دانستنی های عطر

عطر زنانه تیفانی اند کو رز گلد

عطر زنانه تیفانی اند کو رز گولد
Tiffany & Co Rose Gold Tiffany for women

تحت مجوز کوتی ، خانه جواهرات تیفانی اند کو عطر و بوی جدید خودرا ، با نام تیفانی ،در سال ۲۰۱۷ ، به عنوان اولین نسخه پس از ۱۵ سال ، راه اندازی کرد. به منظور تجسم برند ، هر جنبه از این مجموعه دارای ارجاعات امضا است. یک بطری شیشه ای مانند الماس و یک جعبه آبی یکسان با جعبه های معروف جواهرات وجود دارد.

Tiffany Co Rose Gold Tiffany for women 2 - عطر زنانه تیفانی اند كو رز گلد

عطر و بوی جدید مجموعه – عطر زنانه تیفانی رز گلد – که درخشان اعلام شده است ، روحیه خوش بینی و لوکس بودن جواهرات رزگلد را در بر می گیرد.این عطر توسط جروم اپینت ، خلق شده و با یک نت خیره کننده از توت سیاه که تازه و فریبنده توصیف می شود ، باز می شود. در قلب عطز ، گل رز آبی وجود دارد ، یک نوع منحصر به فرد که از گل رز و بنفشه ژاپنی متولد شده است. گل رز آبی ، نت های ظریف سیتریک و گل را به ترکیب اضافه می کند. دانه های برج تن رایحه ای عمیق از مشک و عنبیه ارائه می دهند که یک پایان گرم ایجاد می کنند. تیفانی اند کو رز به صورت ۵۰ و ۷۵ میلی لیتر ادوپرفیوم موجود است. بطری ها را می توان با حکاکی سفارشی شخصی کرد.

Tiffany Co Rose Gold Tiffany for women 3 - عطر زنانه تیفانی اند كو رز گلد

رایحه اصلی این عطر جروم اپی نت است. نت اصلی توت سیاه است. نت های میانی گل رز آبی و عنبیه هستند. نت های اصلی ماسک و آمبرت (ماسک مالو) هستند.

الموندو
عطر ادکلن کالوین کلین سی کی وان سامر 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *