دانستنی های عطر

عطر مردانه پلیس تو بی بد گای

عطر مردانه پلیس تو بی بد گای

To Be Bad Guy Police for men

در آغاز ماه مارس سال ۲۰۲۰ ، پلیس به دنبال اکسوتیک جانگل سال گذشته ، جفت جدیدی از لاین عطر محبوب “scull” خود را به بی راه اندازی کرده است. تحت مجوز ماویو ، جدیدترین جفت ما را با نسخه جذاب زنانه سویت گرل به جهانی پر زرق و برق سوق می دهد ، در حالی که نسخه مردانه به سبک سیاه و جزئیات گوتیک علاقه دارد.همانطور که از نام تجاری مشخص شده است: “جمجمه نمادین لباس جدیدی می پوشد: بد گای اند سویت گرل.
پس از استراحت در جنگل عجیب و غریب جمجمه ها مستقیماً به زندگی شهری برمی گردند. با الهام از نمایش های مد ، جمجمه های جدید پررنگ به نظر می رسند ، قابل تشخیص و مرسوم ، مد روز هستند. آنها لباس خود را به شکلی که احساس می کنند ، نشان می دهند ، این نشان دهنده حساسیت مد آنها است. “

To Be Bad Guy Police for men 1 - عطر مردانه پلیس تو بی بد گای

To Be Bad Guy Police for men

جمجمه مردانه کاملاً مشکی پوشیده است ، رنگی مناسب برای روحیه قوی. هر دو جمجمه با جذابیتی آراسته شده اند که “P” گوتیک پلیس را به یاد می آورد. عطر ادکلن پلیس تو بی بد گای- رایحه ای چوبی ، معطر و تند است که با ترکیبی از پرتقال های اعتیاد آور خونی ، سوربت سیب سبز نرم و لوبیای کرمی-تونکا توجه افراد را به خود جلب می کند. یک نت پرتقال خونی شدید در دهانه آن با روغن آویشن قرمز ، نعناع فلفلی و نت های سبز ترکیب شده است و ما را به سمت شمعدانی ابریشمی ، گلبرگ های گل سفید و ملایم و شیرین سیب سبز در عین حال تازه سوق می دهد. پایه گرم و اعتیاد آور آن از دانه های تونکا ، کارامل ، وانیل ، مشک و وتیور به عنوان ستون فقرات شرقی و خوراکی عطر ساخته شده است.

الموندو
مسمومیت با عطر ادکلن

جمجمه نمادین پلیس ظاهری جدید به خود می‌گیرد: تو بی بد گای. جسور، قابل تشخیص و مُد روز. مناسب شخصیت جسور و نامتعارف مردی که می‌داند چه می‌خواهد: لذت‌بردن از تمام لذاتی که زندگی عرضه می‌کند. عطری مست‌کننده پر از تضاد. این عطر با نُت بالای درخشان پرتقال خونی آغاز می‌شود. شربت سیب شیرین سبز دلپذیر به وانیل جسور و موس دانه تونکا می‌رسد، به همراه نُت‌های وتیور و مشک و قطرات کارامل پوشاننده در فرمولی فوق‌العاده اغواگر.

To Be Sweet Girl Police for women - عطر مردانه پلیس تو بی بد گای

To Be Bad Guy Police for men

برند پلیس
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی شرقی فوژه
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه ترکیبات سبز ، نعناع ، آویشن ، جوز ، پرتقال خونی
اسانس میانی سیب ، شمعدانی ، گل‌های سفید ، سوربت
اسانس پایه دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، خس خس ، کارامل

جدیدترین جفت پلیس از مارس ۲۰۲۰ در فروشگاه ها و آنلاین شاپ هادر وب سایت های رسمی ماویو و پلیس در دسترس خواهد بود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *