دانستنی های عطر

عطر ادکلن دیور توباکالر ۲۰۲۱

عطر ادکلن مردانه و زنانه دیور توباکالر: بالاخره!
Tobacolor Dior for women and men

باکرات یک مارک لوکس فرانسوی است ، سازنده مشهوری در محصولات گران قیمت و منحصر به فرد کریستال. بطری های تصویر بالا توسط شرکت باکارات برای دیور ساخته شده است. از قضا ، در دنیای مدرن عطر ، نام امپراطوری بلورین معروف ، باکارت ، بیشتر به خاطر عطرهای معروف است تا محصولات تصفیه شده خود. باکارات به چیزی بیشتر از یک عطر تبدیل شده است و در حال حاضر به یک نمایه بویایی مشهور نیز تبدیل شده است که بر اساس مصرف بیش از حد هرنیل و اتیل مالتول ساخته شده است – مخلوطی که نه تنها ماندگاری فوق العاده ای دارد بلکه بسیار پخش می شود.

Tobacolor Dior for women and men 2 - عطر ادکلن ديور توباكالر 2021

Tobacolor Dior for women and men

فقط مسئله زمان بود که دیور در ساخت نسخه خود از باکارات به دیگران بپیوندد. به هر حال ، دیور به اندازه چنل که هنوز حتی یک عطر عود تولید نکرده است ، بی تدبیر نیست. فرانسوا دماچی عطرساز اصلی دیور بسیار پاسخگوی روندها است و به گذشته با شکوه این برند پایبند نیست ، در غیر این صورت او مدتها پیش شاهکارهای Edmond Roudnitska را مانند دیورلا دوباره منتشر می کرد. راه اندازی مجدد آن به عنوان ادوپرفیوم و سایه کم رنگ و مدرن آن چقدر فوق العاده است – اگر عطر را از لس کرییشنز د مانسیر استشمام کرده اید ، ناامیدی من را درک می کنید.

واکنش دیور به باکارات بسیار قابل انتظار بود. در ابتدا ، مردم بیشتر به دلیل نام آن (به روشی از باکارت روژ) ، مظنون بودند که روژ ترافالگر باکارات دیور باشد.این من را به یاد ایده معروف هیچکاک در مورد تعلیق می اندازد: کارگردان بیننده را در یک فضای انتظار متشنج فرو می برد و شما تا پایان مدام روی پای خود می ایستید و صبر می کنید ، وحشت زده و مراقب هر چیز بی گناهی هستید. همین اتفاق برای روژ ترافالگر افتاد ، که کاملاً شبیه باکارات بزرگ و وحشتناک نیست.! اما دیور ما را بیش از حد منتظر نگذاشت و سرانجام نسخه بسیار خاص خود از باکارت به نام توباکالر را عرضه کرد!

الموندو
عطر ادکلن زنانه هوگو بوس الایو

Tobacolor Dior for women and men 3 - عطر ادکلن ديور توباكالر 2021

در فوریه ۲۰۲۱ ، دیور توباکلور را معرفی کرد ، که پس از روژ ترافالگر وارد مجموعه خصوصی میسون کریستین دیور شد. فرانسوا دماچی آن را به عطر تنباکو تازه تقدیم کرد. عطرساز توافق توتون و تنباکو گرم کلاسیک را دوباره تعبیر کرد و عناصر جالب و متناقض را به آن اضافه کرد. همانطور که توضیح داد ، او می خواست یک تجربه بویایی قلیان مانند با یخ را دوباره ایجاد کند. نتیجه یک ترکیب کاریزماتیک قدرتمند است که مجموعه خصوصی را که بیشتر متشکل از رایحه های سبک گلی است ، آراسته کرده است.

تنباکو ۲۴ ساعت روی پوست من میماند . – بطور اتفاقی آن را روی آستین ژاکت خود اسپری کردم و از دو هفته گذشته بوی آن را حس می کنم. تنباکو قوی با پخش بوی عالی است حتی اگر روی پوست گرم قرار نگیرد ، بو از یک تکه کاغذ می گذارد که روی یک پیشخوان ۱۰ فوت دورتر قرار گرفته است. تنباکو بسیار شبیه باکارات است. استحکام و خاکورزی آن در اینجا با همان معنی بدست می آید:. اورنیل مسئول آن قلیان بسیار خنک با یخ است. در باکارات ، اتیل مالتول قندی با اورانیل مخالف است ، در توباکالر ، اِنرن با مطلق طبیعی برگ توتون متعادل می شود.

از نظر من ، تنباکو ، ماده ای فوق العاده پیچیده است: در آن دود شیرین قلیان ، میوه های خشک ، عسل ، ادویه ها و چرم را می یابید. این نوعی تنباکو غنی و چند وجهی است که در توباکالر پیدا می کنید. اورنیل در تمام لایه های مختلف خود می درخشد. دخانیات طبیعی مطلق شامل ترکیبات ترپنیک ، پیرازین ها و مشتقات کینولین است ، آنها جنبه چرم ترش بوی آن را تشکیل می دهند. بتا-داماسکنون نیز بسیار مهم است ، این ماده باعث ایجاد یک رنگ و بوی میوه ای خشک و شیرین عسل می شود. اما دماچی در اینجا متوقف نشد ، او میوه های دیگری را اضافه کرد ، میوه های تازه – هلو ، آلو خشک و مرکبات.

الموندو
عطر مردانه لونا روسا اوشن

Tobacolor Dior for women and men 4 - عطر ادکلن ديور توباكالر 2021

نیازی به گفتن نیست که آکورد توتون و تنباکو بر اساس توتون طبیعی که با مواد مدرن هوشمند غنی شده است ، بوی بسیار جالب تری نسبت به مصرف بیش از حد اتیل مالتول دارد. دیور موفق شد بدون اینکه متهم به کپی برداری شود ، موج باکارات را با موفقیت سوار کند. بله ، فرانسوا دماچی ایده مخالفت با شادابی همیشه را با چیزی متراکم و شیرین ، مانند اتیل مالتول ، یا تنباکو بهتر وام گرفت. او به دنبال توتون رفت و ایده اصلی را بهبود بخشید. دخانیات به سادگی جذاب تر و پیچیده تر از اتیل مالتول است. شکی نیست که توباکالر به یک کتاب پرفروش تبدیل خواهد شد. و من از آن استقبال خواهم کرد ، زیرا ، علی رغم روند معروف باکارات ، این عطر بسیار بسیار خوبی است. توجه دارم که من این عطر را به همه دوستداران تنباکو در عطرسازی توصیه کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *