دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن سان فورس د هارمونیست ۲۰۲۰

معرفی عطر ادکلن سان فورس د هارمونیست ۲۰۲۰

عطر و ادکلن برند د هارمونیست ، سان فورس ، نسخه دوم مجموعه جذاب پرکوئل کالکشن ر ا ارائه می دهد . عطر مون گلوری و عطر سان فورس، دو عطر از مجموعه ، الهام گرفته از سلسله یین و یانگ ( یگانگی متضاد)هستند ، نیروهای به ظاهر متناقضی که مکمل یکدیگر هستند. در مورد این مجموعه ، این انرژی ها توسط خورشید و ماه به عنوان دو نیرویی که تمام جنبه های زندگی روی زمین را آگاه می کنند ، نشان داده می شوند: خورشیدی که نور و انرژی را برای همه موجودات زنده تأمین می کند و ماه که جزر و مد اقیانوس را تنظیم می کند. و تأثیر چرخه ای بر زندگی و بدن ما دارد.

Sun Force The Harmonist for women and men 2020 3 - معرفی عطر ادکلن سان فورس د هارمونیست 2020

Moon Glory مهتاب مجسمه است ؛ Sun Force نور خورشید نقاشی است.” – ناتانیل هاوتورن

عطر ادکلن سان فورس، در پاییز سال ۲۰۲۰ طراحی شده است و انرژی خورشیدی و انرژی یانگ را نشان می دهد. این ترکیب با مرکبات ، جنگل های عجیب و غریب و گل سرخ تزریق می شود. سازنده عطر ساز گیوم فلاوینی است. عطر ادکلن سان فورس ، نشاط خورشید را جشن می گیرد ، نیرویی که ادراک ما را رنگ می کند و نشاط محیط اطراف ما را نشان می دهد.

” عطر مون گلوری ، انرژی یین ماه را با نت های گل و رزین که جنبه های پرشور مردانه خود را به خود جلب می کند ، کانال می کند ، در حالی که عطر سان فورس با مرکبات ، جنگل های عجیب و غریب و گل سرخ تزریق می شود ، یک انرژی یانگ برای جذابیت عاشقانه ، زنانه آن با هم ، آنها جذابیتی متعادل هستند. “

الموندو
عطر روجا پرفیوم توراندوت

Sun Force The Harmonist for women and men 2020 2 - معرفی عطر ادکلن سان فورس د هارمونیست 2020Sun Force The Harmonist for women and men

عطر ادکلن مشترک  سان فورس د هارمونیست

  • نت بالا: مرکبات پوملو هاوایی ، گل بلغاری ، زعفران
  • نت قلب: هل ، بخور ، عسل ارگانیک
  • نت پایه: چوب صندل ، بنزوئین آلی ، مشک ، وتیور

لولا تیلایاوا ، سازنده هارمونیست ، از دکتر معروف وو ، هنرمند معروف خال کوبی در لس آنجلس دعوت کرد تا تصویری از عطرهای خورشید و ماه ایجاد کند.

عطر ادکلن هارمونیست سان فورس در یک بطری ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۳۳۶.۰۰ دلار آمریکا در دسترس است.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *