دانستنی های عطر

روغن‌های عطری رو آر او اند دبلیو

روغن‌های عطری رو آر, او, اند دبلیو

توسط سانیا پکیچ

مری کیت و اشلی اولسن در اوایل دهه ۲۰۰۰ خط تولید عطر داشتند و بعداً در سال ۲۰۱۳ تجارت عطر خود را با خط تولید برند مد خود الیزابت و جیمز ارتقا دادند. اکنون، خواهران به عنوان بخشی از خط مد رده بالای خود، د رو، روغن‌های عطر جدیدی را به بازار معرفی می‌کنند: آر، او، و دبلیو

عطرهای جدید سه روغن ترکیبی دستی هستند که با همکاری هیلی الکساندر ون اوستن، عطرساز حرفه ای از L’Oeil du Vert ساخته شده اند. بنا بر گزارش ها، ساخت آنها سه سال طول کشیده است. به گفته عطرساز، چوب صندل استفاده شده از انباری که بیش از ۲۰ سال مهر و موم شده بود به دست آمد.

The Row R O W Fragrance Oils 2 - روغن‌های عطری رو آر او اند دبليو

هر سه روغن در حال کاوش در جوهر دست نیافتنی چوب صندل هستند، با این حال همه آنها تجربه بویایی متمایز را به صاحب خود وعده می دهند. آنها با هم با عبارت Pasa-thea Cale نشان داده می شوند که به معنای “یک زیبا برای همه” است.

روغن عطر آر

آر آغوش گرم چوب صندل را ارائه می دهد. نت های چوبی با برگ های تنباکوی تازه، دانه های اسفند سوخته و گل رز به آن می پیوندند.او نمایانگر چوب صندل در قدرت تجسم است. این نت با نیلوفر آبی، الیبانوم و زنبق مخلوط شده است.دبلیو چوب صندل را در حمایت نشاط بخش خود برای گسترش ارائه می دهد.

The Row R O W Fragrance Oils 3 - روغن‌های عطری رو آر او اند دبليو

نت های دیگر عبارتند از کهربا، شامپا، و چوب بخور. روغن های معطر در بطری های ۷ میلی لیتری موجود هستند. آنها در تعداد محدودی در فروشگاه های شاخص The Row در نیویورک، لس آنجلس و لندن و همچنین در وب سایت این برند در دسترس خواهند بود.

الموندو
عطر زنانه گوتال فولی دن سویر

قیمت آر و دبلیو هر دو ۴۹۰ دلار است، در حالی که قیمت او ۵۵۰ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *