دانستنی های عطر

عطر زنانه پلیس تو بی سوییت گرل

عطر زنانه پلیس تو بی سوییت گرل

To Be Sweet Girl Police for women

در آغاز ماه مارس سال ۲۰۲۰ ، پلیس به دنبال اکسوتیک جانگل سال گذشته ، جفت جدیدی از لاین عطر محبوب “scull” خود را به بی راه اندازی کرده است. تحت مجوز ماویو ، جدیدترین جفت ما را با نسخه جذاب زنانه سویت گرل به جهانی پر زرق و برق سوق می دهد ، در حالی که نسخه مردانه به سبک سیاه و جزئیات گوتیک علاقه دارد. همانطور که از نام تجاری مشخص شده است: “جمجمه نمادین لباس جدیدی می پوشد: بد گای اند سویت گرل .
پس از استراحت در جنگل عجیب و غریب جمجمه ها مستقیماً به زندگی شهری برمی گردند. با الهام از نمایش های مد ، جمجمه های جدید پررنگ به نظر می رسند ، قابل تشخیص و مرسوم ، مد روز هستند. آنها لباس خود را به شکلی که احساس می کنند ، نشان می دهند ، این نشان دهنده حساسیت مد آنها است. ”

To Be Sweet Girl Police for women 2 - عطر زنانه پلیس تو بی سوییت گرل

To Be Sweet Girl Police for women

جمجمه زنانه روند بی انتها را در دنیای مد تفسیر می کند: زرق و برق ، که به عنوان یک ضرورت باید به نمایش گذاشته شود ، و یک گسترش ارزشمند از شخصیت فرد است. پلیس تو بی سویت گرل شرقی ، گلی و میوه ای با رنگ های لذیذ مزه دار است. این ترکیب با ترکیبی میوه ای از ترنج ، توت سیاه و پرتقال آغاز می شود ، و اعلام می کند یک دسته گل گلی از سیکلامن و گل های یاسمن است، که با یک عطر تافی لذت بخش پذیرفته شده است. پایه چوبی جنگل ها و پچول های ترمه بهمراه مولکول گرم و نفسانی اورکانوکس (نوعی کهربا سفید ، معادل آمبروکسان مشهور) عمق و شدت می دهد.

الموندو
عطر مردانه هرمس اچ 24

جمجمه نمادین پلیس ظاهری جدید به خود می‌گیرد: تو بی سوییت گرل. جسور، قابل تشخیص و مُد روز. مناسب شخصیت جسور و نامتعارف دختری که می‌داند چه می‌خواهد: لذت‌بردن از تمام لذاتی که زندگی عرضه می‌کند. کارامل و یاس در قلب این عطر باشکوه در هم می‌آمیزند و با تاثیر میوه‌ای انگورفرنگی سیاه مقاومت‌ناپذیر، به اعلان شیکی بدل می‌شوند. این ترکیب با تضاد بین نُت‌های گرم چوب کشمیر و نعناع هندی به پایان می‌رسد که مهر پایانی را روی تجربه رایحه‌ای فراموش‌نشدنی می‌زنند.

To Be Sweet Girl Police for women - عطر زنانه پلیس تو بی سوییت گرل

To Be Sweet Girl Police for women

برند پلیس
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی گلی میوه ای شیرین
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه ترنج ، پرتقال، انگور فرنگی سیاه
اسانس میانی یاس، گل پنجه مریم ، تافی
اسانس پایه نعناع هندی ، چوب کشمیر ، آمبروکسان

جدیدترین جفت پلیس از مارس ۲۰۲۰ در فروشگاه ها و آنلاین شاپ هادر وب سایت های رسمی ماویو و پلیس در دسترس خواهد بود


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *