دانستنی های عطر

رونمایی برند عطر جدید انگلستان د فیفت

نام تجاری جدید انگلستان د فیفس راه اندازی می شود
The 5th perfumes and colognes
توسط الموندو

هر ساله هزاران عطر در حال راه اندازی است و حتی بخش رو به رشد عطرهای نیش از وزن محصولات جدید که برای پول نقد و قفسه ما به سختی به دست می آید ، ناله می کنند. این واقعیت چالش پیش روی هر کسب و کار نوپا است که ساختن یک محصول برجسته دشوار است ، و بسیاری از برند های عطری را امتحان کرده و ترجیح نمی دهند با چیزی غیر معمول روبرو شوند. نام تجاری جدید، د فیفس ،قصد دارد این روند را از بین ببرد ، حتی بیشتر از بسیاری که در حال حاضر به بازار آمده است.

در سال ۲۰۱۹ ، دو نفر خواهر و برادر جورج و هانا لارنس ایده ایجاد خانه عطری را داشتند. این الهام در حالی ایجاد شد که جورج به طور خلاصه در مترو لندن ناامید بود و بوی غریبه ای را گرفت که عطر او را فوراً به زمانی که او به دیدار خواهرش در شهر نیویورک رفته بود ، برد. طبیعت قدرتمند و حمل و نقل رایحه به وضوح تأثیرگذار بود ، زیرا دانه ای بود که در نهایت امروز به نام تجاری د فیفس تبدیل شد.

The 5th perfumes and colognes 3 - رونمایی برند عطر جدید انگلستان د فيفت

چند ماه سریع جلو رفت و خواهران و برادرها خود را در حال جهش به منظور کار کامل بر روی نام تجاری یافتند. آنها در زمینه تبلیغات و امور مالی از حرفه های بلند پرواز صرف نظر کردند تا خود را وقف تحقیق و سپس ساختن د فیفس کنند ، و با گالیمارد برای تولید رایحه ها همکاری کردند. شروع همه گیری کووید آخرین ضربه ای بود که آنها برای برداشتن آخرین گام برای عرضه مارک به بازار لازم داشتند.

به عنوان یک نام تجاری ، د فیفس دارای حال و هوای شهری مدرن است ، تحت تأثیر عشق بنیانگذاران به هنر و طراحی قرار گرفته است و از بسته بندی با حداقل تزئینات استفاده می کند – جعبه های سفید ترد و بطری بی دردسر با حروف مشکی.
هیچ چیز غیر عادی در آنجا وجود ندارد – اما نحوه ترکیب همه چیز سطح براق را نشان می دهد ، با این نام تجاری احساس می شود که آنها قصد دارند خود را به مشتریان بیردو یا دی اس و دورگا ، نشان دهند.

The 5th perfumes and colognes 2 - رونمایی برند عطر جدید انگلستان د فيفت

The 5th perfumes and colognes

در بازاریابی آنها ، این مارک تا حد زیادی تلاش کرده است تا تمام مبانی موضوعات داغ رایج در زمینه رایحه و زیبایی را پوشش دهد و نشان دهد که آنها به وضوح انگشتان خود را در نبض بازار دارند. رایحه اولیه آنها گیاهی و بدون ظلم است ، همچنین دارای پارابن ، فتالات و بدون فرمالدئید است. آنها مطابق استاندارد IFRA خود از قبل بر روی جعبه ها حمایت می کنند و همه اجزای بطری و بسته بندی جدا از درپوش قابل بازیافت یا کمپوست هستند. این نام تجاری برای مشتریانی که بطری ها و درپوش ها را به آنها باز می گردانند ، در آینده هدف تخفیف دارد. سپس بطری ها و درپوش های برگشتی مجدداً مورد استفاده قرار می گیرند.

الموندو
عطر ادکلن آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

د فیفس هم از مصنوعات طبیعی و هم از “مصنوعی ایمن” استفاده می کند و همچنین به طرف موادی که “پایدار” و “مسئول” هستند اشاره می کند. هر بطری عطر ۵۰ میلی لیتری دارای یک نمونه ۲ میلی لیتری است تا به شما این امکان را بدهد که قبل از تعهد به کل بطری ، رایحه آن را امتحان کنید (نمونه های جداگانه نیز به زودی فروخته می شوند). این رویکردی است که به نظر می رسد مارک های بیشتری از آن استفاده می کنند اما بسیار استقبال می شود ، به ویژه با توجه به اختلال مداوم همه گیری در عادت های خرید و بوی ما.

پس از دو سال برنامه ریزی ، تحقیق ، توسعه و فرمول بندی ، اولین رایحه اصلی د فیفس ، دامبو ، به بازار آمد. عطرهای بیشتری در حال توسعه هستند و احتمالاً در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به خط تولید ملحق می شوند. دامبو که با این عطر به آن اشاره می شود ، فیل دیزنی نیست ، بلکه در واقع منطقه مد روز نیویورک است: پایین زیر پل هوایی منهتن.

دامبو با نت های هل ، چای و کاج باز می شود و هل در راس آن قرار دارد. هل غنی ، گرم و تند با ته رنگ روغنی و تکه هایی از سبزی تلخ و عمیق است. چای یک عنصر خشک تر اما عنصری دارد که شیرینی و نکاتی از میوه های خشک دارد. کاج در ترکیب چندان بلند نیست ، اما در ابتدا زودگذر ظاهر می شود و خنکی را به پس زمینه باز می کند. این عطر از همان ابتدا پاییزی و شهری احساس می شود. اگر اینجا نیویورک است ، در پاییز (یا پاییز) نیویورک است.

The 5th perfumes and colognes 1 - رونمایی برند عطر جدید انگلستان د فيفت

The 5th perfumes and colognes

قلب عطر یک ترکیب چوب دریفت ، گل رز و کندر را معرفی می کند. از نظر نحوه استفاده رایحه ، نرم تر ، کمی چوبی ، تقریبا شور می شود. دود کمی وجود دارد و همراه با اجزای تندتر ، دامبو احساس می کند که کار خوبی را در تداعی کثیفی یک شهر بزرگ ، کمی آغشته به دوده و گازوئیل ، انجام می دهد. این جنبه جالب است زیرا راحت ترین کار برای خرید یا فروش نیست. بسیار کثیف است و ممکن است به نظر برسد که مأیوس کننده یا گل آلود است ، اما سنگین و فاقد آن حاشیه جالب است.

الموندو
 معرفی عطر جدید زرجف اسپری تو هلپ 1986

این رایحه با این نام تجاری جدید همراه می شود که راهی بازار می شود که ممکن است قبلاً در مورد آنها چیزی نشنیده باشد و لزوماً نمی داند چه انتظاری دارد. گرچه در مدیریت این مشکلات احتمالی ، د فیفس با بویی خوش ظاهر شده است که ممکن است مورد علاقه شهرنشینان هل دوست و چای نواز باشد.

خشک شدن عطر شامل چوب صندل ، وتیور و تونکا است. کمی نرم تر می شود ، اما وتیور اطمینان می دهد که ادویه معطر در طول بوی آن ادامه می یابد. دامبو تقریباً بوی دو نیمه پیدا می کند: هل منجر به امواج اولیه می شود قبل از اینکه وتیور بر ما غلبه کند و ما را به پایان برساند. تونکا طعم شیرینی ملایم و حالت گرد را به مرحله نهایی رایحه می بخشد و ما را از نکات مفیدتر در ابتدا یادآوری می کند ، اما گنجاندن آن دامبو را از پایه های تند و معطر آن دور نمی کند.

در حالی که لیست نت ها چندان بحث برانگیز یا آوانگارد به نظر نمی رسد ، و تجربه استفاده از رایحه فقط در ” نت ملایم” وجود دارد ، به نظر می رسد در اینجا چیز جالبی وجود دارد که امیدوارم با توسعه خود برند ، شاهد رشد آن باشم. اعتماد به نفس را افزایش می دهد هدایت با چای و هل گمبی است که احتمالاً مردم را قطبی می کند ، اما در یک بازار اشباع پر از گلهای میوه ای بسیار زیبا اما غیر قابل توصیف است، مشک های ملایم و عطرهای ملایم ، که به هیچ وجه بد نیستند.

الموندو
آیا عطر سفارشی وعده واقعی است یا دروغ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *