دانستنی های عطر

عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت ۲۰۲۱

اولین واکنش من نسبت به جدیدترین موضوع سولیل از تام فورد (پیرو سولیل بلانک ، عطر ادکلن تام فورد ادو سولیل بلانک ، عطر تام فورد سولیل نِژ و عطر ادکلن تام فورد ارکید سولیل) این بود که بوی آن کاملا شبیه بو قرمز تایلندی است ، همراه با شیر نارگیل ، میوه و سبزیجات بیش از حد جوشانده در یک سهام امامی. با نگاهی به لیست نت های رسمی تام فورد سولیل برولنت (اساساً یک لایه مرکبات لایه ای بالاتر از شکوفه پرتقال ، عسل ، عنبر و جنگل) ، من شوکه شدم که هیچ یک از احساسات عجیب و غریب کنگره ای که بوی من را بدست می آورد با هیچ “این مهمترین عناصر برجسته است.

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men

عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت ۲۰۲۱

من فکر کردم که ممکن است فقط نت های بالا سرفه از انرژی آنها باشد و گل های عسلی تبلیغ شده از اعماق آن بیرون بیایند. نه – فقط عجیب تر ، با کیفیت مرزه – ناخوشایند مرزه که در کل پوشیدن ادامه دارد. از نظر من ، آکوردن مصنوعی ضروری که دی ان ای اصلی تام فورد سولیل برولنت را انتقال می دهد مانند شیر ، گرم مانند چیلی ، گرم مانند زنجبیل تند است ، مانند زردچوبه دارای گرد و غبار و مانند گل مینا گل است. آیا کیفیت خاص مصنوعی انتخاب شده می تواند این نقش و نگار شرقی را ببافد؟ شاید ، اما من همچنین حدس می زنم که نت های پنهانی زیادی وجود دارد که در نسخه رسمی ذکر نشده است. من شخصاً موازی با طعم جامو – یک اکسیر دارویی اندونزیایی تهیه شده با زنجبیل ، عسل و زردچوبه پیدا می کنم.

الموندو
عطر کالوین كلين CK1 پالاس

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men 2 1 - عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت 2021

ما مدتی قبل مقاله ای را ارائه دادیم که در مورد چگونگی استفاده از زردچوبه برای پتانسیل کامل آن در ترشحات خاص اظهار داشت. در حین نوشتن آن قطعه ، من فقط سبک عطر تام فورد سولیل برولنت را تصور کردم ، که از طریق ادویه و شیرینی به بافتهای خاکی و ابریشمی طنین انداز می شود ، اما نه با این شدت یا با این لهجه. تام فورد سولیل برولنت دارای تراکم ژاکت پشمی بعد از ظهر یک فاون با عناصر گوارشی سنگین تر و گزش ناخوشایند لاستیک گل و لاستیک گالوپ با فروشگاه ادویه جات به عنوان یک زیره ، در کنار همان نت غلات ایندولیک است که در تام فورد توبروس نیو مشاهده می کنید. برای من ، بیش از حد گیج کننده است – برای بیان نکته ، بیش از حد اردو زدن و فریاد کشیدن در اعدام برای اینکه بتوانم جزئیات زیادی را درک کنم ، و بسیار سنگین و گنگ برای تحریک “درخشش درخشان خورشید طلایی” بسیار گیج کننده است. همانطور که در نظر گرفته شده بود.

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men 3 1 - عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت 2021

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men

روی دیگر سکه این است که رفتار کلان فکر هر یک از آکوردها منجر به درک گرم ، شیرین و ادویه ای بدون هیچ گونه یادداشت به راحتی قابل شناسایی می شود ، در نتیجه یک درخشندگی انتزاعی فیلتر شده از طریق رنگ های کاراملی را به تصویر می کشد. من سعی کردم وارد این مفهوم شوم اما نمی توانم – چیزی مانند شفق قطبی این کار را بسیار بهتر انجام می دهد و ارکید سولیل نیز چنین کاری می کند. و من نمی توانستم عطر سوپ سبزیجات را لگد بزنم ، آنقدر تند و فرار تقریباً مرا به یاد سیر می انداخت.

الموندو
عطر ادکلن داتی دلیکاس وانیل چنتلی

نیازی به گفتن نیست که ، من پول خود را صرف تام فورد سولیل برولنت نخواهم کرد. در عین حال ، این یک تجربه جالب بود. خودتان امتحان کنید و نظرات خود را در مورد رایحه در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *