دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه لووه سولو الا  ۲۰۲۱

خانه مد لووه عطر زنانه سولو لوئو (لووه) را در سپتامبر ۲۰۱۸ به عنوان عطر مردانه ، سولو لوئو ، از سال ۲۰۰۴ ارائه داد. لووه سولو الا  ، نسخه جدید در ادو تویلت ، قبل از پایان سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. در حالی که ادوپرفیوم اصلی به خانواده رایحه های چوبی و گلی تازه تعلق دارد ، نسخه جدید ادوتویلت با عطرهای میوه ای و خوراکی عجیب و غریب شیرین می شود. گفته می شود رایحه گرمسیری این عطر لحظه هایی را به ذهن متبادر می کند که همه چیز در جای خود قرار دارد: غروب خورشید در کوهستان ، پیاده روی در ساحل ، جایی که می توانید خود باشید و از آرامش ، تعادل و طبیعت لذت ببرید.

Loewe Solo Loewe Ella Eau de Toilette 4 - عطر ادکلن زنانه لووه سولو الا  2021

ادوتویلت لووه سولو الا به عنوان یک عطر گرم و هماهنگ توصیف شده است که از نت های مخالف کاملا متعادل تشکیل شده است. رایحه های عجیب میوه شور و میوه اژدها با لهجه های گل گل صد تومانی صورتی ، تخته های چوبی کهربا و چوب صندل ، و همچنین افزودن آب نبات پنبه ای ، وانیل و پرالین مخلوط می شوند. طراح این عطر نوریا کرولس بورول است.

Loewe Solo Loewe Ella Eau de Toilette 3 1 - عطر ادکلن زنانه لووه سولو الا  2021

عطر ادکلن لووه سولو الا  ۲۰۲۱

Solo Loewe Ella Eau de Toilette Loewe for women

ادوتویلت لووه سولو الا

بالا: میوه شور ، میوه اژدها

قلب: گل صد تومانی صورتی ، آب نبات پنبه ای

پایه: شکلات ، وانیل ، عنبر ، چوب صندل

Loewe Solo Loewe Ella Eau de Toilette 2 - عطر ادکلن زنانه لووه سولو الا  2021

چهره این کمپین تبلیغاتی بازیگر فرانسوی الیسا لاسوفسکی است که توسط الیور هادلی پیرچ شلیک شده است. ادوتویلت لووه سولو الا به صورت ادو تویلت ۵۰ ، ۷۵ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

الموندو
معرفی عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *