ادکلن زنانه مون بلان سیگنچر ۲۰۲۰

Signature Montblanc for women 90 ml

عطر ادکلن مونت بلان سیگنچر عطری است رایحه ای گلی برای زنان. این عطر جدید در سال ۲۰۲۰ طراحی شده است. طراح عطر مونت بلان سیگنچر    گیلوم فلاورینگ , ناتالی گراچیا چتو است. نت بالا نارنگی یافا است؛ نت های میانی ، ماگنولیا ، یلانگ-یلانگ و گل صد تومانی هستند. نت های پایه عبارتند از وانیل ، وایت ماسک و بنزوئین. عطر جدید مونت بلان سیگنچر نام دارد که به عنوان عطری شرقی- گل و مشک برای زنان فراموش نشدنی ، “نویسندگان داستان خود” اعلام شده است. چهره این کمپین دایان داکرت نویسنده فرانسوی – بلژیکی است.

نوع رایحه خوراکی,شیرین,طبیعت,گرم,گل
ساختار رایحه گل,مرکبات,وانیل
نت آغازی نارنگی یافا
نت میانی گل صد تومانی,مگنولیا,یلانگ یلانگ
نت پایانی لوبان,مشک,وانیل
الموندو
مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

عطر جدید مونت بلان سیگنچر با تضاد وانیل مجلل و نفسانی و وجوه “تمیز” مشک سفید بازی می کند. نت های میوه ای تازه از کلمنتین در بالا با قلب گل ماگنولیا و یلانگ-یلانگ ترکیب می شوند. “با این جذابیت و ظرافت ، من می خواستم نور ، نفس و شفافیت بیشتری را تزریق کنم” ، توضیح می دهد ناتالی گراشیا ستو. شیشه عطر و بوی عطر ، لاک سفید در داخل ، ادای احترامی است به مرکب نمادین ، ​​بخشی از میراث مونتبلانک. طراحی آن توسط مارک آیزن خود مونتبلانک انجام شده است. عطر جدید مونت بلان سیگنچر به صورت ادوپرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *