دانستنی های عطر

معرفی سه عطر مردانه عامه پسند ۲۰۲۱

سرانجام ، نسخه های جدید شروع می شوند تا به صورت ثابت به قفسه های خرده فروشی راه پیدا کنند. به دلیل همه گیر بودن ، نویدهای جدید وعده داده شده در بخش انبوه برای مصرف کنندگان به کندی تحقق می یابد و در نتیجه ، یک باره اتفاقات زیادی رخ می دهد ، با این شانس از دست دادن برخی از سنگهای قیمتی پنهان.

Three Men’s Mass Market Scents to Try This Month 1 - معرفی سه عطر مردانه عامه پسند 2021

من فقط عطر ادکلن ورساچه اروس را از سال گذشته حس می کنم. نت های رسمی ، در بیشتر موارد ، نسخه اصلی ادوتویلت را تکرار می کنند اما برای چند تغییر جزئی: سیب سبز تبدیل به سیب آب نبات می شود. مریم گلی جای لوبیای تونکا را می گیرد. و خزه بلوط و وتیور به دلیل افزودن نارنج نارنگی ، پرتقال تلخ ، پچولی ، چرم و چوب صندل حذف می شوند. در کل ، این تغییرات بازار با جزئیات زیادی در ترکیب نهایی منعکس نشده است. با این حال ، قطعاً یک تفاوت قابل درک از ادوتویلت وجود دارد ، ارزش افزودن به مجموعه یا کاوش اگر در مورد لحظات اصلی اما قدردانی از توسعه آن مشکل دارید. از همه قابل توجه تر ، نعناع شیرین و مشک سنگین که در اولین تلاش ورساچه با مه مانند ویپ غالب شد ، برای زیبایی شناسی عمیق تر و کمتر مصنوعی ، انتقال عنبر چوبی مطابق با ۲۱۲ مردان سکسی کارولینا هررا یا عطر والنتینو یومو دوباره کاری شده است. این تغییرات ظریف است و شما نباید انتظار عطر کاملاً متفاوتی را داشته باشید ، اما من فکر می کنم ، همانند عطر ادکلن ورساچه اروس فلیم ، تیم سازنده برای جلب رضایت کسانی که از حقه های اصلی متنفر نیستند و انتظار دارند چیزی با روکش نرم و غنی تر باشد ، تنظیمات ترکیبی انجام داده است.

Eros Eau De Parfum Versace for men - معرفی سه عطر مردانه عامه پسند 2021

Eros Eau De Parfum Versace for men

عطر ادکلن مردانه ورساچه اروس

عطر ادکلن ورساچه اروس-Versace Eros، این ادکلن مردانه با داشتن رایحه ای معطر و سرخسی بهترین انتخاب برای فصل پاییز می باشد . ادکلن مردانه ورساچه اروس الهام گرفته شده از اساطیر یونانی همچنین نمادی از مد و عشق است . رایحه ی سیب ، نعناع و لیمو موجود در ترکیباتش آن را به اکسیری جادویی تبدیل کرده .
روح یونان باستان و قرون وسطی را به خوبی می‌توان در این عطر مشاهده کرد و رایحه مرکبات بسیار تازه در ابتدا و درختان جنگلی در ادامه آن و از اینها جالبتر ترکیب سرد و گرم در کنار همدیگر برای هر فردی تداعی کننده زیباترین خاطره‌ها خواهد بود.
بطری ورساچه اروس بسیار شیک و زیبا طراحی شده است. روی بطری این عطر نشان تجاری ورساچه به شکل برجسته دیده می‌شود. نام ورساچه Eros با رنگ طلایی روی این شیشه کار شده است. درپوش بطری شکلی استوانه‌ای دارد و با طرح طلایی که در بالایش کار شده، زیبایی بطری را دوچندان کرده است. با اسپری کردن ورساچه Eros روی پوست و محل نبضتان بوی نعناع، سیب سبز و لیمو را استشمام خواهید کرد. این ترکیب مرکباتی-گیاهی و شیرین، شادی و طراوت فراوانی را در شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه و با سپری شدن زمان، متوجه جابجایی نت‌های آغازی و میانی خواهید شد. نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از ترکیب دانه‌ی تونکا، گل شمعدانی و عنبر تشکیل می‌شوند. پس از استشمام بوی این نت‌ها احساس شادی و هیجان بیشتری خواهید داشت. پس از مدتی طولانی اگر کمی دقت کنید متوجه بوی وانیل، علف وتیور، خزه‌ی اوک موس، چوب سدر ویرجینیا و چوب اطلس خواهید شد. این ترکیب چوبی و شیرین، آرامش و تعادل روحی زیادی را به شما منتقل می‌کند.

الموندو
عطرسازی، رایحه درمانی، رایحه شناسی تفاوت در چیست

نت اولیه : لیمو ترش، نعناع، سیب
نت میانی : شمعدانی، دانه تونکا، آمبروکسان
نت پایه : وانیل ،خزه درخت بلوط، خس خس ،سدر

Bvlgari Man Glacial Essence Bvlgari for men - معرفی سه عطر مردانه عامه پسند 2021

Bvlgari Man Glacial Essence Bvlgari for men

عطر مردانه بولگاری من گلیشال اسنس

عطر بولگاری من گلیشال اسنس ممکن است در سال ۲۰۱۰ هنگامی که روند “یخ” آغاز می شود ، رایحه ای قابل توجه قلمداد شود ، اما اکنون توسط بسیاری به عنوان عام عمومی تعبیر می شود. این بدان معنا نیست که جوهر یخبندان زمان و مکان خود را ندارد. نیش درخت ارس و زنجبیل به همان روشی است که برچسب جیونچی پورهوم بلو با طراوت گاز می گیرد ، در حالی که خشکی نرم و چوبی گل و گیاه یادآور مراحل انتهایی مات و پودری عطر ایسه میاکه لئو د ایسه پورهوم است. نتیجه نهایی شبیه نسیم سرد جنگل در کوه هایی است که رنگها از واقعیت بیشتر زنده هستند ، گویی که در یک تلویزیون فوق العاده بالا با دفاعی مشاهده می شوند. به عنوان یک ورزش روزمره یا رایحه کار ، هوشمندانه و کارآمد متناسب با آن است.

عطر بولگاری من گلیشال اسنس ادو پرفیوم مردانه خاص ترین محصول از سری بولگاری من می باشد. ادکلن بولگاری من گلیشال اسنس محصول سال ۲۰۲۰ میلادی می باشد. این عطر نیز مانند دیگر  نسخه های درخشان این سری، توسط عطرساز زبر دست، آلبرتو موریلاس ، خلق شده است. عطر بولگاری من گلشیال اسنس مردانگی غیر قابل توقف یک مرد را به همگان نشان می دهد.

نکته ی جالب راجع به سری بولگاری من این است که برند عطر بولگاری این سری را برای نمایش قدرت عناصر طبیعی اختصاص داده است. عطر بولگاری من گلیشل اسنس، دارای رایحه ی چوبی، گرم و تند و پودری می باشد. اصلی ترین نت این عطر نت های چوبی معطر هستند که با یخ متبلور شده است. این ترکیب جذاب برای آقایانی طراحی شده که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند. مردانی با صلابت که به سبک های کلاسیک علاقه دارند و در عین حال مدرن هستند.

الموندو
عطر ارمنگیلدو زگنا ایکس ایکس ایکس چارکول

این عطر چوبی و فوژه با این حس خنکای یخی‌اش به دست آلبرتو موریلاس مشهور خلق شده که هدفش جان بخشیدن به عطری با قطب‌های شدیدا متضاد بوده است تا احساس تنفس کردن هوایی تازه و عمیقا خنک را به مردان هدیه کند. مخلوق شگفت‌انگیز موریلاس، حس مردانگی شکست‌ناپذیر را در مردان برمی‌انگیزد تا آنان را به‌سوی فتح شکوه و عظمت هدایت کند. طراوت و خنکی روح‌انگیز نت‌های اولیه ابتدا ما را با رگه چوبی و قوی این عطر درگیر می‌کند که سپس با نت‌های شدید و غلیظ به اوج خودش می‌رسد؛ نت‌هایی که پس از خشک شدن عطر مثل تکه‌های بلورین باقی می‌مانند. همه این‌ها ظهور یک عطر فوق‌العاده را به ما نوید می‌دهند: عطری چوبی و فوجر با قدرت نامرئی عنصر هوا و تکه‌های بلورین یخی!

نت اولیه : شمعدانی، زنجبیل ،دانه سرو کوهی
نت  میانی : چوب صندل سفید ،گیاه درمنه ،پونه کوهی
نت پایه : مشک ،سدر
Clean Slate Bath and Body Works for women and men - معرفی سه عطر مردانه عامه پسند 2021
Clean Slate Bath and Body Works for women and men
عطر ادکلن زنانه و مردانه کلین اسلت بای باس اند بودی ورک

کلینClean Slate by Bath and Body Works عطری است معطر برای زنان و مردان. این عطر جدید است. Clean Slate در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. اسلیت که به عنوان اسپری بدن و همچنین ادکلن در فروشگاه موجود است ، مرا متعجب کرد. نوآورانه نیست ، اما به زیبایی خارق العاده و آرام زیبایی در بینی ایجاد می کند. در امتداد همان انرژی بالاتر دیور یا عطر ادکلن شنل الور هوم ادیشن بلانش اما بدون همان سطح تصفیه یا پیچیدگی در ترکیب. اصطلاحات اصلی لیمو و مریم گلی است. انگار که با رنگهای کمرنگ روی یک زمینه سفید و سفید رنگ نقاشی شده باشد ، در پایه با حداقل وانیل و جنگل های کم و زیاد بسیار کم اتفاق می افتد. ضربه سیتریک در بالا خامه ای و صاف است ، مانند پای مرنگ لیمو با شیرینی کم رنگ ، اطراف یک مریم گلی خنک و خنک که با مشک رنگ پریده است ، می چرخد. مانند یک دسر ناهار خوری خوب که فقط دو یا سه عنصر را در مقابل شما قرار می دهد ، کلین اسلیت دارای یک ذهنیت گرفتن یا ترک آن نسبت به مواد خود است. من آن را به عنوان یک لیمو طراوت ، آرامش بخش و خامه ای دوست دارم.

الموندو
معرفی رایحه بکار رفته در عطرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *