دانستنی های عطر

عطر د ریتوال اف جینگ ریچول

عطر ادکلن د ریتوال اف جینگ ریچول

The Ritual of Jing Rituals for women and men

ریچول خط تولید محصولات معطر جدیدی را برای تقویت خواب و استراحت معرفی می کند. شرکت زیبایی ، رایحه های خانگی و عطرهای ریچالز هلندی ، که در سال ۲۰۰۰ توسط ریموند کلوسترمن تاسیس شد ، مجموعه ای لوکس از محصولات با کیفیت بالا ، از مراقبت از بدن و صورت گرفته تا شمع های معطر ، لباس ، عطر ، آرایش و چای را ارائه می دهد.

مجموعه های مختلف ریچالز الهام گرفته از سنت های شرقی است ، به عنوان مثال خرد آیورودا از هند ، یا نماد باستانی تسورو از ژاپن ، و آخرین مجموعه آنها که در فوریه سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد ، بر مزایای خواب خوب شب و زمان کافی برای استراحت تاکید دارد. “ریچالز جینگ با الهام از مفهوم چینی باستان از جینگ ، نشان دهنده آرامش و سکون ، به شما کمک می کند مسیر خود را به سمت صلح درونی پیدا کنید و هنر آرامش را پرورش دهید. یک پناهگاه شخصی ایجاد کنید و به آرامش عمیق و خواب آرام با روالهای معنی دار برسید. “

The Ritual of Jing Rituals for women and men 3 - عطر د ریتوال اف جينگ ريچول

The Ritual of Jing Rituals for women and men

ریچول اف جینگ دیپ اسلیپ پیلو میست ، حاوی نت هایی از چوب گرانبها است ، که توسط چینی ها به عنوان ماده بخور استفاده می شود ، و روغن ضروری چوب صندل که یکی از محصولات معطر در خط جدید است و به عنوان محصولی برای تمیز کردن و تمرکز ذهن برای مراقبه معروف است.نت های چوبی با اسطوخودوس ترکیب می شوند ، رایحه آرامبخش معروف “روح را آرام می کند و آرامش نهایی را قبل از خواب فراهم می کند.”

الموندو
عطر اورماند جين مونتاباكو نسخه محدود

“با استفاده از این ریچالز اف جینگ پیلو میست جادویی کیفیت خواب خود را افزایش دهید. این اسپری پیلو و پارچه ملافه با کمک چوب مقدس و اسطوخودوس برای پاک سازی ذهن و ارتقا کیفیت خواب ، ذهن شما را به راحتی خواب می کند.روز خود را با این رایحه آرامش بخش به پایان برسانید و برنامه زمان خواب خود را به روال مناسبی برای تقویت خواب تبدیل کنید. “مارک ریچالز توصیه می کند پیلو میست را برای خواب کامل شبانه ۳ بار روی بالش خود بپاشید. برای نتیجه مطلوب بهتر است قبل از دراز کشیدن چند دقیقه صبر کنید. نکته ای در مورد ریچالز: قبل از مسواک زدن از اسپری استفاده کنید تا به رایحه زمان کافی بدهید تا کاملا در اتاق خواب شما نفوذ کند.

The Ritual of Jing Rituals for women and men 1 - عطر د ریتوال اف جينگ ريچول

The Ritual of Jing Rituals for women and men

این اسپری لک نمی اندازد ، زیرا فرم آرایشی فاقد الکل است و همچنین اگر ترجیح می دهید این رایحه تسکین دهنده را روی بدن خود داشته باشید ، می تواند روی پوست (حتی پوست های حساس) نیز استفاده شود.ریچالز اف جینگ اسلیپ علاوه بر پیلو میست: بلورهای حمام منیزیم ، روغن حمام ، ماسک دستی ، مومیایی برای پا ، روغن خشک ، شمع ماساژ ، بالش چشم و رول سرم خواب که به آرامی شما را ماساژ می دهد را ارائه می دهد .همه محصولات را می توان در فروشگاه ریچالز و در وب سایت ریچالز یافت ، جایی که می توانید در مورد بهبود خواب و همچنین جلسات تنفس مدیتیشن راهنمایی بگیرید.

الموندو
معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *