دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد ۲۰۲۱

در آوریل ۲۰۲۱ ، خانه فرانسوی آزارو دو عطر اغوا کننده را ارائه می دهد. ما اخیراً آخرین نسخه زنانه ، عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت را اعلام کردیم ، در حالی که آزارو برای مردها ، خلاقیت عطر آزارو د موست وانتد را با غلظت ادوپرفیوم آماده کرد.

The Most Wanted Azzaro for men 3 - عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد 2021

همانطور که مارک عنوان می کند: “او کاریزماتیک ، جذاب و فریبنده است و رایحه اش … بیشترین تعقیب شده! یک لذت جوی واقعی ، او انواع بازی ها را دوست دارد. برای لذت بردن از خلوص ، برای زندگی در حد کامل ، برای گرفتن شانس و کنترل سرنوشت خود. او همه را اغوا می کند: مردان او را تحسین می کنند ، زنان او را آرزو می کنند. “

The Most Wanted Azzaro for men 1 - عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد 2021

جذابیت ، ادویه و عطر و طعم عطر آزارو د موست وانتد به عنوان یک نسخه اصلی از سری وانتد مردانه همراه با عطر و طعم اعتماد به نفس ادوتویلت وانتد از ۲۰۱۶ ، و عطر آزارو وانتد د نایت نسخه جذاب و احساسی از سال ۲۰۱۸ به عنوان یک نسخه اصلی انتخاب شد.

The Most Wanted Azzaro for men 2 - عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد 2021

عطر آزارو د موست وانتد به عنوان تلفیقی قدرتمند از هل و آکورد اعتیاد آور کارامل تافی با اثری مردانه از امبرود ساخته شده است که رایحه راحتی چوبی رزین و گرمای عمیق را فراهم می کند.

The Most Wanted Azzaro for men

عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد ۲۰۲۱

نت های برتر: هل

نت های میانی: کارامل تافی

نت های پایه: امبرود

The Most Wanted Azzaro for men 5 - عطر ادکلن مردانه آزارو د موست وانتد 2021

“بطری عطر آزارو د موست وانتد سلاح نهایی اغوا است. شیک و مینیمالیستی ، بطری نمادین وانتد به شکل بشکه در یک تفسیر کاملا سیاه و سفید دوباره مرور می شود. پایان آن هم مات و هم براق است ، برای یک قطعه منحصر به فرد که منعکس کننده پیچیده و مردانگی قاطعانه ، نوعی شعر ظرافت و کاریزمای مردانه است. “

الموندو
چگونه برای هدیه عطر بخریم و از اشتباه جلوگیری کنیم؟

عطر آزارو د موست وانتد از آوریل ۲۰۲۱ به صورت ۵۰میل و ۱۰۰میل با غلظت ادوپرفیوم در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *