دانستنی های عطر

عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت ۲۰۲۱

مجموعه خصوصی مخلوط تام فورد همچنان با خلاقیت های جدید ما را شگفت زده می کند. اکنون زمان آشکار کردن عطری است که ، طبق اعلام تام فورد ، تابستان خصوصی شما را ایجاد می کند. “سولیل برولنت جدید ، گلهای خورشید بوسه را که توسط کهربا گرم می شوند ، آزاد می کند – خورشید طلایی مجلل و طلایی را که بر فراز جزایر خصوصی تابیده است ، تداعی می کند.”

تام فورد سولیل برولنت نسخه عطر ادکلن تام فورد سولیل بلانک از ۲۰۱۶ ، تام فورد ادو سولیل بلانک را از ۲۰۱۸ و عطر تام فورد سولیل نِژ (سولیل نیگ) را از سال ۲۰۱۹ دنبال می کند و رایحه ای گرم و براق ارائه می دهد. این ترکیب چندین جنبه آفتابی را نوید می دهد. مرکبات آفتابی ، گلهای خورشیدی و رزین های گرم ، که تابش های طلایی خورشید است.

تام فورد سولیل برولنت” درخشش خورشید طلای درخشان را در واحه ای خصوصی به تصویر می کشد. طراوت آفتابگردان ماندارین و ترنج مخلوط با دانه فلفل دلمه ای صورتی ، جای خود را به یک قلب گل آراسته و سلطنتی می دهد در حالی که گل نارنج مطلق است و یک رایحه درخشان عسل سیاه بخار اغواکننده ای آزاد می کند. پس زمینه گرمای سوختگی عنبر را که با رزین و جنگل تزئین شده است ، به ارمغان می آورد. هوای وتیور و چرم دود بخورهای عجیب و غریب را تحریک می کند. ” – از وب سایت رسمی تام فورد.

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men 2 - عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت 2021

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men

عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت ۲۰۲۱

محصول سال ۲۰۲۱ می باشد و در گروه بویایی شرقی چوبی که عطرهای بسیار جذابی را در خود جای داده است، قرار دارد. سبک بویی این عطر معتدل می باشد از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، نارنگی ماندارین، فلفل صورتی ، عسل ، شکوفه پرتقال ، کهربا، خس خس ، چرم ، روایح چوبی، صمغ گیاهی ، صمغ کندر اشاره کرد.

الموندو
عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد 2021

Soleil Brûlant Tom Ford for women and men 3 - عطر ادکلن تام فورد سولیل برولنت 2021

نت مهم: نارنج نارنگی ، ترنج ، فلفل صورتی

نت های میانه: شکوفه نارنج مطلق ، عسل سیاه

نکات اساسی: کهربا ، رزین ، جنگل ، وتیور ، چرم ، بخور

تام فورد سولیل برولنت از طریق وب سایت رسمی تام فورد به صورت ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۳۵۰ دلار و ۲۵۰ میلی لیتر ادوپرفیوم ۸۹۵ دلار آمریکا در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *