دانستنی های عطر

جذابیت ماندگار عطر مردانه دیویدف کول واتر

جذابیت ماندگار عطر مردانه دیویدف کول واتر

Cool Water Davidoff for men

بررسی رایحه
توسط ادی بولیقی

من اولین بار دیویداوف کول واتر را در سال ۲۰۰۵ یا ۲۰۰۶ بو کردم و مانند اکثر نوجوانان دیگر نسل خودم آن را نماینده بویایی خوشایند عینی تلقی کردم. این رایحه مسلما تازه ، پراکنده و متمایز بود. من می توانم آن را در حمام های کلوپ بردارم و با آن دوش بگیرم. اما هرگز نتوانست روحیه من را برای دور دوم از رقص دوباره احیا کند. من اولین و تنها بطری خود را در سال ۲۰۱۱ خریداری کردم و آن را به عنوان رایحه سالن ورزشی و روزمره زدم – قابل اعتماد و ضد حمله و در عین حال بسیار کم تعارف بود. امضای دی هیدرومیرسنول کول واتر ، در همه جا فضای اتاق را پر می کند و همه در آن اتاق کسی را می شناختند که آن را زده بود.

هفته گذشته ، احساس دلتنگی کردم و تصمیم گرفتم به یاد روزهای قدیمی لباس خنکی را برای آن روز بپوشم. نمی توانستم آنچه را که بو می کردم باور کنم! علیرغم این واقعیت که این فرمول کاملاً قابل تشخیص و مطابق با حافظه من است ، کاملاً با نیش مصنوعی مشخص ، احساس می کنم دنیایی از پیچیدگی را دیدم که قبلاً از فرمول نت های تک جمع نشده بود.

Cool Water Davidoff for men 2 - جذابیت ماندگار عطر مردانه ديويدف كول واترCool Water Davidoff for men 2 - جذابیت ماندگار عطر مردانه ديويدف كول واترCool Water Davidoff for men 2 - جذابیت ماندگار عطر مردانه ديويدف كول واتر

نه اینکه مانند نور یک حاصل از آتش گم شوید ، ابتدا یک طرفه و به آسانی قابل درک است ، سپس هرچه بیشتر به آن خیره شوید ، خارق العاده می شود . در حالی که اسطوخودوس آلدئیدی مرکزی بدون شک پرانرژی و سرشار از نشاط است ، اما دارای یک سمت خشک و تلخ است ، که بی شباهت به خنک شدن ماست تازه یونانی نیست . عناصر سیتریک به طرز خوشایندی انتزاعی هستند ، و مسیر را برای تفسیر باز می گذارند. ببینید آیا می توانید گل شمعدانی را که نت رژ لب مومی سیترونلا را زمزمه می کند انتخاب کنید !رزماری نکاتی از پوست مرکبات و مغز خاکی را بیرون می کشد ، و آکورد گل یاس با سیلی ترش از چای سبز که با لیمو مخلوط شده است ، در زیر حجاب مواد شوینده ساییده می شود . شیرینی که در آن یافت می شود ، در تعادل با تلخی مخلوط می شود تا تندی موجود در زردآلو خشک یا آلو خشک را تقلید کند. مشک سفید و لهجه های زنبق مانند که در پایه اضافه می شوند ، شادابی با چیزی گچی ، پودری ، کسل کننده و بنفش ، یادآور شرب و یخ روی زبان ، حتی بیشتر از کاغذ روی پوست را نشان می دهد.

الموندو
کدام عطر برای سن شما مناسب است

البته ، من ادعا نمی کنم که کول واتر یک نمونه از خلاقیت با رایحه ها باشد زیرا این ترکیب به شدت به یک ماده متکی است و همچنین شخصیت کلاستروفوبیک با داشتن بسیاری از اجزای فریاد آور در یک فضا ایجاد شده است. . با این حال ، اگر با طرز فکر صحیح به آن نزدیک شوید ، لذت زیادی در شگفتی های ظریف کول واتر وجود دارد که ممکن است باعث شود رایحه ای را که فکر می کنید خیلی خوب است را دوباره ارزیابی کرده و مجدداً ترکیب کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *