دانستنی های عطر

عطر جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

عطرهای جدید به طور عادی در فروشگاه ها شروع به ظهور می کنند. متأسفانه ، علی رغم داشتن محتوای زیاد الکل در آنها ، ما مجاز به بوییدن آنها نیستیم. از طرف روشن تر ، عطرهای جدید همچنان خوشایند هستند. برعکس ، تاکنون ، هنگام بوییدن عطرهای جدید ، حتی یک ناامیدی شدید را تجربه نکرده ام. به نظر من موفقیت های بزرگ هرچند خیلی محتاطانه موفق هستند.

Voce Viva Valentino for women 1 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

رایحه های شیرین همچنان مسلط هستند ، اگرچه در مورد ترکیبات نت و مولکول ها شاهد دگرگونی های ظریف هستیم ، طراحان ععطر، عمدتا دستکاری می کنند و توافق نامه های پذیرفته شده را که قبلاً شناخته شده اند ، به کمال می رسانند.

مدتی است که مرکبات مورد توجه قرار گرفته اند و از طیف وسیعی به جریان اصلی می رسند – پس از لیمو ، پرتقال و نرولی همیشه محبوب ، طراحان عطر ، اکنون با مرکبات عجیب و غریب و “دشوار” مانند یوزو ، پوملو و گریپ فروت مقابله کرده اند. امسال متوجه محبوبیت روزافزون مرکبات شیرین – نارنگی  شده ام.

Voce Viva Valentino for women 3 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

عطر والنتینو ووس ویوا ، جدید چشمگیر به نظر می رسد. طراح یک بار دیگر به ما یادآوری می کند که والنتینو رابطه خاصی با رنگ قرمز دارد. جعبه و درپوش فقط قرمز نیستند ، بلکه یک قرمز هوشمندانه و جذاب هستند. در حالی که آن را تحسین می کنید ، بلافاصله درگیر یک تعمق دلپذیر در مورد قرمزهای سخاوتمندانه بی شماری در جهان می شوید ، حداقل با یک تفاوت برای همه.

Voce Viva Valentino for women 2 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

هندسه امضای والنتینو در طراحی بطری عطر والنتینو ووس ویوا، منعکس شده است ، با گل میخ های روی درپوش ، گردن ، و حتی در طرف مقابل شیشه خود فشار داده شده است. زیبایی چشمگیر و بی نظیر آن باعث می شود که عاشق رایحه باشیم.

الموندو
عطر مردانه کریستیانو رونالدو سی آر سون گیم آن 2020

Voce Viva Valentino for women - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویواVoce Viva Valentino for women

نت بالا: ترنج ، ماندارین

نت میانی: شکوفه پرتقال ، گاردنیا

نت پایه: خزه بلوط ، وانیل ، مشک ، چوب صندل

Sweet citruses of Voce Viva Valentino Chloe Rose Tangerine 2 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

موقع اسپری کردن، عطر والنتینو ووس ویوا بوی شیرین ، شیرینی مانند قهوه ای ، و همچنین متراکم و وزن دارد. اما بر روی پوست ، رایحه بلافاصله به هوا افزایش یافته و کاملاً بی وزن می شود. همچنین روی پوست بسیار میوه دار است.

روغن ماندارین مورد استفاده در رایحه یک ماده مرکبات بسیار شیرین است که بیشتر بوی میوه های شیرین و حتی میوه های شیرین دارد تا مرکبات خاص. در ولنتینو ووس ویوا ، ماندارین که با رنگ قرمز منعکس می شود ، از توت های قرمز شیرین تقلید می کند و به طور یکپارچه با گل گاردنی و سپس وانیل ترکیب می شود.

شیرینی وانیلی میوه ای ووس ویوا به دلیل ماهیت فرار آن هوشمندانه متعادل می شود. رایحه در اطراف شما است ، اما سخت است که آن را بر روی پوست بگیرید و به درستی بو کنید. من این را با توجه به ویژگی ساده و شیرین آن ، به عنوان یک مزیت می دانم تا شکست.

ولنتینو ووس ویوا، عطری ساده اما کاملاً آمیخته است که با زنانگی نرم و ظاهری چشمگیر که من را به خود جلب کرد. به نظر می رسد لیدی گاگا که چهره عطر است و همچنین نام عطر کاملاً تصادفی برای این عطر مرسوم و آراسته انتخاب شده است.

Chloé Rose Tangerine Chloé for women - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

من منتظر Chloe Rose Tangerine جدید بودم ، چون عاشق این مارک تجاری هستم و مخصوصاً توسط فلانکر اخیر دیگری به نام Chloé L’Eau Eau de Toilette شیفته شدم.

الموندو
عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو 2020

یک پایه قابل تشخیص و کمی فلزی در رایحه جدید وجود دارد که به طور قابل توجهی شیرین تر از بقیه محصولات کِلوئه است. نارنگی آن واقعاً همان نارنگی است ، اما به دلیل انتخاب ، محیط رشد و روش های استخراج ، روغن آن با ماندارین تفاوت زیادی دارد. آنها جایگزین یکدیگر نیستند. روغن نارنگی سبکتر است و به رایحه مرکبات ، به ویژه پرتقال شیرین نزدیک تر است.

Chloé Rose Tangerine Chloé for women

نت بالا: نارنگی ، توت سیاه

نت میانی : گل سرخ

نت پایه: سرو ، عنبر سفید

Chloé Rose Tangerine Chloé for women 1 - عطر  جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

گل رز نارنگی به طور محسوسی مرکبات تر و به طور کلی میوه های میوه ای نسبت به پیشینیان خود است ، اما قابل توجه ترین جزئیات در مورد ویژگی های جدید عطر نیست. من بیشتر نت توت سیاه آن را جذب کردم. توت سیاه یک خشکی عجیب ، سبز جنگلی و چوبی را در نت برتر میوه ای و نرم ایجاد می کند. بوی کف جنگل گرم می شود ، یا اگر با فرهنگ سونا در روسیه یا اسکاندیناوی آشنایی دارید ، مثل جاروی حمام آغشته به سطل آب گرم است. این قسمت عجیب و غریب از عطر به اندازه کافی ماندگار است و می توانید آن را با خاطرات خاص مقایسه کنید. من بعد از بازدید از سونا ، با یک فنجان چای توت وحشی در دستم ، مانند یک توت شمالی ، دوباره به یک استراحت خنک کننده منتقل شدم.

متعاقباً ، این بو و بوی زیبای جنگل یا سونا در جنگل به گل رز مرکباتی و پایه عنبر تبدیل می شود و آن را به یک شیرین دیگر (همانطور که پیش بینی می کردید تازه کننده نیست) کِلوئه تبدیل می کند.

الموندو
معرفی عطر ادکلن ایلا کی رز د پوشکار

گل رز نارنگی تصور می کند که یک تراکم سرگرم کننده نت بدون هیچ هدف خاصی انجام می شود.

 

مترجم : زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *