دانستنی های عطر

عطر ادکلن زرجف سیمفونیوم ۲۰۲۱

خبرهای هیجان انگیز زرچف برای همه کسانی که بوی شکلات بلژیکی را دوست دارند: عطر زرجف (زرجوف) سیمفونیوم که قبلاً در سال ۲۰۱۵ و دوباره در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شده بود ، هم اکنون به صورت منظم و متعلق به مجموعه لوکس XJ 17/17 در دسترس خواهد بود. این عطر مانند گذشته باقی مانده است و با هدایت خلاقانه سرجیو مومو ایجاد شده است.

“نشانه ای از شادی شدید در زمینه عرفانی سیمفونیوم وجود دارد. عطری که به طرز فریبنده ای رمز و راز را با یک سری یادداشت های دلپذیر در کنار هاله ای گرم از چوب پوستی عجیب و غریب برانگیخته است. سیمفونیوم با ماندارین اسپانیایی و آب پرتقال دلپذیر رونمایی می شود. ذوب قلب و مانند شعر تحریک انگیز است. مانند گروهی از صدای الهی. توافق مرکبات اشتها آور با هل هندی درگیر می شود که هوای تازه قسمت بالای آن را به یک هسته شکلات گرم بلژیکی وارد می کند. به شدت شیرین و به طرز خوشمزه ای تیره ، هاله ای عالی و مطبوع را به ارمغان می آورد یک دوئت ثروتمند از چوب های عود برتر تایلند و لائوس ، و وانیل نفیس از ماداگاسکار شخصیت رمزآلود سیمفونیوم را افزایش می دهد. ”

Symphonium Parfum Xerjoff for women and men 2 - عطر ادکلن زرجف سیمفونیوم 2021

عطر ادکلن زرجف سیمفونیوم ۲۰۲۱

Symphonium Parfum Xerjoff for women and men

نت برتر: ماندارین و نارنجی اسپانیایی

نت های میانی: هل هندی و شکلات بلژیکی

نت های پایه: مشک ، وانیل ماداگاسکار ، میکس از لائوس و تایلند

Symphonium Parfum Xerjoff for women and men 3 - عطر ادکلن زرجف سیمفونیوم 2021

سیمفونیوم از طریق وب سایت زرجف به عنوان یک عطر ۵۰ میلی لیتر با قیمت پیشنهادی ۳۸۰ یورو و به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰میل با قیمت ۵۷۰ یورو از اواسط آوریل ۲۰۲۱ در دسترس است.

الموندو
عطر زنانه موسکینو بایودنت جی یو ام 2 توی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *