دانستنی های عطر

عطر مردانه دولچه گابانا د وان اینتنس

عطر مردانه دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس
The One For Men Eau de Parfum Intense Dolce&Gabbana for men

انتظار نداشتم بنویسم که ادو پرفیوم دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس یک پیروزی است! اما، چند رایحه نرولی تیره و جوهری می شناسید؟ نرولی در حالت خام و معمولی خود دارای ویژگی‌های تند اما خامه‌ای ترنج، لقمه‌ی اندولیک اما ملایم گل سل، و کمی گریپ فروت روی یک ماست تلخ طبیعی، همراه با چند شاخه پرتاب شده در آن است. نت های زیر یک رویه نرولی، می توانید لایه ها را با تمایز و وضوح بویید.

در عطر ادکلن دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس، نرولی در یک کت چرم رزینی مبدل شده است. ویژگی‌های کلاسیک (گرم، تند، کهربایی) را دارد، اما بسیار مجلل‌تر، عصرانه‌تر، جدی‌تر و دراماتیک‌تر است. چرم شبیه لیکور گیلاس که از رایحه هایی مانند چرم طلا به عاریت گرفته شده است، بویی از چگالی و شب می دهد. فکر می کنید هل روی آن ممکن است عطر را تقویت کند، اما در عوض، به نظر می رسد که این حس وزن و حجم را تنها با بیان جنبه های آتشین، بالزامیک و کافوراسیک دانه ترکیب می کند، و بیشتر شبیه طعم هل در هنگام افزودن آن است. به قهوه تلخ و غلیظ نسبت به منتوله با طراوت که می تواند در پودینگ برنج یا کاری داشته باشد.

چیزی که من در مورد دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس دوست دارم این است که وقتی به دنبال آن‌ها می‌گردید، تمام نت‌ها وجود دارند، اما رایحه هنوز آن رایحه پرمانتویی از بهترین عطرهای تجاری را دارد، که در آن سیلاژ آن از یک کل منسجم جدید و یکپارچه صحبت می‌کند. .

The One For Men Eau de Parfum Intense DolceGabbana for men - عطر مردانه دولچه گابانا د وان اینتنس

Dolce&Gabbana The One Intense

هنگام مقایسه آن با The One اصلی، تفاوت اصلی در نت قوی نرولی باقی می ماند. با توجه به اینکه متداول ترین استراتژی برای ایجاد رایحه در ارتباط با مفهوم شدت (به غیر از افزایش غلظت آن) افزودن نت های پایه سنگین تر و متعادل کردن عطر به سمت چوب، رزین و مشک است، اثر متقاطع ترکیب فشرده، خالص و پوره شده است. نت نرولی حس تمرکز و ضخامت را ایجاد می کند، گویی این ترکیب در روغن مایل به سیاه قرار گرفته و به ضخیم ترین و سنگین ترین تجسم آن تقطیر شده است. نتیجه بسیار خیره کننده است و به نظر من، سابقه جدیدی را برای چگونگی رویکرد به خلاقیت های “شدید” در آینده ایجاد می کند.

الموندو
نت در عطر و ادکلن به چه معناست

در حالی که در واقع شباهت هایی با ایو سن لورن لا نویت د ال هومو  جیوانچی (ژیونشی) جنتلمن وجود دارد، The One For Men Intense به تنهایی به عنوان منحصر به فرد ترین، با شخصیت تر و کاریزماتیک تر از این دسته است. من امیدوارم که این یک نقطه به عنوان یک کلاسیک آینده باشد، زیرا به همان اندازه دلپذیر است، با رویکرد جسورانه تر برای ساخت عطر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *