دانستنی های عطر

عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

This is Him! Art 4 All Zadig & Voltaire for men

در ژوئن ۲۰۲۱ ، زادیگ اند ولتیر دو طرح جدید آرت فور ۴ را ارائه می دهند که با تصویر سقف های پاریس و برج ایفل تزئین شده است: زادیگ اند ولتیر دیس ایز هیم! آرت ۴ آل

“پاریس به عنوان یک زمین بازی. هنر به عنوان منبع الهام. سسیلیا بنستروم ، مدیر هنری زادیگ اند ولتیر ، پس از یک سری همکاری های شیک و مدرن ، اکنون مسابقه زادیگ وانتس یو را راه اندازی می کند: یک برنده خوش شانس این شانس را دارد که به عنوان طراح آرت فور ال برای نسخه جدید محدود این کار کند!

This is Her Art 4 All Zadig Voltaire for women 3 - عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

با دانشجوی معماری شارلوت دائروتنگ آشنا شوید. با طراحی بطری فوق پاریسی ، طراح گرنوبل بلافاصله عنوان مدعی سال زادیگ را از آن خود کرد. شارلوت نسخه ای از زادیگ وولتیر از زندگی شبانه پاریسی معاصر و پر جنب و جوش را در
طرح نمادین دیس ایز هر زنده کرد! بطری مزین به سقف های معمولی روی در پایتخت فرانسه و تصویری مجلل از برج ایفل می باشد. “

This is Her Art 4 All Zadig Voltaire for women 2 - عطر مردانه زدیگ اند وولتیر دیس ایز هیم آرت فور آل

عطر مردانه زادیگ اند ولتیر دیس ایز هیم! آرت ۴ آل از یک نت وانیلی گرم تشکیل شده بود که با هل تند و شیرین و درخشش مرکبات گریپ فروت صورتی متضاد شده بود. برای امضای خامه ای و شیری رنگ ، چوب صندل در پایه وجود دارد.

زادیگ اند ولتیر دیس ایز هر! آرت ۴ آل

خلاقیت زادیگ اند ولتیر دیس ایز هر! آرت ۴ آل دارای همان پایه مردانه چوب صندلی وانیلی و نسخه چوبی صندلی است که من را به یاد گرسنگی کشمیر می اندازد که مستقیماً روی پوست پوشیده می شود. قلب تحت سلطه شکوفه های عجیب و غریب فرنگیپانی همراه با گلهای یاسمن و نارنگی شاه بلوط است که با شیرینی میوه ای انبه لمس شده است.

الموندو
معرفی عطر ادکلن آفتلیه ویولت آمبرزیا 2020

هر دو نسخه محدود است. عطر زنانه در بطری های ۵۰ میلی لیتری ادو پرفیوم با قیمت ۷۳ یورو و عطر مردانه در بطری های ۵۰ میلی لیتری ادو توالت با قیمت ۵۹ یورو موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *