دانستنی های عطر

عطر الکساندر جی د مجستیک وانیلا

در تمام اشکال هنری ، من فکر می کنم که چیزهای بزرگ از تضادها متولد می شوند. تضادهای رنگی ، تضادهای موزون ، کنتراست های طعم و بوی. وقتی ظاهراً عناصر ناسازگار کنار هم قرار می گیرند و هنر باعث می شود که آنها هماهنگ و متضاد باشند ، نتایج خیره کننده ای می تواند از آن حاصل شود. این مورد در مورد رایحه شگفت انگیز د مجستیک وانیلا ، که امسال توسط خانه فرانسوی الکساندر جی. منتشر شد ، صدق می کند.

الکساندر جی د مجستیک وانیلا

من خیره کننده ترین کیت نمونه را از مجموعه برند د ارت دکو کالکتور دریافت کرده ام. در حقیقت ، من ترجیح می دهم این موارد را به عنوان بطری های کوچک توصیف کنم ، نه فقط نمونه ها ، زیرا آنها بسیار زیبا هستند و نمی توان آنها را خالی کرد. آنها در واقع مانند نسخه های کوچک بطری های باروک-دکو هستند. از این مجموعه ، که قبلاً اعلام کرده بودم ، یکی وجود داشت که قلب من را به عنوان یکی از بهترین عطرهای امسال ربود: د مجستیک وانیلا.

عطر د مجستیک وانیلا ، ساخته شده توسط عطرسازهای زیبا ، سرگرم کننده و فوق العاده با استعداد آن-صوفی بهاگل , آملی بورژوا،  به اولین عطرهای شرقی دهه ۲۰ ادای احترام می کند. زنان رها شده در صمیمیت بولوارهای دودی سبک مردانه خاصی را به نمایش می گذارند. انعکاسی از این سبک “پسرانه” ، د مجستیک وانیلا نت های زنانه میوه و وانیل را با مردانگی صمغی لبدان ترکیب می کند.

ALEXANDRE.J The Majestic Vanilla 1 - عطر الکساندر جی د مجستیک وانیلا

الکساندر جی د مجستیک وانیلا

من فکر می کنم که این عطر خیلی بیشتر از چیزی است که نام آن نشان می دهد. حتی فکر نمی کنم این عطر وانیل باشد. وانیل تنها یکی از جنبه های آن است. این یکی از آن عطرهایی است که از کنار هم قرار گرفتن مواد متضاد ، یعنی آردهای گالبانوم و کهربا در ترکیب شرقی بهره می برد. به جادویی فکر کنید که وقتی عطاری ها با عجایبی مانند عطر کارتیر ماست د کارتیر ، عطر کریزی کریزیا ، عطر ادکلن موسچینو یا عطر کالوین کلین آبسشن مواجه شدند ، اتفاق افتاد. وجه اشتراک همه این شاهکارها تقابل بین گالبانوم تلخ سبز و آکورد وبرق کهربا-وانیل است. مجستیک وانیلا با همه آنها متفاوت است ، اما ساختار به همان روش کار می کند ، فقط رنگهای تنباکو قوی به من می بخشد به نمادهای کارون مانند نارسیس نویر یا عطر تاباک بلوند فکر کنید. باز هم ، این مقایسه ساختار است ، نه یک شباهت. اما این اثر به گذشته برمی گردد ، در حقیقت ، مناسب است ، زیرا این عطر در دهه های اول عطر سازی قرن بیستم الهام گرفته شده است. رایحه ای فوق العاده هوشمند ، فوق العاده بی عیب و نقص که دارای شخصیت چند وجهی عالی است. یکی از بهترین کارها از دوتایی بورژوا – سوفی بِهاگل ، و این معنی زیادی دارد ، زیرا من کاملاً این هنرمندان را دوست دارم.

الموندو
عطر پادشاهان و ملکه ها

مجستیک وانیلا نباید مورد توجه قرار گیرد. این در واقع یک عطر باشکوه است. غنی ، پر جثه ، با ارجاعاتی به گذشته که زمینه فرقه آن را نشان می دهد ، اما با استعداد کافی برای مدرن کردن آن. مجلل و پیچیده است ، اما پوشیدن آن آسان و قابل دسترسی است. فوق العاده راحت و کاملاً شدید ، این یک کار هنری بسیار راضی کننده است و همچنین چیزی بسیار جذاب ، جذاب و جذاب است. اوه ، و همچنین بطری کاملاً بالای آن وجود دارد که به سمت کیچ آرت دکو می رود. اما جواب می دهد و من دوست دارم به جای مینی یک بطری پر داشته باشم. شاید این اولین خرید من از سال ۲۰۲۱ برای تولد من باشد.

ALEXANDRE.J – The Majestic Vanilla

الکساندر جی د مجستیک وانیلا

این عطر در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است .در دسته گروه بویایی شرقی وانیلی قابل‌طبقه‌بندی است. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، دارچین ، نارنگی ماندارین، دانه تونکا ، صمغ گالبانیوم، هلو ، وانیل ، لابدانیوم، مشک ، چوب عنبر، نعناع هندی اشاره کرد.
نت اولیه : ترنج , دارچین , نارنگی ماندارین
نت میانی : دانه تونکا , صمغ گالبانیوم , هلو
نت پایه : وانیل , لابدانیوم , مشک , چوب عنبر , نعناع هندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *