دانستنی های عطر

عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

This is Him! Art 4 All Zadig & Voltaire for men

در ژوئن ۲۰۲۱ ، زادیگ اند ولتیر دو طرح جدید آرت فور ۴ را ارائه می دهند که با تصویر سقف های پاریس و برج ایفل تزئین شده است: زادیگ اند ولتیر دیس ایز هیم! آرت ۴ آل

“پاریس به عنوان یک زمین بازی. هنر به عنوان منبع الهام. سسیلیا بنستروم ، مدیر هنری زادیگ اند ولتیر ، پس از یک سری همکاری های شیک و مدرن ، اکنون مسابقه زادیگ وانتس یو را راه اندازی می کند: یک برنده خوش شانس این شانس را دارد که به عنوان طراح آرت فور ال برای نسخه جدید محدود این کار کند!

This is Her Art 4 All Zadig Voltaire for women 3 - عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

با دانشجوی معماری شارلوت دائروتنگ آشنا شوید. با طراحی بطری فوق پاریسی ، طراح گرنوبل بلافاصله عنوان مدعی سال زادیگ را از آن خود کرد. شارلوت نسخه ای از زادیگ وولتیر از زندگی شبانه پاریسی معاصر و پر جنب و جوش را در
طرح نمادین دیس ایز هر زنده کرد! بطری مزین به سقف های معمولی روی در پایتخت فرانسه و تصویری مجلل از برج ایفل می باشد. “

This is Her Art 4 All Zadig Voltaire for women 2 - عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

عطر مردانه زادیگ اند ولتیر دیس ایز هیم! آرت ۴ آل از یک نت وانیلی گرم تشکیل شده بود که با هل تند و شیرین و درخشش مرکبات گریپ فروت صورتی متضاد شده بود. برای امضای خامه ای و شیری رنگ ، چوب صندل در پایه وجود دارد.

زادیگ اند ولتیر دیس ایز هر! آرت ۴ آل

خلاقیت زادیگ اند ولتیر دیس ایز هر! آرت ۴ آل دارای همان پایه مردانه چوب صندلی وانیلی و نسخه چوبی صندلی است که من را به یاد گرسنگی کشمیر می اندازد که مستقیماً روی پوست پوشیده می شود. قلب تحت سلطه شکوفه های عجیب و غریب فرنگیپانی همراه با گلهای یاسمن و نارنگی شاه بلوط است که با شیرینی میوه ای انبه لمس شده است.

الموندو
عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

هر دو نسخه محدود است. عطر زنانه در بطری های ۵۰ میلی لیتری ادو پرفیوم با قیمت ۷۳ یورو و عطر مردانه در بطری های ۵۰ میلی لیتری ادو توالت با قیمت ۵۹ یورو موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *