دانستنی های عطر

معرفی عطر دولچه و گابانا د وان لومینوس نایت

 دولچه و گابانا بیوتی با یک نسخه اختصاصی جدید ، یک شب درخشان ، سفر بویایی به خاورمیانه را ارائه می دهد. پس از یک شب سلطنتی و یک شب مرموز ، این سومین نسخه اختصاصی برای مردان است “که غنای سنت ایتالیا را با گنجینه های معطر جهان عرب ترکیب می کند.”

DolceGabbana The One Luminous Night 4 - معرفی عطر دولچه و گابانا د وان لومینوس نایت

این عطر کاملاً خاطره انگیز و خلق شده توسط عطرساز ژان کریستف هراول با الهام از تطابق جذاب بین آسمان آبی عمیق شبانه و جادو و شکوه شب پر ستاره عربستان را به ذهن متبادر می کند. عطر مردانه دولچه و گابانا د وان لومینوس نایت رایحه ای شرقی و تند است که تقابل بین برودت آسمان خنک شب و گرمای ستاره های طلایی را بررسی می کند. ژان کریستف هراول این تضاد را به صورت بویایی می گیرد و بخور دودی در برابر خرما شیرین قرار می دهد. این ترکیب سرد و گرم عطر و بویی معمایی ایجاد می کند ، یادآور نسیمی از صحرا در زیر طاق آسمانی است.

DolceGabbana The One Luminous Night 3 - معرفی عطر دولچه و گابانا د وان لومینوس نایت

عطر مردانه دولچه اند گابانا  د وان لومینوس نایت رایحه های کاملاً ایتالیایی ریحان و ترنج تند آغاز می شود که توسط فلفل سیاه تند زنده می شود. در قلب آن ، شیرینی ظریف خرما ، یک غذای خوشمزه کلاسیک در خاورمیانه ، با مریم گلی معطر و شمعدانی ترد مخلوط می شود. جنبه گرم خرما با خامه ای بودن چوب صندل در پایه عطر ، مطابقت با لهجه های دودی بخور و دنباله ای ماندگار از عنبر ، تکرار می شود.

The One Luminous Night Dolce&Gabbana for men

عطر د وان لومینوس نایت نسخه محدود ۲۰۲۱

  • نت های برتر: فلفل سیاه ، ریحان ، برگاموت
  • نت های میانی: خرما ، شمعدانی ، مریم گلی
  • نت های پایه: چوب صندل ، بخور ، کهربا
الموندو
عطر مردانه ايسي مياكي فيوژن د ايسي اكستريم

DolceGabbana The One Luminous Night 1 - معرفی عطر دولچه و گابانا د وان لومینوس نایت

با آینه بخشیدن به فرم معماری گرافیکی و خطوط هندسی تمیز و رایج عطر د وان فور من ، بطری شیشه ای اکنون با آبی عمیق و غنی از نو ساخته شده و شدت آسمان شب عرب را تداعی می کند. جزئیات طلایی کلاه و خط عربی طلاکاری شده که در برابر شیشه های آبی تیره قرار گرفته ، درخشش ستاره های درخشان را منعکس می کند. عطر دولچه اند گابانا د وان لومینوس نایت به صورت ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *