دانستنی های عطر

رویای گرمسیری پر از عطرهای متراکم است

رویای گرمسیری پر از عطرهای متراکم است

توسط ایتالو پریرا

برای افرادی که در عرض های شمالی یا جنوبی تر ، مکانی با آب و هوای معتدل یا قطبی زندگی می کنند ، تصور رویای زندگی در یک کشور گرمسیری ، با سواحل ماسه ای سفید و دریایی در سایه های مختلف از سبز تا آبی تیره ،زیباست. آنها رویای آب و هوایی را در سر می پرورانند که بیشتر اوقات سال آفتابی باشد که میوه های مرکبات در هر فصلی فراوان اند.

حتماً از خود می پرسید که این تناقض عجیب و غریب چیست؟ در برزیل ، بازار مصرف عطرها مورد توجه قرار می گیرد ، اما در تضاد با آب و هوای گرمسیری تقریباً تمام سال ، برزیلی ها با عطرهایی که دارای طرح ریزی طولانی و فیکساسیون طولانی هستند ، وسواس دارند. شعار اکثر برزیلی ها این است: “هرچه عطر قوی تر ، متراکم تر و شدیدتر باشد ، از کیفیت بالاتری برخوردار است.” برزیلی ها در مورد عطر سازی چیزی کمتر از بهترین را قبول نمی کنند.

The Tropical Dream is Full of Dense Perfumes 2 - رویای گرمسیری پر از عطرهای متراکم استادویه ها

عطرهای تازه و آبزی موفق هستند اما مخاطبان بسیار کمی دارند. برخی از راحتی و زودگذر بودن این عطرها در ساختارهای معطر خود خوششان می آید ، اما حتی با موفقیت خاصی نیز هنوز بسیاری از حقارت این عطرها نسبت به عطرهای غلیظ شکایت دارند.

بله ، من فکر می کنم ترسناک است که فکر می کنم مصرف کنندگان عطر هنوز هم عطرهایی با ترکیبات وانیل تند ، گل کهربا ، تند چوبی یا کهربا را در یک کشور گرم و پر از سواحل زیبا ترجیح می دهند.آنچه که میتواند ترسناک تر باشد این است که در مناطق نزدیک به خط استوا ، مانند مناطق شمالی و شمال شرقی ، موفق ترین عطرها عطرهایی هستند که بیشتر ما آنها را عطرهایی برای فصل هایی مانند پاییز و زمستان می دانیم.

الموندو
عطر مونتيل بلو ماچا 2021

The Tropical Dream is Full of Dense Perfumes 3 - رویای گرمسیری پر از عطرهای متراکم است

در میان زنان برزیلی از گرمترین مناطق برزیل ، می توان یک رفتار خطی را در انتخاب عطرها درک کرد. بیشتر این زنان می خواهند تحت تأثیر قرار بگیرند ، اثری از خود را در هوا بگذارند و به خاطر عطر خود از آنها یاد شود. و به همین دلیل ، آنها در آخر عطرهای متراکم و تاکستانهای تأثیرگذار را ترجیح می دهند. در شمال و شمال شرقی مطلوب ترین نت ها نت های شیرینی مانند لا وی است بلی ادوپرفیوم یا نسخه شدید آن است.

درست مثل گابریلا ساباتین و همه شور و نشاط گلهای او که مملو از مشک و وانیل است. و سپس جورجیو بورلی هیلز با توبرز قوی و سایر گلهای سفید وجود دارد. در میان مردان در مناطق گرم برزیل ، تنها تفاوت در این است که از عطرهای گورمند کمتر استقبال می شود و بنابراین این مردان به دنبال عطرهای شدید مملو از چوب ، چرم و ادویه جات هستند که نشان دهنده نشاط و آراستگی آنها است.

کاملاً رایج است که اولین عطر برای یک مرد برزیلی ، به عنوان مثال ، پولو گرین (Polo Green) بود و همچنان در طول زندگی او به عنوان یک علامت و نشانه ای از مردانگی مورد ستایش قرار گرفت.

The Tropical Dream is Full of Dense Perfumes 4 - رویای گرمسیری پر از عطرهای متراکم است

به همین ترتیب ، کوروس بای ایو سن لوران یک موفقیت مطلق در سراسر مناطق شمالی و شمال شرقی است ، شاید به دلیل وجود کثیف ترین نت ها و ترکیبات چرمی است ، که اسب ها و لباس معمولی گاوچران های این مناطق را تداعی می کند.برای مردان جوان ، اولترا میل به یک موفقیت غیرقابل توصیف تبدیل شده است ، امروزه به عنوان یکی از ایده آل ترین عطرها برای مهمانی ها و بیرون رفتن ها شناخته می شود و به عنوان رایحه مردی که می خواهد در میان مردم برجسته باشد ، دیده می شود.

الموندو
عطر زنانه آريانا گرند كلود اينتنس

بنابراین اگر برزیل در برنامه سفر شما قرار دارد ، نه تنها به دلیل چشم اندازهای زیبا بلکه به دلیل عطر و بوی موجود در هوا ، برای کشوری زیبا آماده شوید که واقعاً نفس شما را می گیرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *