دانستنی های عطر

تام فورد عطر ادکلن بلک ارکید پارفوم

ادکلن بلک ارکید تام فورد در سال ۲۰۰۶ و توسط گروهی از عطرسازان شرکت «ژیوادان» به بازار عطر و ادکلن با رایحه‌ای جادویی، افسونگر، فریبنده و باورنکردنی معرفی شد. با دیدن این ادکلن، چند واژه در ذهن شما تداعی می‌شود؛ شیک، لوکس، ارزشمند،  سنگین و عمیق. عطر و بوی بسیار حسی از ارکیده بلک خیالی ، با گل ، ادویه جات ترشی جات، شکلات ، نت های بالسمیک و فلفل سیاه. این عطر بسیار قدرتمند و ماندگار می باشد. این عطر “قدرتمندترین نسخه تا کنون” می باشد که در تابستان سال ۲۰۲۰ در قالب نسخه Black Orchid Parfum به بازار عرضه می شود.

Black Orchid Tom Ford for women - تام فورد عطر ادکلن بلک ارکید پارفوم

تام فورد بلک ارکیده

عطر بلک ارکید، عطر لوکس و احساساتی با نشان سیاه و سفید از ارکیده سیاه و مدرن و با ماندگاری بالا و پراکندگی بوی بسیار زیاد می باشد. “این عطر یک ارکید معمولی نیست بلکه عطر عجیب و بسیار نادری است.” عطر بلک ارکید، به عنوان چیپر شرقی شناخته شده است. نت های آغازی عطر بلک ارکید ، یاسمن ،گاردنیا، گل یلانگ، انگور سیاه و مرکبات می باشد. نت میانی بلک ارکید نیز گلی و ادویه ای می باشد. نت های پایه آن چوبی (چوب صندل و نعناع هندی) شکلات تلخ، بخور خوش بو، کهربا، خس خس، وانیل  هستند.

Black Orchid Parfum Tom Ford for women and men - تام فورد عطر ادکلن بلک ارکید پارفوم

تام فورد بلک ارکید پارفوم

بلک ارکید پارفوم با آکوردهای اغواگر قوی جدید، شهوانیت نمادین تاثیر اصیل و برانگیزانندۀ ارکیده سیاه را برجسته می‌کند: گل یلانگ یلانگ فروبرده‌ شده در عرق نیشکر طلایی. این عطر حضور برجسته روغن‌های اصیل گرانبها را نشان داده و با آکوردهای آلو، قارچ دنبلان سیاه و نعناع هندی، ابعاد بویایی جدید ارکیده و یلانگ یلانگ را آشکار می‌کند.

الموندو
عطر مردانه جوپ! هوم له پرفیوم

Tom Ford Black Orchid Parfum در یک بطری طلای تمام عیار در ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتر به بازار عطر و ادکلن عرضه شده است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *