دانستنی های عطر

عطر زنانه جورجیو آرمانی ترا دی جیوا ۲۰۲۱

آرمانی آکوا دی جیوآ را در سال ۲۰۱۰ به عنوان عطری “دریایی” با ویژگی آبزی در پیش زمینه راه اندازی کرد. در سال ۲۰۱۶ ، مجموعه با نسخه های جدید آکوا دی جیوآ و سان دی جیوآ گسترش یافت ، نمادی از نسیم و خورشید تابستان. اسکای دی جیوآ در سال ۲۰۱۷ و بعد از آن لایت دی جیوآ در سال ۲۰۱۹ و اوشن دی جیوا در سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

عطر جورجیو آرمانی ترا دی جیوا ، رایحه ای چوبی-عنبر و گلی ، در بهار ۲۰۲۱ به عنوان نمادی از عنصر “زمین” ، ادای احترام به سواحل گرم مدیترانه ، به این خط می پیوندد. این ساخته شده است برای گرفتن روحیه منطقه مدیترانه با تپه های شنی و سنگ های کهربا رنگ و وسعت دریا در پس زمینه.

Terra di Gioia Giorgio Armani for women 3 - عطر زنانه جورجیو آرمانی ترا دی جیوا 2021

عطر جورجیو آرمانی ترا دی جیوا با یک گلدان گلدار و گازدار ظریف آغاز می شود که با نت های مرکبات تازه ترکیب می شود. قلب این ترکیب متشکل از میوه گل یاس گلدیفلوروم میوه ای و مخملی از هند است. در خشکی ، مشک و چوب کهربا به دنباله ای ملایم و پوششی تبدیل می شوند. این آفرینش توسط طراحان: ناتالی لارسن، هونورین بلانک ، فابریس پلگرین امضا شده است.

Terra di Gioia Giorgio Armani for women 2 - عطر زنانه جورجیو آرمانی ترا دی جیوا 2021

GIORGIO ARMANI – Terra di Gioia

 عطر زنانه جورجیو آرمانی ترا دی جیوا ۲۰۲۱

 نت های برتر: ترنج ، ماندارین ، گلابی

قلب: شکوفه بادام ، یاسمن

پایه: چوب کهربا ، مشک

خطوط منحنی بطری نمای زیبایی زیبایی جورجیو آرمانی از ظرافت اساسی است. کلاه پاستلی رنگ در نارنجی مایل به قرمز مانند یک سنگ گرانبها ، درخشان و گرم به نظر می رسد. چهره این کمپین تبلیغاتی مدل باربارا پالوین است. این عطر به صورت ادوپرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود..

الموندو
عطر چگونه ساخته می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *