دانستنی های عطر

برسی روند ادامه دار پودر در عطر و ادکلن تا سال ۲۰۲۱

قبل از همه گیری ، ما در حال پیگیری حجم بیشتری از پرتاب های جدید در طول ۲۰۱۹-۲۰۲۰ در جستجوی رایحه آرام بخش و آرام بخش برای ذهن آگاهی بودیم: از اصول رایحه درمانی عطر کاربردی شرکت Nue  عطر ، به رایحه نرم و کره ای پوست از عطر نارسیسو رودریگز پیور ماسک فور هر و عطر میلک ماسک. به دنبال شروع کرونا ویروس و نوسان جهانی به سوی هوشیاری بیش از حد بهداشتی و اهداف ضد اضطراب ، شاهد عطرهای بیشتری بودیم که از توانایی عطرسازی در ایجاد آرامش ، آرامش و راحتی بیشترین بهره را بردند. این امر با توافق نامه های پیله سازی و تغذیه مانند عطر رِدیِنت نکتار ، مارک جاکوبز پرفکت یا ای اف اف اسپید اسمالینگ ۲۰۲۰ با الهام از “بوی آهسته” و مراقبه به دست آمده است.

پودر ارایشی - برسی روند ادامه دار پودر در عطر و ادکلن تا سال 2021

پودر لوازم آرایشی

نت هایی مانند شیر ، وانیل ، عنبیه ، برج ، ترمه ، مشک ، پنبه و صابون که در بافت ها و رنگ های ابریشمی ، صاف و ظریف اجرا می شوند ، پس از چرخش نیم دهه اخیر به سمت رایحه های پوست ، همچنان ادامه خواهند داشت. این امر همچنین با فلسفه هایی مطابقت دارد که در آن پوشیدن رایحه برای پوشیدن رایحه بر دیگران خوشایند است و همچنین تجملات معاصر بیشتر به جای اشیا و اشیا ، توسط آزادی زمان ، ذهن آگاهی و ارزیابی آگاهی آگاهانه تعریف می شوند. بعلاوه ، این روند به تقاضای مصرف کننده برای محصولاتی دامن می زند که چشم انداز جهانی ما را دلهره می دهد.

الموندو
عطر بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورن

رایج ترین ایده بویایی که رایحه های راحتی را هدف قرار می دهد ، پودر است. در اینجا سه ​​مورد برجسته اخیر وجود دارد که سازگاری پودر را با روش های هیجان انگیز موضوعی و تفسیر می کنند ، اما همه احساس اطمینان و آرامش را ایجاد می کنند.

Rebecca Minkoff Rebecca Minkoff for women - برسی روند ادامه دار پودر در عطر و ادکلن تا سال 2021Rozu Aesop for women and men

 عطر زنانه و مردانه أیسوب روزو

در حالی که روزو به عنوان یک ترکیب سنگین و مفرح روی کاغذ می خواند ، در حقیقت با دستانی نرم و ظرافت آرام اجرا می شود. شیسو ، همانطور که بسیاری از طریق فیلز دی دیو دو از برند اتات لیبره دی اورنج یا کمپانی د بکمکوو از شرکت مختلف با آن آشنا می شوند ، با گچی فندقی مشخص ، کاغذی و سبز ، مرز عنبیه ، در دهانه می درخشد. هل در این لیست ذکر نشده است اما من سایه آن را در پس زمینه فلفل صورتی و چوب صندل احساس می کنم که مه و خشکی اثیری از چوب پالو سانتو  را بیش از خامه ای بودن روغن چوب صندل نشان می دهد. در چشم انداز ، رزو یک چوب گل پودری است که با وجود نشستن در یک بالش پنبه ای شیسو و مشک ، جزئیات زیادی برای بوییدن دارد.

Rozu Aesop for women and men - برسی روند ادامه دار پودر در عطر و ادکلن تا سال 2021

Rebecca Minkoff Rebecca Minkoff for women

عطر ادکلن زنانه ربکا مینکوف توسط ربکا مینکوف

سبک بسیار متفاوتی ، اما هنوز هم به همان اندازه آرامش بخش ، اولین رایحه ربکا مینکوف  ۲۰۲۰ است که روی دانه تند تونکا موج می زند. راستش را بخواهید ، من از دیدن لیست یادداشت ها شوکه شدم ، زیرا کاملاً برخلاف روزو ، بوی رایحه بسیار پیچیده تری از آنچه هرم نشان می دهد ، دارد. من هیچ ادویه ای و دخانیات را انتخاب نکردم – در هسته آن ، یک بادام وانیل با رگه های مشخص نارگیل به من ارائه می شود که از زیر پایه جیر و مشک عبور می کند. شاید آن روز دماغ من بود ، یا هوا ، اما عطر و بوی پوست من بسیار ساده ، دلپذیر و بالشی ، صمیمی با شیرینی و مشک پودری بود.

الموندو
خداحافظی با زیبایی­­ های خفته خانه­ ی وینسنت

Bubble Bath Maison Martin Margiela for women and men - برسی روند ادامه دار پودر در عطر و ادکلن تا سال 2021

Bubble Bath Maison Martin Margiela for women and men

 عطر و ادکلن بابل بث میسون مارتین مارژیلا

در جدیدترین چیزهای عجیب و غریب مبهوت میسون مارتین مارژیلا چیزی آشنا وجود دارد که بسیار جذاب است. شاید این صابون بودن دهانه شامپوی بچه ها باشد. یا می تواند نوعی گاز آلدئیدی باشد که به کلاسیک های گذشته عطرسازی اشاره می کند. آنچه که من بیشتر در این ترکیب عجیب و غریب ، گازدار و پاک طبع از آن استقبال می کنم ، کشش بین کودکانه و بالغ است که تفسیر آن را دشوار می کند و همچنین معنای آن غنی تر از آنچه که لیست یادداشت نشان می دهد ، باعث ایجاد احساس راحتی می شود و همچنین پیچیدگی عنصر تفرقه افکنانه بدون شک برخلاف عطر ادکلن پاکو رابان جنیوس می ، شکاف اولیه – حباب دار و لباسشویی است. همانطور که پیراهن سفید تازه شسته شده شروع به تسلیم شدن می کند ، حباب حمام نرم و پودری ، زمزمه وانیل و فقط یک اشاره کوچک و کوچک از پچولی حیوانی را نشان می دهد. چیزهای خیلی جالبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *