دانستنی های عطر

عطر سان جاوا بلو فور من اند پیور ادیکشن

عطرهای جدید فرانک اولیویر – سان جاوا بلو فور من اند پیور ادیکشن
TFWA: New Fragrances by Franck Olivier – Sun Java Blue For Men and Pure Addiction
توسط الموندو

فرانک اولیویر برندی است که هرگز در ارائه رایحه‌های فوق‌العاده با عملکردی باورنکردنی با قیمتی بسیار کم کوتاهی نمی‌کند. امسال در نمایشگاه Cannes TFWA 2021، دوباره از این برند بازدید کردیم تا کشف کنیم که چه چیزهای جدیدی برای ماه های آینده وجود دارد. آنها یک جفت عطر جدید را به ما نشان دادند که طرفداران این برند را خوشحال می کند! اولین آنها سان جاوا بلو فور من است، یک نسخه جدید در خط معروف سان جاوا، این بار با الهام از آب های آبی سواحل جنوبی ایتالیا. این عطر سیتریک تازه است که شما را به یاد رنگ آبی روشن دولچه اند گابانا می اندازد.

Sun Java Blue For Men Franck Olivier for men

سان جاوا بلو دارای دهانه محرک مرکبات با نت های لیمو و پرتقال است. نت های میوه ای سیب و هلو در ترکیب با نت چوبی سدر، طراوت رایحه را نشان می دهد. نت های پایه مشک و ماس ماندگاری طولانی مدت رایحه را افزایش می دهند.

TFWA New Fragrances by Franck Olivier Sun Java Blue For Men and Pure Addiction 2 - عطر سان جاوا بلو فور من اند پيور اديكشن

Pure Addiction Franck Olivier for women and men

نکته برجسته دیگر غرفه پیور ادیکشن بود، و در داخل این بطری زیبا، عطر بسیار شیک دیگری از آنچه من خانواده “روژ” می نامم پیدا کردیم. بدون شک حضور قوی عناصر کلیدی باکارا روژ در اینجا وجود دارد: خزه، شکر و زعفران. در پیور ادیکشن، آکورد روژ با نرمی بیشتری برای تجربه بیشتر انجام می‌شود.

الموندو
عطر زنانه رولون ريجن آن اند وان هارت

در ابتدا یک پرتقال آبدار خوشمزه از برزیل تازگی را به ارمغان می آورد. سپس جنبه های گلی و درخشان گل های تاگه و یاس ظاهر می شود که توسط زعفران تقویت می شود. در پایه، عنبر سفید، خزه، سدر سفید، و پرالین حسی بودن رایحه را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *