دانستنی های عطر

عطر ادکلن پلیس تو بی گرین ۲۰۲۱

عطر ادکلن پلیس تو بی گرین
To Be Green Police for women and men
نویسنده: الموندو

خط معروف پلیس ، که می توان با فلاکون های جمجمه ای آنها را به یاد آورد ، اکنون نسخه سبز آن را که توسط عطرساز مانه ورونیک نیبرگ ساخته شده است ، ارائه می دهد. همانطور که مارک تجاری ادعا می کند: “تو بی گرین” جوهر خالص نشاط و طراوت است ، غواصی در پر جنب و جوش ترین و معتبرترین جنبه های طبیعت. “

تحت مجوز Mavive S.p.A. ، برند مد پلیس ، خلاقیت های غیرمعمول را در مجموعه خود با گواهینامه اکو-دیزایند فرگرنس قرار می دهد. این گواهینامه با استفاده از ابزار “حرکت سبز” اعطا می شود ، که به استانداردهای اخلاقی بالا برای زنجیره تامین مواد اولیه نیاز دارد تا تأثیرات زیست محیطی کل فرآیند را به حداقل برساند.

To Be Green Police for women and men 3 - عطر ادکلن پليس تو بي گرين 2021

“تو بی گرین یک عطر جدید و غیر معمول تک جنسیتی از مجموعه تو بی است. سبک جوان و تازه آن نشان دهنده آگاهی جدید ما از خودمان و جهان پیرامون ما است. تو بی گرین وارد دوره جدیدی می شود و رنگهای روشن معمول را از مارک تجاری حذف می کند. نماد جمجمه منحصر به فرد برای تجزیه و تحلیل آن به ساده ترین شکل آن. اصالت و هماهنگی آن روحیه جهانی را برای جوانانی که آزادی را برای خود جشن می گیرند تجسم می بخشد. ”
پلیس تو بی گرین یک خلاقانه جوان و تازه است که تفکر تازه ای از خود و جهان را تفسیر می کند. دهانه آن تند و تازه است و نارنگی ، لیمو سبز و هل را جمع آوری می کند. قلب طرفدار گل (یاسمن ، گل صد تومانی و بنفشه) است که روی یک پایه گرم و چوبی چیده شده است.

الموندو
اگر در شیشه عطر را باز کنید چه اتفاقی می افتد؟

To Be Green Police for women and men 4 - عطر ادکلن پليس تو بي گرين 2021

عطرساز: ورونیک نیبرگ

رایحه اولیه: نارنگی ، لیمو سبز ، اسانس هل
نت میانی: یاسمن ، گل صد تومانی ، بنفشه
رایحه پایه: چوب صندل ، چوب سدر ، وانیل پیور جانگل اسنس

To Be Green Police for women and men 1 - عطر ادکلن پليس تو بي گرين 2021

طراحی بطری همان مدل قبلی است و شکل جمجمه را تکرار می کند و از شیشه شفاف ساخته شده است. رنگ مایع سبز روشن است. “جمجمه جدید اصالت و طبیعی بودن را در یک عطر ساده نشان می دهد. مواد به کار رفته ، مانند شیشه و آلومینیوم ، کاملاً قابل بازیافت هستند و کل بسته دارای گواهی VEGAN OK است. جعبه ، کاملاً از کاغذ کرافت دارای گواهی FSC طبیعی ، چاپ داغ یا لمینت نشده و جوهر را به حداقل می رساند. این بسته فاقد بسته بندی سلفون است و میزان زباله های پلاستیکی را کاهش می دهد. “

عطر پلیس تو بی گرین به صورت ادو تویلت ۴۰ml ، ۷۵ml و ۱۲۵ml از طریق وب سایت رسمی پلیس در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *