دانستنی های عطر

عطر جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

عطرهای جدید به طور عادی در فروشگاه ها شروع به ظهور می کنند. متأسفانه ، علی رغم داشتن محتوای زیاد الکل در آنها ، ما مجاز به بوییدن آنها نیستیم. از طرف روشن تر ، عطرهای جدید همچنان خوشایند هستند. برعکس ، تاکنون ، هنگام بوییدن عطرهای جدید ، حتی یک ناامیدی شدید را تجربه نکرده ام. به نظر من موفقیت های بزرگ هرچند خیلی محتاطانه موفق هستند.

Voce Viva Valentino for women 1 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

رایحه های شیرین همچنان مسلط هستند ، اگرچه در مورد ترکیبات نت و مولکول ها شاهد دگرگونی های ظریف هستیم ، طراحان ععطر، عمدتا دستکاری می کنند و توافق نامه های پذیرفته شده را که قبلاً شناخته شده اند ، به کمال می رسانند.

مدتی است که مرکبات مورد توجه قرار گرفته اند و از طیف وسیعی به جریان اصلی می رسند – پس از لیمو ، پرتقال و نرولی همیشه محبوب ، طراحان عطر ، اکنون با مرکبات عجیب و غریب و “دشوار” مانند یوزو ، پوملو و گریپ فروت مقابله کرده اند. امسال متوجه محبوبیت روزافزون مرکبات شیرین – نارنگی  شده ام.

Voce Viva Valentino for women 3 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

عطر والنتینو ووس ویوا ، جدید چشمگیر به نظر می رسد. طراح یک بار دیگر به ما یادآوری می کند که والنتینو رابطه خاصی با رنگ قرمز دارد. جعبه و درپوش فقط قرمز نیستند ، بلکه یک قرمز هوشمندانه و جذاب هستند. در حالی که آن را تحسین می کنید ، بلافاصله درگیر یک تعمق دلپذیر در مورد قرمزهای سخاوتمندانه بی شماری در جهان می شوید ، حداقل با یک تفاوت برای همه.

Voce Viva Valentino for women 2 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

هندسه امضای والنتینو در طراحی بطری عطر والنتینو ووس ویوا، منعکس شده است ، با گل میخ های روی درپوش ، گردن ، و حتی در طرف مقابل شیشه خود فشار داده شده است. زیبایی چشمگیر و بی نظیر آن باعث می شود که عاشق رایحه باشیم.

الموندو
عطر زنانه دالی پرتون دالی 2021

Voce Viva Valentino for women - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویواVoce Viva Valentino for women

نت بالا: ترنج ، ماندارین

نت میانی: شکوفه پرتقال ، گاردنیا

نت پایه: خزه بلوط ، وانیل ، مشک ، چوب صندل

Sweet citruses of Voce Viva Valentino Chloe Rose Tangerine 2 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

موقع اسپری کردن، عطر والنتینو ووس ویوا بوی شیرین ، شیرینی مانند قهوه ای ، و همچنین متراکم و وزن دارد. اما بر روی پوست ، رایحه بلافاصله به هوا افزایش یافته و کاملاً بی وزن می شود. همچنین روی پوست بسیار میوه دار است.

روغن ماندارین مورد استفاده در رایحه یک ماده مرکبات بسیار شیرین است که بیشتر بوی میوه های شیرین و حتی میوه های شیرین دارد تا مرکبات خاص. در ولنتینو ووس ویوا ، ماندارین که با رنگ قرمز منعکس می شود ، از توت های قرمز شیرین تقلید می کند و به طور یکپارچه با گل گاردنی و سپس وانیل ترکیب می شود.

شیرینی وانیلی میوه ای ووس ویوا به دلیل ماهیت فرار آن هوشمندانه متعادل می شود. رایحه در اطراف شما است ، اما سخت است که آن را بر روی پوست بگیرید و به درستی بو کنید. من این را با توجه به ویژگی ساده و شیرین آن ، به عنوان یک مزیت می دانم تا شکست.

ولنتینو ووس ویوا، عطری ساده اما کاملاً آمیخته است که با زنانگی نرم و ظاهری چشمگیر که من را به خود جلب کرد. به نظر می رسد لیدی گاگا که چهره عطر است و همچنین نام عطر کاملاً تصادفی برای این عطر مرسوم و آراسته انتخاب شده است.

Chloé Rose Tangerine Chloé for women - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

من منتظر Chloe Rose Tangerine جدید بودم ، چون عاشق این مارک تجاری هستم و مخصوصاً توسط فلانکر اخیر دیگری به نام Chloé L’Eau Eau de Toilette شیفته شدم.

الموندو
عطر مردانه تريبيوت آوون

یک پایه قابل تشخیص و کمی فلزی در رایحه جدید وجود دارد که به طور قابل توجهی شیرین تر از بقیه محصولات کِلوئه است. نارنگی آن واقعاً همان نارنگی است ، اما به دلیل انتخاب ، محیط رشد و روش های استخراج ، روغن آن با ماندارین تفاوت زیادی دارد. آنها جایگزین یکدیگر نیستند. روغن نارنگی سبکتر است و به رایحه مرکبات ، به ویژه پرتقال شیرین نزدیک تر است.

Chloé Rose Tangerine Chloé for women

نت بالا: نارنگی ، توت سیاه

نت میانی : گل سرخ

نت پایه: سرو ، عنبر سفید

Chloé Rose Tangerine Chloé for women 1 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

گل رز نارنگی به طور محسوسی مرکبات تر و به طور کلی میوه های میوه ای نسبت به پیشینیان خود است ، اما قابل توجه ترین جزئیات در مورد ویژگی های جدید عطر نیست. من بیشتر نت توت سیاه آن را جذب کردم. توت سیاه یک خشکی عجیب ، سبز جنگلی و چوبی را در نت برتر میوه ای و نرم ایجاد می کند. بوی کف جنگل گرم می شود ، یا اگر با فرهنگ سونا در روسیه یا اسکاندیناوی آشنایی دارید ، مثل جاروی حمام آغشته به سطل آب گرم است. این قسمت عجیب و غریب از عطر به اندازه کافی ماندگار است و می توانید آن را با خاطرات خاص مقایسه کنید. من بعد از بازدید از سونا ، با یک فنجان چای توت وحشی در دستم ، مانند یک توت شمالی ، دوباره به یک استراحت خنک کننده منتقل شدم.

متعاقباً ، این بو و بوی زیبای جنگل یا سونا در جنگل به گل رز مرکباتی و پایه عنبر تبدیل می شود و آن را به یک شیرین دیگر (همانطور که پیش بینی می کردید تازه کننده نیست) کِلوئه تبدیل می کند.

الموندو
عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

گل رز نارنگی تصور می کند که یک تراکم سرگرم کننده نت بدون هیچ هدف خاصی انجام می شود.

 

مترجم : زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *