دانستنی های عطر

معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز تاباک من گراویتی

معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز تاباک من گراویتی ۲۰۲۱

تحت مجوز مورر و ویرتز ، تاباک نسخه جدیدی از عطرتاباک من گراویتی را با الهام از گردشگری فضایی ، تولیدات هالیوود و پنجاهمین سالگرد فرود روی ماه دریافت می کند. طبق این مارک ، “وسعت و رمز و راز نامحدود فضا از ابتدای زمان انسان را مجذوب خود کرده است. روح کاوش و تمایل خاموش نشده خود را بیدار کنید. پاسخ بویایی این خواسته این است: عطرتاباک من گراویتی عطری غیر قابل تصور برای مردی که دقیقاً می داند که در کیهان اطراف خود چه می خواهد. عطرتاباک من گراویتی یک متخصص متبحر و سر به زیر را که بر روی مردانگی او تأکید می کند ، از یک مغرض بودن بسیار خاص برخوردار است. عطر و محصولات مراقبت از آن با “سازگاری سترون” منحصر به فرد از اواسط فوریه ۲۰۲۱ در فروشگاه ها در دسترس خواهد بود “

Tabac Man Gravity Maurer Wirtz for men 2 - معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز  تاباک من گراویتی

در دهانه عطر ، طراوت مواد معدنی با ترکیبات گازدار گریپ فروت ، روغن اسطوخودوس و آکورداراستارد ذکر شده ترکیب می شود ، که در واقع از عناصر مختلفی (آلدئیدها ، اکسید گل رز ، مشک ، نت های معدنی) تشکیل شده است. در قلب ترکیب روغن شمعدانی ، روغن هسته گشنیز و آکورد عود قرار دارد که روی پایه پچولی ، مشک و روغن تنکابین گذاشته شده است. عطرساز این آفرینش ژاک هوکلر است.

Tabac Man Gravity Maurer Wirtz for men 3 - معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز  تاباک من گراویتی

“تاباک انسان جاذبه ذهن را به وسعت بی حد و حصر جهان دور می کند. دنیایی عرفانی و شفاف که در آن قدرت و قدرت مرد به لطف رایحه های معطر و چوبی بر حس بویایی غالب است و طراوت معدنی باورنکردنی را با تفاوت های ظریف تمیز (توافق آلدئیدی) بیان می کند. نتهای فلزی گل رز و شفافیت و ظرافت مشک به رنگهای تازه دیگری می افزایند. این عطر مردانگی را در خالص ترین و درخشان ترین شکل خود نشان می دهد. “- الکساندرا کاله ، رئیس توسعه عطر.

الموندو
عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون

Tabac Man Gravity Maurer Wirtz for men 5 - معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز  تاباک من گراویتی

TABAC MAN GRAVITY نسخه ۲۰۲۱

عطر ساز: ژاک هوکلر

نت بالا: روغن اسطوخودوس ، آکورد گریپ فروت ، آکوردارد استارد (آلدئیدها ، اکسید گل رز ، مشک ، نت های معدنی)

نت های قلب: روغن گل شمعدانی ، روغن هسته گشنیز ، آرد آرد

نت پایه: روغن پچولی ، مشک ، دانه تونکا

Tabac Man Gravity Maurer Wirtz for men 4 - معرفی عطر مردانه مورر اند ورتز  تاباک من گراویتی

مجموعه TABAC MAN GRAVITY شامل چندین محصول است: یک ادو تویلت به مقدار ۳۰ میلی لیتر و ۵۰ میلی لیتر ، یک لوسیون افترشیو ۵۰ میلی لیتر ، یک دئودورانت و یک ژل دوش و شامپو ۲۰۰ میلی لیتری. این مجموعه را می توان از فوریه ۲۰۲۱ به بعد در فروشگاه ها یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *