دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه جاکومو سایلنسز

عطر ادکلن زنانه جاکومو سایلنسز

Silences Jacomo for women

هر گلچینی از عطرهای شیپر سبز بدون Silences Jacomo ناقص خواهد بود. این شیپر سبز بهاری در سال ۱۹۷۸ توسط Jacomo به بازار عرضه شد، اگرچه برای من، این عطر مانند رنگ های اصلی کارون دارای رنگ سبز و سفید است.

این عطر در این ژانر پیشگام نبود. این شامل یک یادداشت واحد نیست که منحصر به فرد باشد یا برای اولین بار استفاده شود. اما این عطر در سراسر جهان در خاطرات خوبی زنده می شود. بطری دیسکی مشکی آن هم در پس زمینه عطرهای Jacomo (به عنوان مثال Eau Cendree و Chicane cubes) و هم در بین عطرهای سایر برندها کاملاً قابل تشخیص است. حتی می توانم بگویم که Silences چهره واقعی Jacomo، محبوب ترین و شناخته شده ترین عطر این برند است.

ترکیب Silences Jacomo برای من بسیار منطقی به نظر می رسد: سبز تیره و گالبانوم تلخ همراه با پایه تیره و عمیق وتیور و خزه رنگی با دسته های شاد از سنبل های بهاری و نرگس های زرد روشن.

Silences Jacomo for women 2 - عطر ادکلن زنانه جاکومو سایلنسز

سبزه، سبزی بیشتر، گل هایی با برگ ها و ساقه های سبز، درختان خزه ای – سایه ها و رنگ های مختلف سبز. گالبانوم با میوه های مرکبات، از جمله نرولی، و برگ های لطیف انگور سیاه رنگ آمیزی شده است. سنبل ها، نیلوفرهای دره و نرگس ها در میان بافت آرایشی آلدئید-پودر سفید برفی می درخشند. پایه چوبی تلخ و تیره است تا کل ترکیب را به زمین نزدیک کند.

جاکومو را ساکت می کند. یک شبح بلند، تمیز و مخروطی، سبز مانند ساقه های گل بریده و توسط نت فلزی و سفید پشتیبانی می شود. این عطر بسیار خوش ساخت و بی ادعا موفقیت بزرگی در سبک تمیز و مستقیم دهه ۷۰ است. شاید کمی رمز و راز نداشته باشد، اما نه شخصیت. بسیار سرسخت و پایدار پس از یک شروع جدید. بسته بندی زیبای مشکی و طلایی کمی کیچ.

الموندو
رایحه گریپ‌فروت: میوه ممنوع از بارادوس

در مورد یک مرد: اگر جرات دارید صبح یک اشاره

روی زن: عطر بسیار زیبای عصرانه، تمیز و سبز

– لوکا تورین، راهنمای لو ۱۹۹۴

بسته به تمرکز شما، Silences Jacomo می تواند یک عطر صبحگاهی سبک، بهاری و شاد به نظر برسد (سنبل ها و آلدئیدهای صابونی مانند Anais Anais)، رایحه ای آرام و تمیز در طول روز (آلدئیدها، گل بوته کوهی و خس خس مانند Iris Bleu Gris by Maitre). Parfumeur et Gantier) و رایحه ای تلخ، تاریک و تنها در شب (گالبانوم، نرگس، خزه و خس خس – نه چندان دور از آمازون هرمس).

این می تواند سکوتی شاد پر از لبخند قلبی، تفکری آرام در سکوت یا سکوتی تلخ از تنهایی باشد. این حال و هوای سه گانه تفاوت آن با Chanel No.19 است که اغلب با آن مقایسه می شود و بنابراین Silences به نظر من در مقایسه با عطر کلاسیک و مجلل اما بی روح شانل زنده تر و احساسی تر است. علیرغم این واقعیت که عطرها نمی توانند مانند انسان با کلمات صحبت کنند، آنها کاملاً قادر به ترجمه احساسات انسانی در سکوت کامل هستند. به نظر شما Silences silent در مورد چیست؟

البته Silences Jacomo از انتشار مجدد و تعابیر جدید در امان نمانده است. در نسخه مدرن آن Silences Eau de Parfum Sublime نام دارد و می توان آن را در وب سایت رسمی (۱۰۰ میلی لیتر با قیمت ۷۲ یورو) خریداری کرد، اما عطر سبز ملایم تر و شفاف تر خواهد بود تا سبز تلخ و روشن. شیپر. به خودی خود خوب است، اما برای یک ایده اصلی، یک بطری قدیمی و ترجیحاً در غلظت عطر پیدا کنید. و سپس می توانید درک کنید که چرا برخی از ما این عطر را بهترین عطر در میان همه عطرهای سبز می دانیم.

الموندو
معرفی 4 مجموعه عطر جیبی برند زرجف 2020

رایحه اولیه: گالبانوم، نت های سبز، جوانه های انگور فرنگی سیاه، ترنج، شکوفه پرتقال و لیمو.

رایحه میانی: سنبل، زنبق دره، زنبق، رز، نرگس و یاس.

رایحه پایه: خزه بلوط، خس خس، چوب سدر، آمبرت، چوب صندل و مشک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *