دانستنی های عطر

بررسی عطر مون گلوری و عطر سان فورس

همانطور که اخیراً همکار من ، سانجا اعلام کرد ، عطر ادکلن د هارمونیست دومین عطر را در مجموعه پرکوئل کالکشن خود منتشر کرد ، رایحه ای شرقی به نام سان فورس.

یک خواننده خوش شانس یک شمع معطر از  د هارمونیست برنده خواهد شد. برای ورود به قوانین و رویه ، به خواندن ادامه دهید! من فکر می کنم که من باید یک سرخابی باشم زیرا طلای براق بطری سان فورس فقط مرا در همه مکان های مناسب قلقلک می دهد! (اگر توضیح در مورد دکوراسیون منزل من با رنگ سفید و طلایی باشد) بطری به زیبایی در یک جعبه بسته بندی شده است که باید قسمت بالایی آن را “بلند کرد” تا باز شود. مانند مون گلوری ، این سکه با یک سکه چوبی کلکسیونی که توسط دکتر وو ، هنرمند خال کوبی طراحی شده است ، می رسد.

The Harmonist Sun Force A Review Giveaway 1 - بررسی عطر مون گلوری و عطر سان فورس

حدوداً نیم ساعت ابتدایی این عطر به روشی معطر و مرکبات به مردانگی می پیوندد. پوملو ، زعفران ، هل و کندر بازیکنان اصلی بینی من در این مرحله هستند (با تفنگ ساچمه ای عسل) ، و پیش بینی قوی است. یک چوب خشک و خشک و شیرین به زودی آغاز کار را برجسته می کند. ای کاش قدرت دارای ماندگاری بهتری باشد زیرا خشک کردن مورد علاقه من قسمت سان فورس است: آکورد صاف و عسلی بنزویین-چوب صندل-مشک آن بسیار دنج و گرم است و از نظر من بیشتر “یک جنس” واقعی می شود. نسبتاً پیچیده است. با این وجود ، تقریباً طی دو ساعت مقدار زیادی از فرافکنی و دنباله خود را از دست می دهد. دوست دارم این قسمت دور سرم حل شود!

الموندو
عطر زنانه ديواين اينتنس

Sun Force The Harmonist for women and men - بررسی عطر مون گلوری و عطر سان فورس

در حالی که مون گلوری شیرین لاکتیکی است و به رنگ زنانه است ، سان فورس عطر و بویی تازه (برای شروع) و معطر – چوبی در رگ یک عطر مردانه “سنتی” است. مون گلوری همچنین دارای قدرت دفع پایدار و ماندگار بود. دی ان ای مشترک “چوبهای عسلی سبک” آنها در پایه هر دو عطر کاملاً واضح است و از مفهوم “یین یانگ” مارک استفاده می کند.

ترجمه: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *